Co to se mnou je? 31 let a svobodná

Anonymní
1.8.21 13:29

Co to se mnou je? 31 let a svobodná

Je mi 31 let a jsem svobodná.
Mám syna.
Od jeho narození (11 let) jsem sama, protože z mého ex se v době mého těhotenství něco stalo. Začal být násilnický, majetnický a zlý.

Nemám žádné blízké přátele. Mela jsem dvě kamarádky, ale už nemám. Další kamarády si neumím dělat. Mám strach, že to skončí, tak to ani nenechám začít.

Jsem čerstvě po rozchodu s partnerem. Ze dne na den mě opustil. To se mi už párkrát stalo. Na druhou stranu mám bývalé partnery, kteří se mi i po letech ozývají, že mě miluji a nemůžou beze mě žít…

Asi je se mnou něco, co já sama nevidím.
Myslím si o sobě, že jsem hodná a starostlivá. Mám se ráda. Mám ráda svou práci a miluju roli maminky. Jsem docela přitažlivá. Mám ráda sex, mám nějaké koníčky. Řekla bych o sobě, že jsem celém normální ženská.

Jedna moje kamarádka řekla, že jsem svobodná PRO TO, JAKÁ JSEM, ale co je na tom špatně mi neřekla. Jiná moje kamarádka mi řekla, že jsem až příliš hodná na chlapy, že se nemám divit že jsem sama. No a kamarád mi řekl, že jsem moc samostatná a že to chlapi nemají rádi…

:nevim: Tak jaká mám být?
Taky toužím po někom, kdo mě bude mít rád. Po někom, koho můžu udělat šťastným. Svou spřízněnou duši.
Umím být sama a nedělá mi to problém. Vlastně jsem dlouho byla sama, nebo měla partnera jen pro sebe. Jako na sex a rande. Žádné seznamování se synem nebo plánování svatby :mrgreen:
Ve svém věku a s dítětem už jakoby nikoho nehledám, ale když jsem se zamilovala (poslední partner, co se po 2,5letech vypařil) tak po svazku toužím.

Děsí mě, že všichni už jsou po svatbě… Někteří už mají po druhé svatbě, nebo jsou zasnoubení… Dokonce i kamarád, co jsme si slíbili, že když budeme ve 40 samo, tak se vezmeme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: je čerstvě ženatý :,( a já jsem SVOBODNÁ :,(

Jak mám vědět, jak se mám změnit, když nemám ani tušení, co je se mnou špatně??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7494
1.8.21 14:15

Promin, ale jde ti o vztah a nebo o svatbu? Z toho prispevku mi pripada jako kdyby uplne nejdulezitejsi pro tebe byla svatba. Ono to nejakl zvysi tvoji hodnotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
1.8.21 14:25

Podle mě nad tím moc přemýšlíš. Tak jsi nepotkala toho, který s tebou sdílí hodnoty, co jsi nám tu jmenovala (chtít udělat šťastným toho druhého..) Tak ho potkáš později (zítra, za rok, za 4).
Takové ty věci jako „jsi příliš hodná“ mi přijdou celkem kravina - já jsem hodná a potkala jsem hodnýho kluka.. Jen si prostě musíš dát pozor na manipulátora a násilníka
Jako základ své osobnosti člověk stejně nezmění takže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3060
1.8.21 14:36

Zkusila bych psychoterapii, třeba přijdeš na to, v čem je závada, že nemáš ani partnera, ani kamarádky. Možná jsi příliš introvertní, ale většinou mají takové problémy své důvody a původce. Něco je u tebe špatně, jen to nevidíš. Ve vztahu bylo taky něco špatně, jinak by se chlap ze dne na den nevypařil. Vůbec nepíšeš o rodině, máš rodiče, sourozence, jiné příbuzné? Stýkáte se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
1.8.21 14:48

Možná v těch svazcích jste moc svazující, zkuste do nich dát kus té svobody a možná to bude ono.

• Citovat
  • Nahlásit
3800
1.8.21 16:05

A neni to jen nejaka depka po rozchodu? :think: mozna jsi se ponorila do vztahu, kamosky jsi trochu vypustila a ted mas najednou hrozne moc prostoru, coz je po rozchodu logicke

Byt tebou, tak bych se nebala, s chlapama problem zjevne nemas, vsak on se zase nekdo objevi. Proste si ted zapln ten cas, ktery jsi mela vycleneny pro partnera, necim jinym (nejlepe tim, co se v partnerstvi obvykle zanedbava), ozvi se starym znamym, nekam je vytahni, vsak oni se postupne zase nabalej…a bude to dobre :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
1.8.21 16:33

V mém okolí mnoho žen potkalo svého vysněného až třeba ve 40 letech :) Nech to plynout, buď jaká jsi, a podpoříš to tím, že se víc zapojíš do kolektivu (což už je jen tvoje věc). :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66180
1.8.21 16:49

Kdyz se kouknes zpet na ty vztahy, nemas pocit, ze po urcitem tvem chovani se zacaly horsit? Ze v necem delas chybu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
726
1.8.21 16:57

A z těch ex, kteří se ti i po letech ozývají, že tě miluji a nemůžou bez tebe žít, by se někdo použitelný vybrat nedal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1602
1.8.21 17:11
@Anonymní píše:
Mám syna.
Od jeho narození (11 let) jsem sama, protože z mého ex se v době mého těhotenství něco stalo. Začal být násilnický, majetnický a zlý.

Nemám žádné blízké přátele. Mela jsem dvě kamarádky, ale už nemám. Další kamarády si neumím dělat. Mám strach, že to skončí, tak to ani nenechám začít.

Jsem čerstvě po rozchodu s partnerem. Ze dne na den mě opustil. To se mi už párkrát stalo. Na druhou stranu mám bývalé partnery, kteří se mi i po letech ozývají, že mě miluji a nemůžou beze mě žít…

Myslím si o sobě, že jsem hodná a starostlivá. Mám se ráda. Mám ráda svou práci a miluju roli maminky. Jsem docela přitažlivá. Mám ráda sex, mám nějaké koníčky. Řekla bych o sobě, že jsem celém normální ženská.

Jedna moje kamarádka řekla, že jsem svobodná PRO TO, JAKÁ JSEM, ale co je na tom špatně mi neřekla. Jiná moje kamarádka mi řekla, že jsem až příliš hodná na chlapy, že se nemám divit že jsem sama. No a kamarád mi řekl, že jsem moc samostatná a že to chlapi nemají rádi…

Taky toužím po někom, kdo mě bude mít rád. Po někom, koho můžu udělat šťastným. Svou spřízněnou duši.
Umím být sama a nedělá mi to problém. Vlastně jsem dlouho byla sama, nebo měla partnera jen pro sebe. Jako na sex a rande. Žádné seznamování se synem nebo plánování svatby :mrgreen:
Ve svém věku a s dítětem už jakoby nikoho nehledám, ale když jsem se zamilovala (poslední partner, co se po 2,5letech vypařil) tak po svazku toužím.

Děsí mě, že všichni už jsou po svatbě… Někteří už mají po druhé svatbě, nebo jsou zasnoubení… Dokonce i kamarád, co jsme si slíbili, že když budeme ve 40 samo, tak se vezmeme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: je čerstvě ženatý :,( a já jsem SVOBODNÁ :,(

K tomu vytučněnému. Nevím, co máš za kamarád(k)y, ale to, co ti valí do hlavy je naprostá kravina. Záleží na osobních prioritách. Zrovna tyhle dvě věci jsou spolu propojený a pro mě je to ve vztahu naprosto zásadní. Nechci semetriku, která není schopná beze mě den vydržet a které musím nepřetržitě dělat animátora a nebo která mi vrazí papučky a domino a řekne, že doma je přece tak krásně. Nechci mlátit prázdnou slámu, ale kdybych měl o pět let víc, tak je možné, že bych se o tebe začal velmi intenzivně zajímat :mrgreen: Takhle tě můžu jenom ubezpečit, že v tomhle tvoje chyba rozhodně nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
3.8.21 01:55
Nemůžu moc radit protože na tom ze vztahama nejsem nejlépe, ale myslím že když ti někdo řekne „Jedna moje kamarádka řekla, že jsem svobodná PRO TO, JAKÁ JSEM“ nemyslím že to je pravá kamaradka
@Anonymní píše:
Mám syna.

Nemůžu moc radit protože na tom ze vztahama nejsem nejlépe, ale myslím že když ti někdo řekne „Jedna moje kamarádka řekla, že jsem svobodná PRO TO, JAKÁ JSEM“ nemyslím že to je pravá kamarádka, to zní spíše jako se divím že s tebou kamarádím. A když se ptáš jaká máš být tak určitě sama sebou, ale otevřená kompromisům, ne zase jak slýchávám „jsem jaká jsem! a přes to vlak nejede“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat