Co to může být? Smradlavé vajíčko

49
7.5.21 22:41

Co to může být? Smradlavé vajíčko

Zdravím, dneska jsem vyštrachala ve skříni… fakt zapadlé někde vzadu bůh ví jak dlouho to tam bylo.. něco jako vajíčko.. bylo to lehký a vypadalo to jako vajíčko prostě :D bylo to v sáčku, zkusila jsem to prasknout a najednou v tom bylo něco šedivého, jako kdyby vata a neskutečně to začalo přes ten sáček smrdět :lol: skořápka proděravěla sáček a já myslela že se pozvracím :) takový smrad jsem snad nikdy necítila :lol: furt mi vrtá hlavou co to asi mohlo být.. skořápka byla do té doby než jsem ji nepraskla nezničená :D
Může vajíčko projít takovou hnilobnou fází až z něj zbyde zevnitř jenom smradlavá “vata”?😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
7.5.21 22:46

Bože, pukavec no… To jsi fakt čekala, že vejce vydrží čerstvý donekonečna? Mě by to teda nenapadlo rozbíjet ani omylem, chovala bych se k tomu jak ke granátu a fofrem to odnesla do popelnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3435
7.5.21 22:47
@Dendule1 píše:
Zdravím, dneska jsem vyštrachala ve skříni… fakt zapadlé někde vzadu bůh ví jak dlouho to tam bylo.. něco jako vajíčko.. bylo to lehký a vypadalo to jako vajíčko prostě :D bylo to v sáčku, zkusila jsem to prasknout a najednou v tom bylo něco šedivého, jako kdyby vata a neskutečně to začalo přes ten sáček smrdět :lol: skořápka proděravěla sáček a já myslela že se pozvracím :) takový smrad jsem snad nikdy necítila :lol: furt mi vrtá hlavou co to asi mohlo být.. skořápka byla do té doby než jsem ji nepraskla nezničená :D
Může vajíčko projít takovou hnilobnou fází až z něj zbyde zevnitř jenom smradlavá “vata”?😀

ty nevíš co je pukavec? to je fakt strašný puch, určitě je to extra staré vajíčko… :poblion: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
7.5.21 22:48

Pukavec? To snad není vyschlé vajíčko kde z něj zbyde jen vata ne😀 šedivá vata😀 nebo jsem takového ještě neviděla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
7.5.21 22:50
@Dendule1 píše:
Pukavec? To snad není vyschlé vajíčko kde z něj zbyde jen vata ne😀 šedivá vata😀 nebo jsem takového ještě neviděla

No, tak tam asi leželo dlouho. Skořápka je porézní, tekutina se časem vypaří a zůstanou jen zbytky bílkovin. Nebo čekáš odpověď, že ti to tam snesl mimozemšťan? :mrgreen:

Buď ráda, že ti to doma neprasklo a příště líp uklízej… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
7.5.21 22:52

@Janli na tom se pracuje, nastěhovali jsme se:) proto také píšu že nevím jak dlouho to tam bylo :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22746
7.5.21 22:53

@Dendule1 z jakého důvodu dáváte do skříně vajíčka v sáčku? :roll: to nějak nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
7.5.21 22:55
@stinga píše:
@Dendule1 z jakého důvodu dáváte do skříně vajíčka v sáčku? :roll: to nějak nechápu

My ne, nastěhovali jsme se :lol: v kuchyni vestavěná skříň a tam to bylo zapadlé :lol: asi to pro někoho význam mělo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
7.5.21 22:58
@Dendule1 píše:
My ne, nastěhovali jsme se :lol: v kuchyni vestavěná skříň a tam to bylo zapadlé :lol: asi to pro někoho význam mělo :lol:

Pomsta budoucím nájemníkům… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22746
7.5.21 23:04
@Dendule1 píše:
My ne, nastěhovali jsme se :lol: v kuchyni vestavěná skříň a tam to bylo zapadlé :lol: asi to pro někoho význam mělo :lol:

to by mohl být dobrý začátek hororu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
7.5.21 23:09
@stinga píše:
to by mohl být dobrý začátek hororu :think:

Horor byl ten smrad z toho sáčku, smrděl celý byt další 2 hodiny :lol: :think: snad už mě nic nepřekvapí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16949
7.5.21 23:12

Proč máš vajíčka ve skříni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
8.5.21 06:58

Kdybych našla doma něco, co nápadně připomíná vajíčko, jen je to lehké, tak bych se na to bála jen podívat :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19289
8.5.21 07:01

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No jo, zkažené vejce umí udělat atmosféru :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14496
9.5.21 09:40
@Betty MacDonald píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No jo, zkažené vejce umí udělat atmosféru :mrgreen:

Romantickou… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat