Co to může být za nemoc? Jsem už na dně - zvracení

Anonymní
9.9.20 04:42

Co to může být za nemoc? Jsem už na dně

Ahoj holky, vím že nejste vědmy, ani doktoři. Možná si jdu jen postěžovat. Za poslední měsíc a půl se ze mě stála úplná troska. Začalo to tim, že si mi hrozně špatně dýchalo a bolelo na levé straně hrudníku, nejvíc tak jako by pod levým prsem. Těžké bodavá bolest, radši jsem šla k Dr. Prý zablokována krční páteř, dostala jsem Dimexol a něco na bolest. Po pár dnech se mi ulevilo. Asi ta dva týdny, mi začalo být neskutečnym způsobem slabo, jak kdyby mě někdo vzal po hlavě, plus se přidalo brnění levé nohy, jakoby v kotníku a u chůze mi to šlo až přes lýtko, přišlo mi jak kdyby nebyla moje, a měla se mi v koleni podlomit, na dotyk jsem ji cítila a mohla s ní úplně normálně hýbat. Takže zase Dr a oběd Dimexol, tentokrát skřlíplí nerv a od té doby se to se mnou veze. I když nevím jestli s tím mají další věci spojitist. S brněním a slaností, jsem skončila na pohotovosti, Dimexol nezabral, dostala jsem dvě injekce na uvolnění plus žadánku na neurologii. Bez efektu. Na neurologii jsem čekala tři týdny. Mezitím se přidala nevolnost a zvracení. Posledních 14 dní zvracim skoro denně, nejhorší jsou nevolnosti po ránu, to mě nevolnosti i budí, dopoledne je kritické, žádné bolesti břicha nemám jen je mi strašně zle od zaludku, zvracim a nebo je mi na zvracení. Samozřejmě po ránu nemám do zvracet, o to je to horší. Když už se konečně vyzvracim žádná úleva nepřijde. Během dopoledne se to většinou srovná, ale pořád mám žaludek na vodě. O víkendu zvracení vyvrcholilo, zvracela jsem celou noc a půl dne, muž se na mě nemohl dívat a odvezl na pohotovost. Krev ok, EKG ok, jen ojediněle bakterie v moči. Dostala jsem antibiotika, něco na nevolnosti a doporučení na gastro. Antibiotika beru od soboty, bez úlevy, pořád je mi zle, k tomu se přidali neskutečne zimnice, v noci spím pod dvěmi peřinami a stejně se klepu. Nebo mám. naopak takové divné návaly horkosti, jak kdyby mi někdo pustil do horní části těla a hlavně zad horkou vodu… šílený pocit. Horečky nemám. Na neurologii nic nezjistili, prý kdyby se mi brnění nelepsilo tak mě pošlou na nějaké vyšetření, jenže chtěli doplnit testy na boreliózu. Tak jdu dneska, jestli tam teda dojdu. Opět mez probudila nevolnost a zimnice. Poslední dny i hrozná bolest zad. To jsem řekla i neurologii a prý záda bolí každého. Už jsem úplně na dně, doma dva malé kluky, myšlenky mám tak šílený, že to až hezké není… Stala se ze mě fakt troska, zhubla jsem. Syna nejsem schopná odvést ani do školky.. nemocnici se braním jako čert kříži, kvůli klukům, prostě bych to psychicky nedala. Děkuji všem, ze to dočetli až sem. Někdy mám. uz chuť se neprobudit a pak si řeknu jaká jsem pipka a na co to myslím. Chci jen aby mi bylo dobře, nic víc. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.9.20 05:25

Je mi to líto. Test na boreliozu ať ti muž koupí v lékárně. Stojí 400.- Domácí test z kapky krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4153
9.9.20 05:52

Z nemocnice by te museli pustit s diagnozou. Pokud to nebude borelioza nebranila bych se hospitalizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23010
9.9.20 06:01
@Kazimíra Olejovka píše:
Je mi to líto. Test na boreliozu ať ti muž koupí v lékárně. Stojí 400.- Domácí test z kapky krve.

Na co, když má zřejmě domluvený oficiální odběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 06:13

Moc vám děkuji. Holky, bude to znít strašně, ale já si snad přeju, aby to ta borelióza byla. Aspoň bych věděla na čem. jsem. Už jsi před těmi doktory připadám jak hypochondr, můj obvodak to moc těšit nechce, protože neví jak. Hospitalizace je pro mě to poslední, kvůli dětem, tak nějak aspoň to, že je mám vedle sebe mě drží aspoň maličko psychicky v pořádku, protože už jsem z toho dost v p*děli. Do té doby než to všechno začalo, byla jsem úplně normální šťastná máma. Jinak test není potřeba kupovat, na odběry jdu dneska a v pátek mě čeká gastro, jestli už se to nějak nevyřeší, tak fakt nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
8979
9.9.20 06:19

Trochu mi to připomíná roztroušenou sklerózu - tu na neurologii vyloučili? Nejakou dietu bezmlecnou a bezlepkovou ted drzis? To zvracení může byt klidne potravinova alergie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11803
9.9.20 06:24

Nechci byt paranoidni… ale COVID mas negativni? :nevim: Tech potizi mas totiz nejak moc, je to takove prekombinovane :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34727
9.9.20 06:24

Myslim, ze jde o uzkostnou poruchu. Dej si jeste pro jistotu vysetrit hormony ŠZ a pozadej neurologa o MR mozku. Kdyz zo bude OK, musis zacit resit psychiku a dle popisu to bez AD nepujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
9.9.20 06:28
@Lynette píše:
Trochu mi to připomíná roztroušenou sklerózu - tu na neurologii vyloučili? Nejakou dietu bezmlecnou a bezlepkovou ted drzis? To zvracení může byt klidne potravinova alergie.

Taky prvni, co mne napadlo, byla roztrousena skleroza. Jeste by to mohla byt stitna zlaza. A taky naprosto nepochopitelne potize dela celiakie a alergie na laktozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 06:29
@Lynette píše:

Na neurologii jsem byla v pondělí. Vyšetřila mě, prý si myslí že to brnění je svalového původu, reaguji úplně normálně. Vyšetření doporučila až kdyby se brnění zhoršovalo a nebo se přidali další věci. Odběry na potravinové alergie mi dělali loni, vyšla z toho alergie na kravské mléko.

• Citovat
  • Nahlásit
34727
9.9.20 06:33

A ta štítná žláza?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
9.9.20 06:34

Hele, to co popisuješ na začátku, jsem měla v létě, najednou šílená bolest někde v zádech, že jsem se nemohla hýbat, úplná paralýza, pak mi oběma pažemi jely vlny brnění shora k prstům. Pak se to zklidnilo, ale sem tam se to strašné brnění vracelo. Jinak bez příznaků, které máš ty. Nechala jsem si udělat borelu, na kterou jsem se léčila před lety (bez průniku do likvoru) a ouha, protilátky IgG, takže teď mám na tři týdny atb specifická pro borelu, doxyhexal a čekám, co bude.
Nevím, co ti je, a moc držím palce, aby se to zjistilo a vyléčila ses.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13631
9.9.20 06:35

Jejda, to je mi líto, musím to být těžké. Každopádně je určitě potřeba vyloučit všechny fyzické příčiny, pak mě napadla taky ta úzkost a nebo tetanie? Zkoušela si hořčík? Drž se :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 06:36
@vodolejka píše:
Myslim, ze jde o uzkostnou poruchu. Dej si jeste pro jistotu vysetrit hormony ŠZ a pozadej neurologa o MR mozku. Kdyz zo bude OK, musis zacit resit psychiku a dle popisu to bez AD nepujde.

Na neurologii jsem byla. v pondělí na MR mozku mě prý pošle kdyby se stav zhoršoval. a nebo zůstaval stejný. Mam se ozvat za měsíc. Odběry na štítnou žlázu mi dělali a v pořádku. Jako upřímně už mě napadlo, že si snad dojdu na psychiatrii..,ale já do té doby než to všechno začalo, byla úplně v pořádku. Ano nějaký stres tam určitě byl, ale aby způsobil tohle všechno…a jinak moc děkuji za reakci.

• Citovat
  • Nahlásit
246
9.9.20 06:37

Jo, te´d čtu zmiňovanou štítnici, měla jsem thyreoidní krizi po prvním porodu a jediný fyzický příznak bylo zvracení a nevolnost :nevim: tak si nech udělat TSH a FT4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama