Reklama

Co to s tou zubní korunkou je?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 12:18
Co to s tou zubní korunkou je?

Ahoj holky, partner má rok korunku a udělala mu to, co je na fotce.Je to normální? Mam jit na korunky na přední zuby a dost se bojím, ze to tak bude vypadat i u mě 8o
Případně čím se tohle muže stát.. K zubari pujde, ale zajímá mě osobní zkusenost
 Dekuji

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11471 příspěvků 10.03.18 12:20

To je metalokeramika? rekla bych, ze se mu odtahuje dasen od korunky. nech si udelat celokeramicke. tam to problem nebude. jen cena je tak jednou takova.

nozu
Extra třída :D 11471 příspěvků 10.03.18 12:26

Jeste dodam, ze u me to udelala spatne zpracovana korunka - proste nekvalitni prace…

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 10.03.18 12:48

Ustoupila dáseň a je vidět zbarvený kořen. Dáseň ustupuje věkem, špatným čištěním, i právě kvůli nepřesně zhotovené korunce (ale tady mi to podle fotky přijde v pohodě). Jestli nemáš zbarvené kořeny a budeš mít celokeramicke korunky, tak bych se toho neobavala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 13:08
@dickys píše:
Ustoupila dáseň a je vidět zbarvený kořen. Dáseň ustupuje věkem, špatným čištěním, i právě kvůli nepřesně zhotovené korunce (ale tady mi to podle fotky přijde v pohodě). Jestli nemáš zbarvené kořeny a budeš mít celokeramicke korunky, tak bych se toho neobavala.
Partner má 30, hygienu ma podle mě dobrou.. ano, určitě budu mít keramiku
Dekuji :)
@nozu píše:
To je metalokeramika? rekla bych, ze se mu odtahuje dasen od korunky. nech si udelat celokeramicke. tam to problem nebude. jen cena je tak jednou takova.

Ano, metalokeramika a já chci mít keramiku, tak snad mas pravdu, ze tam se to nestává

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2322 příspěvků 10.03.18 13:12

Ustupuje dasen, je vidět kořen. Možná, soudím jen z fotky, tak to nevím na 100%,bych řekla, že má trochu dásně natekle, zánět. Pravidelne bych cistila mezizubnim kartackem.

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 10.03.18 15:08

On má i u ostatních zubu trochu obnažené kořeny, může to být špatnou technikou čištění, takzvaně se snaží moc a nevhodným kartackem :) Skočila bych k té hygienistce, ať ho poupraví.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama