Mám zdravotní potíže, může to být od nervů?

103
29.3.16 00:09

Co to muže být? Špatné nervy??

Již několik let ziju se svým přítelem po celou dobu nas prudí jeho otec který bydlí hned vedle nas a i nas furt pomlouva.uz to jeho chování zacina byt neúnosné! A k tomu ještě v posledním měsíci jsem se dozvěděla ze moji rodiče se dostaly do pruseru což me psychicky hodne položilo. Nemohla sem nic sníst i kdyz sem se nutila po par dnech uz sem neměla moc ani sílu byla mi furt obrovská zima v hlavě se mi honily samé špatně myšlenky v noci jsem nemohla spát a přes den jsem byla úplně mimo neslo mi skoro ani mluvit pak se to trochu zlepšilo ale po par dnech opět na novo a takhle několikrát a furt se to střídá s jídlem je to lepsi ale v noci se budim a hned mám v hlavě zase špatně myšlení a pak uz nemůžu usnout surt se prevaluji a nic. Přes den mi je zima v noci se vzbudim cela spocena ale jakmile se odkryji je mi hned zima. Strašně se mi zhoršila pleť všude samej pupinek i na zádech a dekoltu což sem nikdy neměla mám zvýšenou teplotu a občas i průjem taky mi trochu spadla hmotnost. myslim jen nad tím nejhorším a nevím co delat aby se mi zlepšila nálada. Mám navštívit doktora? Nevíte co by to mohlo byt? Bojím se také kdybych mela brát nějaké léky tak abych normalne fungovala a mohla chodit do prace :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2439
29.3.16 00:17

@Rake Navštívit doktora nepomůže, udělej něco se situací, ve které se nacházíš a která ti způsobuje ty stresy. Nabízí se odstěhovat se od otce přítele (ať už s přítelem nebo sama), rodičům podat pomocnou ruku, pokud to lze no a možná si ty všechny věci přestat tolik brát. Pilulka problémy nezažene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12118
29.3.16 01:02

@Rake : no stres…takze bud s tim zkusis neco udelat sama - pomaha fyzicka aktivita, u ktere muzes trochu vypnout mozek, jsou prirodni prostredky, nebo si k tomu doktorovi dojdes. Dnes uz existuje hodne moznosti, jsou treba prasky, ktere ti pomuzou spat (a pokud mas spankovou deprivaci, tak se ti bude cokoliv resit hodne tezko), jsou i antidepresiva, ktera jsou hodne setrna, clovek po nich neni zblbly, muze normalne fungovat a nejsou navykova. Ja byla na kombinaci uvedenych rok a pul a normalne jsem chodila do prace, dokonce jsem se zvladla i vdat :D
Souhlasim, ze pilulka problemy nezazene, ale muze ti pomoct nabrat sily ty problemy vyresit, pokud to jinak nedavas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
29.3.16 01:08

Řekla bych, že je to stresem. To by jeden nevěřil, co vše taková špatná psychika dovede z vlastní zkušenosti znám bolest zdravých zubů, padání a lámání vlasů… Nejdřív uspořádat myšlenky a až poté, když budou problémy přetrvávat jít k doktorovi. Vím, že se to lehce řekne, ale na všechno se vyprdni a po duševní stránce relaxuj. Přejí mnoho úspěchů :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
29.3.16 01:10

A nemůžete se odstěhovat? :think: My teď byli v podobné situaci a já byla zase furt nemocná s angínama a dcera taky, ani už jsem nedávala chodit nikam ven. A před 2 měsíci jsme se odstěhovali a vše je úplně super a fungujeme jako rodina a i angíny jsou fuč. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
29.3.16 01:11

@tweety.zrada To je pravda, bolest zubů, ta mně fakt trápila při tom stresu, jsem dokázala sníst i 5 ibalginů denně. Od odstěhování jsem neměla ani jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
29.3.16 03:17
@Rake píše:
Již několik let ziju se svým přítelem po celou dobu nas prudí jeho otec který bydlí hned vedle nas a i nas furt pomlouva.uz to jeho chování zacina byt neúnosné! A k tomu ještě v posledním měsíci jsem se dozvěděla ze moji rodiče se dostaly do pruseru což me psychicky hodne položilo. Nemohla sem nic sníst i kdyz sem se nutila po par dnech uz sem neměla moc ani sílu byla mi furt obrovská zima v hlavě se mi honily samé špatně myšlenky v noci jsem nemohla spát a přes den jsem byla úplně mimo neslo mi skoro ani mluvit pak se to trochu zlepšilo ale po par dnech opět na novo a takhle několikrát a furt se to střídá s jídlem je to lepsi ale v noci se budim a hned mám v hlavě zase špatně myšlení a pak uz nemůžu usnout surt se prevaluji a nic. Přes den mi je zima v noci se vzbudim cela spocena ale jakmile se odkryji je mi hned zima. Strašně se mi zhoršila pleť všude samej pupinek i na zádech a dekoltu což sem nikdy neměla mám zvýšenou teplotu a občas i průjem taky mi trochu spadla hmotnost. myslim jen nad tím nejhorším a nevím co delat aby se mi zlepšila nálada. Mám navštívit doktora? Nevíte co by to mohlo byt? Bojím se také kdybych mela brát nějaké léky tak abych normalne fungovala a mohla chodit do prace :zed:

Mne pride, ze kazda nemoc je zpusobena nervozitou. Ja kdyz mam problemy nejim a hubnu radikalne. Nedelam to schvalne, ale stracim chut do zivota. Nastesti mam super rodinu a vzdy mi pomohli. Je dobre mit nekoho. Bylo by super kdybys mohla vypadnut nekam kde nacerpas energiu. Na plet je dobre brat zinek. :palec: Chybi Ti vitaminy protoze nejis a na pleti se to ukazalo. Hlavu hore a nestresovat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 07:05

Ahoj,
tak to vypadá, že jsi pěkný stresař. Já jsem jednu dobu byla taky taková. Bylo to teda už hodně dávno - někdy v pubertě, ale projevy byly dost podobné. Jakmile něco nebylo v pohodě, okamžitě jsem přestala jíst, v noci se třásla zimou, někdy i zvracela a měla nejčernější myšlenky. Často se mně i třásly ruce a byla jsem v určitých obdobích hubená na kost. Také se mi v té době dost zhoršila pleť a vlasy, ale jednak jsem byla v pubertě a jednak jsem pak zjistila, že se v noci dost škrábu - takže se akné hodně roznášelo.

Pomohlo mi, když jsem pro ten problém udělala maximum, co jsem mohla a pak, vždy když přišly černé myšlenky, řekla jsem si: Víc udělat nemůžu, snažila jsem se co jsem mohla. Mám čisté svědomí. Tohle mi pomohlo. Pak co se týče nějakého zobání tabletek, brala jsem hořčík. A ještě jsem pila i nějaký uklidňující bylinný čaj před spaním, ale už si nevzpomenu na jeho složení. Určitě se dají nějaké směsky sehnat v lékárně, zdravé výživě…

Další věc, co mi pomohla, byl sport. Když jsem se řádně vyběhala, vyplavala nebo vyjezdila na kole, jednak přišel i hlad (většinou) a lépe jsem také spala.

Držím palce, ať se problémy brzy vyřeší a je ti lépe. :hug:
Je jaro, všechno se teď bude lépe snášet než v zimě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
29.3.16 07:38

Můj otec je těžko chorí a spolu s matkou mají obrovské finanční problémy. Byla jsem na tom donedávna podobně jako ty (už s nima nebydlím, ale myslela jsem na to furt)a jako říká @Štrample obecná, tak fakt si stačí říct, že pro danej problém nic víc udělat nemůžeš. Hodně pomohl i manžel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
29.3.16 07:58
@žofka45 píše:
Můj otec je těžko chorí a spolu s matkou mají obrovské finanční problémy. Byla jsem na tom donedávna podobně jako ty (už s nima nebydlím, ale myslela jsem na to furt)a jako říká @Štrample obecná, tak fakt si stačí říct, že pro danej problém nic víc udělat nemůžeš. Hodně pomohl i manžel :lol:

Moji rodiče mají také finanční problémy. Pomohla jsem jak jsem mohla.ted jen čekám jak to dopadne. A odstěhovat se tak nějak nemůžeme. Máme tu byt a i praci v rodině podniku takže to neni tak jednoduché. pritel odsud nepůjde a kdybych šla sama tak rázem přijdu o přítele, bydlení i práci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59265
29.3.16 08:04

@Rake nervy.. zbytek od toho, že nejíš. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu