Co to semnou je? Přeháním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 10:25
Co to semnou je? Přeháním?

Zažila to některá z Vás?

Všechny nepříjemné situace strašně zveličuji. Jdeme do obchodu, kde narazím na někoho kdo se chová jako vůl a zkazí mi to náladu minimálně na 2 hodiny :D Celkově jsem hrozně vzteklá na cizí lidi, nechce se mi chodit ani do těch obchodů.
Nebo mě během dne zasáhne nějaká stresová situace a já z ní dokážu udělat úplný konec světa. :roll: Prostě vše hrozně zveličuji. :zed:
Nějaká rada? Názor?
Anonym, mám tu známé.

Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 19.02.18 10:30

Mám něco podobnýho… Když je na mě někdo zlej (a hlavně bezdůvodně), taky to nějakou dobu zkousavám. Mám z toho blbej pocit a přemýšlím, co všechno jsem jim měla říct… :D

Bebuše
Echt Kelišová 7906 příspěvků 19.02.18 10:35

Asi bych hledala „proč“ ;)
Pokud to tak nebylo vždy, důvod určitě najdeš. Čím jsem starší, tím jsem víc „nad věcí“… Přece si nebudu „cizákama“ kazit den ;) Na „volíčky“ hoď chápavý úsměv, třeba taky nemají „svůj den“ nebo potkali taky „idiota“… ;)

Emimin7
Echt Kelišová 9361 příspěvků 19.02.18 10:35

Nejsi podráždéná? Já to tak měl dřív a dneska už se tomu jen směju. :)

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 19.02.18 10:41

Nezažila jsem u sebe, ale u ex-partnera. nevydrželo nám to dlouho, bylo pro mě hrozně otravné v tomto spolufungovat.
Dobré je, že ty si to uvědomuješ, a můžeš na sobě pracovat.

odlaska
Kecalka 309 příspěvků 19.02.18 10:42

Měla jsem něco podobného, taky jsem byla hodně vzteklá, pořád unavená, vystresovaná… Zašla jsem si za doktorkou a dle testů mi zjistili nemocné srdce, začala jsem brát léky a bylo po vzteku. Byla jsem asi z toho tak unavená, že jsem byla věčně nastartovaná.. Určitě bych zkusila zajít za doktorkou, může jít i o štítnou žlázu…

Emimin7
Echt Kelišová 9361 příspěvků 19.02.18 10:44

Jojo, já to měl taky ze zdravotních potíží, určitě to chce se nechat proklepnout.

ka2ka
Extra třída :D 13120 příspěvků 19.02.18 10:48

Já to mám od štítný, jsem vzteklá a podrážděná a startuju na první našlápnutí, takže když se ráno vzbudím a zjistím že mám vzteklou náladu tak to rodině hlásím aby dávali pozor že jsem vzteklá a dopředu se omlouvám

Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 19.02.18 10:49

Jo mě stačí, když si vzpomenu na nějaké lidi a nepříjemné situace a klidně mě to rozčílí ještě po X měsících :lol:. Holt povaha no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 10:57

No já myslím, že to může být podrážděnost. :roll: Nacházím se teď v takové situaci kdy se hodně hledám…tak třeba, že by to bylo tím? 8o Zakl.

Myssicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 10:57

Zkus zacit brat horcik

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 10:58

Já to měla taky, u mě je to tachykardie. Každé ráno si lupnu bezablokátorek a je mi fajn :D

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 19.02.18 11:28
@Anonymní píše:
Zažila to některá z Vás?Všechny nepříjemné situace strašně zveličuji. Jdeme do obchodu, kde narazím na někoho kdo se chová jako vůl a zkazí mi to náladu minimálně na 2 hodiny :D Celkově jsem hrozně vzteklá na cizí lidi, nechce se mi chodit ani do těch obchodů.
Nebo mě během dne zasáhne nějaká stresová situace a já z ní dokážu udělat úplný konec světa. :roll: Prostě vše hrozně zveličuji. :zed:
Nějaká rada? Názor?
Anonym, mám tu známé.

Musis se naucit mit lidy na haku a kdyz nekdo dlouho cumi. Slusne se zeptat jestli neco potrebuje. Taky muzes byt necim zajimava. Lidy si neuvedomiji ze se mraci. Tes se ze si neco koupis a neres okoli.

sarusa4
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 19.02.18 11:39

Taky jsem to dlouhou dobu měla. Pokaždý jsem dlouho řešila, co kdo řekl a co tím myslel a co jsem měla udělat, říct. Hledala v tom kdoví co. Než se naskytl opravdu velký životně důležitý problém(nechci napsat co, ale vykolejilo mě to, úplně) a od té doby opravdu tolik obyčejné věci neřeším a snažím se i ke všem chovat líp. I proto, že několik lidí se ke mně při tom problému zachovalo fakt moc hnusně!! :cert: Naopak cizí, od koho bych to nečekala, se zachoval výborně. :* Takový životní zlom.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >