Co to může být za zvuk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamasche
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 09:23
Co to může být za zvuk?

Dneska jsem ráno ležela v posteli a slyšela slabé jakoby chrápání… Hledala jsem co to je, až mi došlo že to vychází z mého břicha… Bylo to pravidelně jako když fakt někdo chrape… Jasně mimino v břiše bude těžko chrápat… Ale nevíte co to mohlo být? Pak když jsem zjistila odkud to jde, dala jsem si na to místo ruku a cítila slabé vibrace a pak se malej pohnul a byl klid. Bylo to vlevo nahoře, tak nejspíš něco se žaludkem… Ale fakt divný ????

Reakce:
vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 15.08.18 09:24

Moc se zkoumas :mrgreen: . Nekrucelo ti v brise?

Kamasche
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 09:42

Ne… Byla jsem po jídle ????????… Taky mě to napadlo… Ale právě že to bylo docela divný… Pravidelný, a trvalo to třeba 2 minuty… Vždycky jako zvuk a ticho zvuk a ticho… Prostě jako chrápání… A mě nejdřív ani nenapadlo, že by to mohlo vycházet ze mě… Hledala jsem po ložnici co to je :mrgreen: :roll:

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 15.08.18 10:19

@Kamasche mě třeba na levé straně občas bublá, jako fakt slyšitelné bublání vody. Jak dýchám, tak to bublá :nevim: :lol:

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 15.08.18 10:56

Tvoje trávicí soustava vykovává rytmické pohyby, neustále se tam něco hýbe. Natrávené jídlo se posunuje. Prostě mrně někde něco skříplo a chvilku to tam vydávalo zvuk. Nic víc.

AnnaLejchova
Stálice 88 příspěvků 15.08.18 15:01

Asi tam zpívá :)

Kamasche
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 21:43
:lol:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >