Co to semnou je? Přeháním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 10:25
Co to semnou je? Přeháním?

Zažila to některá z Vás?

Všechny nepříjemné situace strašně zveličuji. Jdeme do obchodu, kde narazím na někoho kdo se chová jako vůl a zkazí mi to náladu minimálně na 2 hodiny :D Celkově jsem hrozně vzteklá na cizí lidi, nechce se mi chodit ani do těch obchodů.
Nebo mě během dne zasáhne nějaká stresová situace a já z ní dokážu udělat úplný konec světa. :roll: Prostě vše hrozně zveličuji. :zed:
Nějaká rada? Názor?
Anonym, mám tu známé.

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 19.02.18 10:30

Mám něco podobnýho… Když je na mě někdo zlej (a hlavně bezdůvodně), taky to nějakou dobu zkousavám. Mám z toho blbej pocit a přemýšlím, co všechno jsem jim měla říct… :D

Bebuše
Echt Kelišová 7834 příspěvků 2 inzeráty 19.02.18 10:35

Asi bych hledala „proč“ ;)
Pokud to tak nebylo vždy, důvod určitě najdeš. Čím jsem starší, tím jsem víc „nad věcí“… Přece si nebudu „cizákama“ kazit den ;) Na „volíčky“ hoď chápavý úsměv, třeba taky nemají „svůj den“ nebo potkali taky „idiota“… ;)

Emimin7
Kelišová 7158 příspěvků 19.02.18 10:35

Nejsi podráždéná? Já to tak měl dřív a dneska už se tomu jen směju. :)

jankajj
Závislačka 2786 příspěvků 19.02.18 10:41

Nezažila jsem u sebe, ale u ex-partnera. nevydrželo nám to dlouho, bylo pro mě hrozně otravné v tomto spolufungovat.
Dobré je, že ty si to uvědomuješ, a můžeš na sobě pracovat.

odlaska
Kecalka 281 příspěvků 19.02.18 10:42

Měla jsem něco podobného, taky jsem byla hodně vzteklá, pořád unavená, vystresovaná… Zašla jsem si za doktorkou a dle testů mi zjistili nemocné srdce, začala jsem brát léky a bylo po vzteku. Byla jsem asi z toho tak unavená, že jsem byla věčně nastartovaná.. Určitě bych zkusila zajít za doktorkou, může jít i o štítnou žlázu…

Emimin7
Kelišová 7158 příspěvků 19.02.18 10:44

Jojo, já to měl taky ze zdravotních potíží, určitě to chce se nechat proklepnout.

ka2ka
Extra třída :D 12455 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 10:48

Já to mám od štítný, jsem vzteklá a podrážděná a startuju na první našlápnutí, takže když se ráno vzbudím a zjistím že mám vzteklou náladu tak to rodině hlásím aby dávali pozor že jsem vzteklá a dopředu se omlouvám

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 19.02.18 10:49

Jo mě stačí, když si vzpomenu na nějaké lidi a nepříjemné situace a klidně mě to rozčílí ještě po X měsících :lol:. Holt povaha no.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 10:57

No já myslím, že to může být podrážděnost. :roll: Nacházím se teď v takové situaci kdy se hodně hledám…tak třeba, že by to bylo tím? 8o Zakl.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 10:57

Zkus zacit brat horcik

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 19.02.18 10:58

Já to měla taky, u mě je to tachykardie. Každé ráno si lupnu bezablokátorek a je mi fajn :D

rena621
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 19.02.18 11:28
@Anonymní píše:
Zažila to některá z Vás?Všechny nepříjemné situace strašně zveličuji. Jdeme do obchodu, kde narazím na někoho kdo se chová jako vůl a zkazí mi to náladu minimálně na 2 hodiny :D Celkově jsem hrozně vzteklá na cizí lidi, nechce se mi chodit ani do těch obchodů.
Nebo mě během dne zasáhne nějaká stresová situace a já z ní dokážu udělat úplný konec světa. :roll: Prostě vše hrozně zveličuji. :zed:
Nějaká rada? Názor?
Anonym, mám tu známé.

Musis se naucit mit lidy na haku a kdyz nekdo dlouho cumi. Slusne se zeptat jestli neco potrebuje. Taky muzes byt necim zajimava. Lidy si neuvedomiji ze se mraci. Tes se ze si neco koupis a neres okoli.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 19.02.18 11:39

Taky jsem to dlouhou dobu měla. Pokaždý jsem dlouho řešila, co kdo řekl a co tím myslel a co jsem měla udělat, říct. Hledala v tom kdoví co. Než se naskytl opravdu velký životně důležitý problém(nechci napsat co, ale vykolejilo mě to, úplně) a od té doby opravdu tolik obyčejné věci neřeším a snažím se i ke všem chovat líp. I proto, že několik lidí se ke mně při tom problému zachovalo fakt moc hnusně!! :cert: Naopak cizí, od koho bych to nečekala, se zachoval výborně. :* Takový životní zlom.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama