Reklama

Co to s těma chlapama je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 23.12.16 10:42
co to s těma chlapama je? ?

Ahojky, poslední dobou tu čtu na diskuzích samé příspěvky skrz chlapi, co se to s němi děje? Buzerují? týrají? mlátí? podvádí? nevěnují se ženě, dětem, nic je nezajímá? takové mám pocity z těchto diskuzí… co se to s něma děje ženy? Taky to tak u vás je? 8o :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Reakce:

kopicka
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 23.12.16 10:46

Není, můj manžel pomáhá a je moc hodný. Naopak, nechává mě hodně odpočívat, práce neuteče. :lol: Já jsem si vybrala moc dobře. :srdce:

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 23.12.16 10:47

Podle me je to o celkove neschopnosti se prizpusobit a delat kompromisy v manzelstvi.Je to o ztrate komunikace mezi partnery.
Zrovna v uplynulem tydnu se mi sverili dva kamaradi.
Jak si uz nerozumi se zenou, ze se z ni stal nekdo jiny.Ze spolu nemluvi, nespi. Celkove se o sebe nezajimaji.
Jenom ti chlapy nepisi takto verejne sve stesky asi :nevim:
Proste si nemyslim, ze by se z tech chlapu stal „tydyt“ ze dne na den. Proste se to nabaluje a nabaluje…

Tinuvien
Generální žvanilka 22801 příspěvků 23.12.16 10:47

V klidu, Ty co to mají v pohodě sem nepíší vzkazy, jak se mají. ;)

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 23.12.16 10:48

A mimochodem, muj manzel je take skvely hlap, ktery dela maximum pro rodinu…
Hodne di povidame a celkove jsou z nas rovnocenni partneri a partaci.

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10212 příspěvků 23.12.16 10:49

Nevím, já jsem si našla normálního chlapa.. :pankac: Co si kdo vybere, to má :nevim:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 23.12.16 10:51

Tak to jsem ráda, že i tohle dobré je tu vidět napsané :)

Malina7
Závislačka 2630 příspěvků 23.12.16 10:51

Já jsem tady už 8 let a pěkně to tady s životními příběhy přiostřilo. Člověk ledacos vypozoroval. Dle zdejších příběhů muži čím dál více odmítají řešit jakékoliv problémy, které ve vztahu nastanou. Bohužel otáčet se k problémům zády je začátek konce. Nechtějí komunikovat. Jenže bez práce nejsou koláče. Každý chce mít ve vztahu klid ale také pro to musí hnout zadečkem, což je na dnešní muže strašná dřina.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 23.12.16 10:52
@Malina7 píše:
Já jsem tady už 8 let a pěkně to tady s životními příběhy přiostřilo. Člověk ledacos vypozoroval. Dle zdejších příběhů muži čím dál více odmítají řešit jakékoliv problémy, které ve vztahu nastanou. Bohužel otáčet se k problémům zády je začátek konce. Nechtějí komunikovat. Jenže bez práce nejsou koláče. Každý chce mít ve vztahu klid ale také pro to musí hnout zadečkem, což je na dnešní muže strašná dřina.

ano, mám z toho podobný pocity :)

Uživatel je onlineElishka1
Závislačka 2577 příspěvků 23.12.16 10:55

Hale já to nejsem, kdo teď čeká frontu s 50 lidma na kus kapra :D

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 23.12.16 10:55

Ono to bylo vždycky, akorát se to veřejně neřešilo a rozvod byla ostuda tak to ženská prostě vydržela. Jinak je to úplně to stejný. Akorát narůstá procento chlapů závislých na PC atd.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 23.12.16 10:55
@Elishka1 píše:
Hale já to nejsem, kdo teď čeká frontu s 50 lidma na kus kapra :D

ani já ne :D ryby nejím :D

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 23.12.16 10:56
@onajeblond píše:
Ahojky, poslední dobou tu čtu na diskuzích samé příspěvky skrz chlapi, co se to s němi děje? Buzerují? týrají? mlátí? podvádí? nevěnují se ženě, dětem, nic je nezajímá? takové mám pocity z těchto diskuzí… co se to s něma děje ženy? Taky to tak u vás je? 8o :?

Není…víš co ono asi takto, nikdo si nezaloží diskusi ve stylu: u nás doma je vše fajn, mám skvělého muže a a a…

Uživatel je onlineElishka1
Závislačka 2577 příspěvků 23.12.16 10:57

@onajeblond a to já si na Štědrej večer dám :)

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 23.12.16 10:58
@Elishka1 píše:
@onajeblond a to já si na Štědrej večer dám :)

já raději ten řízeček :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama