Co to s tou zubní korunkou je?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.03.18 12:18
Co to s tou zubní korunkou je?

Ahoj holky, partner má rok korunku a udělala mu to, co je na fotce.Je to normální? Mam jit na korunky na přední zuby a dost se bojím, ze to tak bude vypadat i u mě 8o
Případně čím se tohle muže stát.. K zubari pujde, ale zajímá mě osobní zkusenost
 Dekuji

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 10.03.18 12:20

To je metalokeramika? rekla bych, ze se mu odtahuje dasen od korunky. nech si udelat celokeramicke. tam to problem nebude. jen cena je tak jednou takova.

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 10.03.18 12:26

Jeste dodam, ze u me to udelala spatne zpracovana korunka - proste nekvalitni prace…

dickys
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 10.03.18 12:48

Ustoupila dáseň a je vidět zbarvený kořen. Dáseň ustupuje věkem, špatným čištěním, i právě kvůli nepřesně zhotovené korunce (ale tady mi to podle fotky přijde v pohodě). Jestli nemáš zbarvené kořeny a budeš mít celokeramicke korunky, tak bych se toho neobavala.

Anonymní  10.03.18 13:08
@dickys píše:
Ustoupila dáseň a je vidět zbarvený kořen. Dáseň ustupuje věkem, špatným čištěním, i právě kvůli nepřesně zhotovené korunce (ale tady mi to podle fotky přijde v pohodě). Jestli nemáš zbarvené kořeny a budeš mít celokeramicke korunky, tak bych se toho neobavala.
Partner má 30, hygienu ma podle mě dobrou.. ano, určitě budu mít keramiku
Dekuji :)
@nozu píše:
To je metalokeramika? rekla bych, ze se mu odtahuje dasen od korunky. nech si udelat celokeramicke. tam to problem nebude. jen cena je tak jednou takova.

Ano, metalokeramika a já chci mít keramiku, tak snad mas pravdu, ze tam se to nestává

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 10.03.18 13:12

Ustupuje dasen, je vidět kořen. Možná, soudím jen z fotky, tak to nevím na 100%,bych řekla, že má trochu dásně natekle, zánět. Pravidelne bych cistila mezizubnim kartackem.

dickys
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 10.03.18 15:08

On má i u ostatních zubu trochu obnažené kořeny, může to být špatnou technikou čištění, takzvaně se snaží moc a nevhodným kartackem :) Skočila bych k té hygienistce, ať ho poupraví.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama