Bolest levého podbřišku. Co to může být? Poradíte prosím?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 21:52
Co to může být? Poradíte prosím?

Ahoj.
S přítelem se snažíme 5mesicu o miminko dělala jsem si test asi 7.12. Nebo 8.12.a jen jedna čárka dnes 10.12 bych měla mít MS ale mám spozdeni když jsme šli s přítelem do. Města tak nehorázně mě bolel levý podbříšek co by to mohlo být nebo znamenat? Poradíte mi prosím ?????

Reakce:
Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 10.12.18 22:30

Cokoli. Zanet, jsi nastydla, tehotenstvi nebo mimodelozni. Nebo noc taky. Jenom stres, pocasi.. Dr ti to urcite objasni. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 22:35

@Terrinka93 děkuji za odpověď a prosím vás mimodelozni těhotenství se dá zjistit i s těhotenských testů?? :think:

Prtulak
Kecalka 414 příspěvků 11.12.18 00:16
@Anonymní píše:
@Terrinka93 děkuji za odpověď a prosím vás mimodelozni těhotenství se dá zjistit i s těhotenských testů?? :think:

Mimodelozni se pozna na sonu. Plus treba krev , jak stoupá hcg.

chrastitko11
Kecalka 496 příspěvků 11.12.18 10:55
@Anonymní píše:
Ahoj.
S přítelem se snažíme 5mesicu o miminko dělala jsem si test asi 7.12. Nebo 8.12.a jen jedna čárka dnes 10.12 bych měla mít MS ale mám spozdeni když jsme šli s přítelem do. Města tak nehorázně mě bolel levý podbříšek co by to mohlo být nebo znamenat? Poradíte mi prosím ?????

Zkus test znovu . dneska kup a rano udelej, treba uz tam neco bude . Testovat by se melo az po vynechane menstruaci :) .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 10:58

@chrastitko11 ani dnes MS nedorazila tak jdu zkusit test :think: děkuji :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.18 11:23

Můžete poradit prosím vidíte to tam taky nebo je to třeba jen omyl? Nějak se mi tomu nechce verit

Baiba26
Povídálka 15 příspěvků 12.12.18 01:43

ahojky, dneska 16 dc, uz 5 dni me taky boli na leve strane :( uz jsem chtela jit k doktorce,ze mam asi zanet vajecniku nebo nechapu :,( Pisni pak jak jsi dopadla,jestli to bylo mimi :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.18 05:37

@Baiba26 ahoj, tak si zkus udělat test den před MS a když bude jen jedna čára tak zkus udělat test po vynechání MS ;) a dobře dám vědět dneska jdu k lékaři a uvidíme :roll: :srdce:

Baiba26
Povídálka 15 příspěvků 15.12.18 00:08
@Anonymní píše:
@Baiba26 ahoj, tak si zkus udělat test den před MS a když bude jen jedna čára tak zkus udělat test po vynechání MS ;) a dobře dám vědět dneska jdu k lékaři a uvidíme :roll: :srdce:
ahojky, tak jak jsi dopadla ??
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 00:14

@Baiba26 ahoj, no byla jsem u lékaře a dělal mi ultrazvuk řekl že tam nic nevidí že mám nateklou sliznici a že těhotná nejsem jenom že já si počkala 2 dny prostě mi to nedalo a udělala jsem si další 2 testy najednou. Vyšli mi 2 // takže to nějak nechápu :think: a co ty dělala sis test jak si dopadla? ;)

Baiba26
Povídálka 15 příspěvků 15.12.18 00:38
@Anonymní píše:
@Baiba26 ahoj, no byla jsem u lékaře a dělal mi ultrazvuk řekl že tam nic nevidí že mám nateklou sliznici a že těhotná nejsem jenom že já si počkala 2 dny prostě mi to nedalo a udělala jsem si další 2 testy najednou. Vyšli mi 2 // takže to nějak nechápu :think: a co ty dělala sis test jak si dopadla? ;)ahoooj, no koukam,ze jsem ti odpovidala jinde.. Normalne to nechapu,ze te hned neposlal na krev.. Kazdopadne gratulace,ja chci taky :lol: :lol: :lol:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >