Reklama

Co to může být za zvuk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamasche
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 09:23
Co to může být za zvuk?

Dneska jsem ráno ležela v posteli a slyšela slabé jakoby chrápání… Hledala jsem co to je, až mi došlo že to vychází z mého břicha… Bylo to pravidelně jako když fakt někdo chrape… Jasně mimino v břiše bude těžko chrápat… Ale nevíte co to mohlo být? Pak když jsem zjistila odkud to jde, dala jsem si na to místo ruku a cítila slabé vibrace a pak se malej pohnul a byl klid. Bylo to vlevo nahoře, tak nejspíš něco se žaludkem… Ale fakt divný ????

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 15.08.18 09:24

Moc se zkoumas :mrgreen: . Nekrucelo ti v brise?

Kamasche
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 09:42

Ne… Byla jsem po jídle ????????… Taky mě to napadlo… Ale právě že to bylo docela divný… Pravidelný, a trvalo to třeba 2 minuty… Vždycky jako zvuk a ticho zvuk a ticho… Prostě jako chrápání… A mě nejdřív ani nenapadlo, že by to mohlo vycházet ze mě… Hledala jsem po ložnici co to je :mrgreen: :roll:

natyber
Kelišová 6028 příspěvků 15.08.18 10:19

@Kamasche mě třeba na levé straně občas bublá, jako fakt slyšitelné bublání vody. Jak dýchám, tak to bublá :nevim: :lol:

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 15.08.18 10:56

Tvoje trávicí soustava vykovává rytmické pohyby, neustále se tam něco hýbe. Natrávené jídlo se posunuje. Prostě mrně někde něco skříplo a chvilku to tam vydávalo zvuk. Nic víc.

AnnaLejchova
Stálice 73 příspěvků 15.08.18 15:01

Asi tam zpívá :)

Kamasche
Nováček 10 příspěvků 15.08.18 21:43
:lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >