Co to může být? Roztahování dělohy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 21:08
Co to muze byt? Roztahovani delohy?

Dobry den, co to muze byt? Jsem ve 13 tydnu a silene me bolí podbrisek. Muze to byt roztahovani delohy?

Reakce:
P4ja
Kelišová 7095 příspěvků 1 inzerát 01.11.18 21:09

Jj, může.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 01.11.18 21:26

Muze a nemusi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 21:43

A co jineho by to mohlo byt? Boli to fak dost, pritom dost snesu.

Tina1996
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 01.11.18 21:49

Pokud si myslite ze je bolest silna a neustava,tak bych zajela na gyndu. Radsi zbytecne placit nez neco zanedbat ;)

Hazentla
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 01.11.18 21:58

Taky mě bolelo v podbřišku, někdy koncem prvního trimestru. A to natolik, že jsem šla na gyndu. Prý je to normální, jak se tam roztahuje děloha, vazy atd. Ale určitě je to důvod na gyndu zajít, aby se vyloučila jiná příčina. Zkus si dát hořčík, zkazit tím nic nemůžeš a mně na tohle dost pomáhal :palec:

Hazentla
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 01.11.18 22:01

Ještě doplním, bolet to může fakt hodně, mě ty bolesti někdy uprostřed chůze zlomily v pase, někdy to byla až křeč… Takže ano, i takto intenzivní bolest může být normální. Ale za konzultaci s doktorem to určitě stojí. Držím palce, ono když víš, že to „nic“ není, tak se to i hned líp snáší :hug:

Kristynka22
Kecalka 317 příspěvků 01.11.18 22:01

Nepanikař, já mám bolesti od cca. 9-10 týdne do teď (19. týden) někdy jen tlak, někdy bolest, někdy píchaní, párkrát i křeče (ty mě vyděsily) a je to jen roztahování všeho :D Zítra se objednej na gyndu

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 01.11.18 22:03

Ja mivala krece a bolesti vetsinou kolem pulnoci. Postupne to odeznivalo. A mela jsem do toho i zanet mocaku, rozeznany pozde, az v 16 tt. Ono neni spatne i nechat vysetrit moc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >