Co to může být? Reflux nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 16:41
Co to může být? Reflux nebo něco jiného?

Dobrý den už 14 dní mám problémy převážně meniciho se žánru. Začalo to pocitem nafouknuteho bricha a tihy na hrudi hůř se mi dýchalo. Potom se přidalo špatne spaní a začala mě občas brnet levá ruka. Potom pocit únavy a občas jakoby slabé závratě. To vše provází pálení žáhy a brání a nadymani. teplotu ani průjem nemám. Tlak v normě. Dneska se k tomu přidal pocit knedlíku v krku občas bolest na hrudi ale pokaždé spíš ve středu hrudníku nebo jakoby v levém prsu. a ode dneška i občasná bolest pod pravým žebrem. Může to být třeba reflux? Nebo nějaké nachlazení? V pondělí chci skočit k doktorce ale zajímá mě i názor laické verejnosti :) děkuji predem

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 17:01

Co takhle jit k doktorovi uz zitra? Jinak mi to prijde jako hypochondrie :nevim:

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 22.11.18 17:06

@Twixinka mám náročnější práci a nemůžu odejít

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 22.11.18 17:18

No, já tyhle stavy a pocity měla, když jsem měla bloknutou hrudní páteř… teda kromě toho nafouknutého břicha…

luckyhorse
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 22.11.18 17:36

@Regina Hero a z čeho ta blokáda pocházela? Já jsem začala po dlouhé době běhat a jsem dost obézní nemůže to být z toho?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27431 příspěvků 22.11.18 17:45
@luckyhorse píše:
@Regina Hero a z čeho ta blokáda pocházela? Já jsem začala po dlouhé době běhat a jsem dost obézní nemůže to být z toho?

no, u mě to byl takový souběh povolených břišních svalů, svalů na zádech a špatného držení těla při práci (vyrábím šperky a když prostě dlouho sedím nad korálky, hrbím se, do toho se blbě ohýbám, když zvedám věci místo abych při tom dřepla… klasika, většinou si to přivodím před Vánocemi, když mám o hodně víc objednávek… a necvičím… asi k tomu přispěl i rozestup a kýla, co mám po posledním porodu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >