Krvácím a zvracím - mohu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 21:10
Co to může být? Těhotenství...

V prosinci jsem vysadila pro zdravotní potíže antikoncepci. Od té doby provozujeme přerušovaný sex v kombinaci se spermicidem. Minulou periodu jsem předtím než jsem to dostala ráno zvracela( k tomu bolesti v podbřišku, ale to je u mě normální), nyní jsem také ráno před tím než jsem to dostala zvracela a nevolnost ( žaludek jako na vodě) trvá chvílemi doteď ( ještě menstruji). Odchází ze mě i kousky placenty :nevim: Myslíte že to je nějaký nový doprovodný jev k menstruaci nebo je to těhotenství. Můžu si udělat test když krvácím?

Reakce:
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 20.03.19 21:14

Neodchází ti kousky placenty.Placentu nemáš.Test si udělat můžeš ale pravděpodobně bude negativní, nevolnost může být součástí PMS.

hani28
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 20.03.19 21:14

Placenty? Myslis sliznice? Myslim ze to mas k MS, tehotenatvi to nebude.

bartsch
Závislačka 4742 příspěvků 20.03.19 21:22

Tak placenta to určitě nebude. A je zcela normální, že při menstruaci odchází stará sliznice. Kvůli tomu také to krvácení je. Po menstruaci se začne tvořit sliznice nová.

lachtanice86
Echt Kelišová 7603 příspěvků 20.03.19 21:24

Placenty?

terien
Extra třída :D 10660 příspěvků 20.03.19 21:37

Panebože :roll: jo jsi těhotná, odchází ti placenta a budou to dvojčata.

Gaforia
Kecalka 493 příspěvků 20.03.19 21:55
@terien píše:
Panebože :roll: jo jsi těhotná, odchází ti placenta a budou to dvojčata.

:rofl: :rofl: :rofl:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 20.03.19 21:55

:mrgreen: placento… Já ti povím, že jsem najednou v 18 letech začala mít totéž, bylo mi špatně, první den MS jsem i zvracela, možná i víc dní, už si to moc nepamatuju, bylo to jen několik málo cyklů. Spolužačka tehda to měla ještě horší. Nejsi těhotná, klíííd.

Váš příspěvek
Reklama