Co to se mnou je? zpožděná Mensturace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Smoulinka26
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 07:17
Co to se mnou je? Mensturace

Dobrý den. Vždy jsem měla dost nepravidelnou menstruaci, ale teď mám teda mega zpoždění. Bohužel jsem před měsícem měla poprvé sex, ale ne tak úplně. Nemohl se do mě dostat, když už jo, tak maximálně tak 2cm a stejně to nešlo. Za celý večer co se snažil se neudělal. Prostě vůbec. Bylo to jedno velké fiasko. Ale samozřejmě ochranu neměl. To víte, že se za to fackuju, jenže to nebylo plánované… Každopádně jsem se natolik vystresovala, že nevim, co dělat. Horká voda, heřmánek… Nepomáhá. Jen pořád špiním. Nevím, jestli to může být tím, že jsem měla zánět močáku a přeléčila jsem si ho sama.
Omlouvám se, že tu otravuji, vím, že jsou důležitější věci na světě. Jen potřebuju vyslechnout a uklidnit. Díky.

Příspěvek upraven 08.01.19 v 15:43

Přečtěte si článek: Opožděná menstruace

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13306 příspěvků 08.01.19 07:28
@Smoulinka26 píše:
Dobrý den. Vždy jsem měla dost nepravidelnou menstruaci, ale teď mám teda mega zpoždění. Bohužel jsem před měsícem měla poprvé sex, ale ne tak úplně. Nemohl se do mě dostat, když už jo, tak maximálně tak 2cm a stejně to nešlo. Za celý večer se neudělal. Prostě vůbec. Bylo to jedno velké fiasko. Ale samozřejmě ochranu neměl. To víte, že se za to fackuju, jenže to nebylo plánované… Každopádně jsem se natolik vystresovala, že nevim, co dělat. Horká voda, heřmánek… Nepomáhá. Jen pořád špiním. Nevím, jestli to může být tím, že jsem měla zánět močáku a přeléčila jsem si ho sama.
Omlouvám se, že tu otravuji, vím, že jsou důležitější věci na světě. Jen potřebuju vyslechnout a uklidnit. Díky.

Děvče, těhotenský test už jsi někdy viděla? Měla bys sis ho pořídit. Protože když je u vás sex samozřejmě bez ochrany, protože koupit kondom stojí hodně námahy, bude se ti možná hodit.
Jinak těhotná být nemusíš, ale tohle ti nikdo s jistotou nenapíše.

Smoulinka26
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 07:29

Ano, nejsem hloupá. Bohužel to bylo v zahraničí a jak říkám, nepodílela jsem se na tom zrovna dobrovolně. Ale to už je jinačí příběh.

Russet
Extra třída :D 13306 příspěvků 08.01.19 07:35
@Smoulinka26 píše:
Ano, nejsem hloupá. Bohužel to bylo v zahraničí a jak říkám, nepodílela jsem se na tom zrovna dobrovolně. Ale to už je jinačí příběh.

Tak pokud to bylo znásilnění, měla jsi třeba jít pro prášek po. Ne čekat měsíc :nevim: Každopádně těhotenským testem nic nezkazíš a návštěvou doktora taky ne.

Russet
Extra třída :D 13306 příspěvků 08.01.19 07:37

Ale vzhledem k tomu, že se za celý večer neudělal a ty jsi tam dobrovolně ?! setrvávala, tak asi to s tím nedobrovolným sexem nebude tak žhavé.

Lajka09
Závislačka 4795 příspěvků 08.01.19 07:46

Neboj, o těhotenství se s nnejvětší pravděpodobností nejedná. Pokud se chceš uklidit,udělej si test,ten už bude průkazný. Pokud se ti nerozjede ms,zajdi k lékaři,dostanes vyvolávací injekci. Zpoždění určitě souvisí s tvymi nepravidelnými cykly. Tak se hlavně hoď do klidu a příště dbej na řádné ochraně. Nejen těhotenství je nechtěný suvenýr,který můžeš obdržet.

stinga
Závislačka 4894 příspěvků 3 inzeráty 08.01.19 07:53
@Russet píše:
Ale vzhledem k tomu, že se za celý večer neudělal a ty jsi tam dobrovolně ?! setrvávala, tak asi to s tím nedobrovolným sexem nebude tak žhavé.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
denkat
Kecalka 373 příspěvků 08.01.19 08:05
@Smoulinka26 píše:
Dobrý den. Vždy jsem měla dost nepravidelnou menstruaci, ale teď mám teda mega zpoždění. Bohužel jsem před měsícem měla poprvé sex, ale ne tak úplně. Nemohl se do mě dostat, když už jo, tak maximálně tak 2cm a stejně to nešlo. Za celý večer se neudělal. Prostě vůbec. Bylo to jedno velké fiasko. Ale samozřejmě ochranu neměl. To víte, že se za to fackuju, jenže to nebylo plánované… Každopádně jsem se natolik vystresovala, že nevim, co dělat. Horká voda, heřmánek… Nepomáhá. Jen pořád špiním. Nevím, jestli to může být tím, že jsem měla zánět močáku a přeléčila jsem si ho sama.
Omlouvám se, že tu otravuji, vím, že jsou důležitější věci na světě. Jen potřebuju vyslechnout a uklidnit. Díky.

Ahojky, myslím, že můžeš být v klidu ;) pokud se ani neudělal tak je to vysoce nepravděpodobné ;) akorát tím jak na to pořád myslíš a máš strach tak just se tam menstruace zpozdí …já jsem měla jednou zpoždění téměř 2 měsíce a několikrát třeba 14 dní až tři týdny, těhotenské to nebylo i přes snažení ;) jinak těhotenský test si určitě udělej, pro jistotu a poté zkoušej horký vany a horké červené víno do kterého přidáš skořici, je to taková babská ráda, ale zabírá ;) pokud ani to nezabere tak musíš k doktoru, píchne ti vyvolávací injekci ;)

BaraRed
Kecalka 493 příspěvků 08.01.19 08:08

Můžeš být těhotná a nemusíš, taky doporučuji test, za to nic nedáš. A určitě bych si zašla k lékaři, mohla jsi chytit i nějakou pohlavní nemoc.

Smoulinka26
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 15:45

Díky moc. Já vím … Doma v ČR by to bylo jinak. Prostě moc okolností… Vždyť to znate..
Asi jsem se nevyjádřila správně…
Ale to nebudu řešit.
Děkuji vám moc ;) A díky že pomahate!

Ou
Kelišová 5852 příspěvků 08.01.19 16:11

1. udělej si test (téměř jistě těhotná nebudeš)
2. začni chodit k lékaři. Mimimálně na zjištění příčiny rozházeného cyklu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >