Co to může znamenat? Mám se obávat!?

27.11.20 19:27

Co to může znamenat? Mám se obávat!?

Tohle jsem dnes našla u syna. Absolutne nevím, co to muže byt…prosím někdo poraďte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4163
27.11.20 19:30

Natrzena cevka nebo alergie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
27.11.20 19:37

Řekla bych alergie na mléko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
27.11.20 19:38

U syna to byla alergie na bílkovinu kravského mléka ABKM. Ale jestli se to už nebude opakovat, tak to nemusí znamenat vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
27.11.20 20:06

Ožral se jak dobytek a nablil do postele, komu se to někdy nestane :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
27.11.20 20:39

Syn mel obcas krev v plince, asi jako tam vidim u vas. Ne moc. A obcas mel uplne brcalove zeleny hovinka - byla to fakt tamve zelena, jak inkoust :lol: bylo to parkrat, ojedinele, a neznamenalo to vubec nic nakonec. Byt tebou, zavolam si k doktorovi a dojdu i s fotkou. Ale nepropadej panice. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
27.11.20 20:49

Vypadá to jako při ABKM.. 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
27.11.20 20:53

Taky bych rekla ABKM.. u nas se projevovalo stejne + ekzem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
27.11.20 21:23

Dcera měla kolem 6m krev ve stolici a nepřišlo se na nic. Výtěry, odběry krve, sono, bezmlecna dieta pro vyloučení alergie na mléčnou bílkovinu…nic se nepotvrdilo a slo o jednorázovou záležitost. Může to moc víc příčin. Zajdi k vaší pediatricce. Zelený bobky měly obě dcery čas od času taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
28.11.20 00:38

Syn to měl taky. Dokonce jsme tenkrát skončili v nemocnici na pozorování. Syn měl 6 měsíců a já už měla málo mléka, pořád chtěl kojit. Mudr mi doporučil začít s příkrmem a přejít na umělé mléko. Po všech vyšetřeních se zjistilo, že byl vlastně jen hladovej. Měla jsem tzv. hladové mléko, z toho měl průjem a natrh si cévku. Hlavně klid. Neběžela bych hned k mudr, protože opravdu hrozí hospitalizace. Sleduj ho a když se to bude opakovat, tak začni řešit s mudr. Kolik je klučíkovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.20 04:05

Malému jsou 4 měsíce. Zatím tedy jsem nic nenašla, co by bilo do očí. Mám jen takový pocit, zda nema průjem-žeby zuby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1362
28.11.20 07:44
@Evillizbeth píše:
Malému jsou 4 měsíce. Zatím tedy jsem nic nenašla, co by bilo do očí. Mám jen takový pocit, zda nema průjem-žeby zuby?

U prujmu to muze vypadat hodne podobne. Ta barva a praskla cevka… Uvidis pres vikend. Ja bych v pondeli doktora kontaktovala, a skocila tam s fotkou, kdyby se to dnes a zitra opakovalo. I blby prujem se musi resit u 4mesicniho mimca. Ale jak jsem psala uz tady, my to meli kolem 3mesicu a nic se z toho nakonec nevyklubalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
28.11.20 08:38

Nemusí to znamenat vůbec nic, ale, jak už je napsáno výše, může to být alergie nebo hlad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
28.11.20 21:49

Nemůžou to být hleny?? Nemá rymu nebo zadní rymu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat