Co to s těma chlapama je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineonajeblond
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 5 inzerátů 23.12.16 10:42
co to s těma chlapama je? ?

Ahojky, poslední dobou tu čtu na diskuzích samé příspěvky skrz chlapi, co se to s němi děje? Buzerují? týrají? mlátí? podvádí? nevěnují se ženě, dětem, nic je nezajímá? takové mám pocity z těchto diskuzí… co se to s něma děje ženy? Taky to tak u vás je? 8o :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

kopicka
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 23.12.16 10:46

Není, můj manžel pomáhá a je moc hodný. Naopak, nechává mě hodně odpočívat, práce neuteče. :lol: Já jsem si vybrala moc dobře. :srdce:

sara1000
Kelišová 5559 příspěvků 2 inzeráty 23.12.16 10:47

Podle me je to o celkove neschopnosti se prizpusobit a delat kompromisy v manzelstvi.Je to o ztrate komunikace mezi partnery.
Zrovna v uplynulem tydnu se mi sverili dva kamaradi.
Jak si uz nerozumi se zenou, ze se z ni stal nekdo jiny.Ze spolu nemluvi, nespi. Celkove se o sebe nezajimaji.
Jenom ti chlapy nepisi takto verejne sve stesky asi :nevim:
Proste si nemyslim, ze by se z tech chlapu stal „tydyt“ ze dne na den. Proste se to nabaluje a nabaluje…

Tinuvien
Generální žvanilka 23066 příspěvků 23.12.16 10:47

V klidu, Ty co to mají v pohodě sem nepíší vzkazy, jak se mají. ;)

sara1000
Kelišová 5559 příspěvků 2 inzeráty 23.12.16 10:48

A mimochodem, muj manzel je take skvely hlap, ktery dela maximum pro rodinu…
Hodne di povidame a celkove jsou z nas rovnocenni partneri a partaci.

Lekninka91
Extra třída :D 10379 příspěvků 23.12.16 10:49

Nevím, já jsem si našla normálního chlapa.. :pankac: Co si kdo vybere, to má :nevim:

Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 5 inzerátů 23.12.16 10:51

Tak to jsem ráda, že i tohle dobré je tu vidět napsané :)

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 23.12.16 10:51

Já jsem tady už 8 let a pěkně to tady s životními příběhy přiostřilo. Člověk ledacos vypozoroval. Dle zdejších příběhů muži čím dál více odmítají řešit jakékoliv problémy, které ve vztahu nastanou. Bohužel otáčet se k problémům zády je začátek konce. Nechtějí komunikovat. Jenže bez práce nejsou koláče. Každý chce mít ve vztahu klid ale také pro to musí hnout zadečkem, což je na dnešní muže strašná dřina.

Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 5 inzerátů 23.12.16 10:52
@Malina7 píše:
Já jsem tady už 8 let a pěkně to tady s životními příběhy přiostřilo. Člověk ledacos vypozoroval. Dle zdejších příběhů muži čím dál více odmítají řešit jakékoliv problémy, které ve vztahu nastanou. Bohužel otáčet se k problémům zády je začátek konce. Nechtějí komunikovat. Jenže bez práce nejsou koláče. Každý chce mít ve vztahu klid ale také pro to musí hnout zadečkem, což je na dnešní muže strašná dřina.

ano, mám z toho podobný pocity :)

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 23.12.16 10:55

Hale já to nejsem, kdo teď čeká frontu s 50 lidma na kus kapra :D

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 23.12.16 10:55

Ono to bylo vždycky, akorát se to veřejně neřešilo a rozvod byla ostuda tak to ženská prostě vydržela. Jinak je to úplně to stejný. Akorát narůstá procento chlapů závislých na PC atd.

Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 5 inzerátů 23.12.16 10:55
@Elishka1 píše:
Hale já to nejsem, kdo teď čeká frontu s 50 lidma na kus kapra :D

ani já ne :D ryby nejím :D

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 23.12.16 10:56
@onajeblond píše:
Ahojky, poslední dobou tu čtu na diskuzích samé příspěvky skrz chlapi, co se to s němi děje? Buzerují? týrají? mlátí? podvádí? nevěnují se ženě, dětem, nic je nezajímá? takové mám pocity z těchto diskuzí… co se to s něma děje ženy? Taky to tak u vás je? 8o :?

Není…víš co ono asi takto, nikdo si nezaloží diskusi ve stylu: u nás doma je vše fajn, mám skvělého muže a a a…

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 23.12.16 10:57

@onajeblond a to já si na Štědrej večer dám :)

Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 5 inzerátů 23.12.16 10:58
@Elishka1 píše:
@onajeblond a to já si na Štědrej večer dám :)

já raději ten řízeček :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >