Tuková bulka nebo něco jinýho?

Anonymní
24.1.20 19:24

Co to může být? Tuková bulka nebo něco jinýho?

Ahoj, už asi rok mám na tváři bílou bouli, která se objevila z ničeho nic a nebolela. Asi tuková boule. Ale asi pred třemi dny se mi to zvětšilo, kolem to zarudlo a začalo bolet. Bolí tuková bulka po čase nebo se jedná o něco jinýho? Je to tvrdý, vymáčknout to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7469
24.1.20 19:28

Bez k lékaři, nejspíš je potřeba to sterilně propíchnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 19:48

Tukovou bouli bych vyloučila (manžel jich má po těle několik a takto těsně pod kůži je nemá); toto je něco, co se zapouzdřuje. Chtělo by to odborníka a podomácku nešťourat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
24.1.20 20:07

Podle mě zanícená tuková bulka. Podobnou jsem měla řadu let na zádech, pak se jednoho dne zanítila a za 4 dny jsem skončila na pohotovosti, protože už to bolelo fest. Zajdi si zítra na kožní, oni to otevřou a vyčistí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 20:12

Jsem našla fotku předtím. Hrůza fakt :roll: A vyříznou mi to i když jsem těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
1145
24.1.20 20:17

Jo, to se dělá v lokální anestezii, zákrok na 5 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3962
24.1.20 20:36

Nó, není to vůbec pěkné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
24.1.20 20:44
@Anonymní píše:
Jsem našla fotku předtím. Hrůza fakt :roll: A vyříznou mi to i když jsem těhotná?

Nevyriznou, pouze rozriznou, vypusti a vycisti, kdyz je to ted zaniceny. A kdyz jim to odkejvas, tak udelaji bez anestezie, je to kratickej rez (obzvlast na obliceji udelaji pidi), ono kdyz to pak boli a je to napjaty tim hnisem, tak ten rez lidi stejne moc neciti a hned citi ulevu od ty bolesti. Vyriznuti a zasiti - to by se ted spatne hojilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama