Reklama

Co to znamená a proč mi to píše?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

madička13
Povídálka 31 příspěvků 09.01.17 18:06
co to znamená a proč mi to píše

Čauko, už nějakou dobu mi píše spulužák.. Ale poslední měsíc to začlo být divný.. Kluk mi začal psát otázky na ochlupení a tak.. On se tomh směje hrozně ale mě to už nepříde k smíchu. Dneska žebrá o nahý fotky a ptá se mě na moje prsa a vagínu. Je mi 12 let a prsa mám celkem velký a menstruaci už mám nějaky čas.. On mi chce posilat i jeho nahý fotky.. Nikdy mezi námi nic nebylo a najednou posílá i srdíčka..
Moje otázky:.) 1)je možný že už sem „dospěla“

1. proč mi to posílá a chová se jako dítě
  2. co všechno to znamená

Ps:je mi ho líto

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 09.01.17 18:12

Žádné fotky mu neposílej a radši s ním moc nekomunikuj. Tak by se k dvanáctileté holce neměm chovat.

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 09.01.17 18:13

Nikdy nikomu neposilej své nahé či jinak choulostivé fotky, nakonec budou kolovat někde po netu a budeš toho litovat.
A celkově bych takové psaní utla, on si u toho asi honí ptáka, takového voslintose bych odkázala do patřičných mezi.

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 18:14

Zablokuj ho. A řekni to rodičům.

kaja00
Extra třída :D 13428 příspěvků 09.01.17 18:57

Žádné fotky neposílej, neodpovídej a zablokuj si ho (pokud to jde), pokud by ho stále bavilo ti psát (i přes tvé neodepisování), tak to řekni rodičům/starším sourozencům/u­čitelům, komukoliv staršímu. A nekomunikuj s ním ani ve škole.

zoeee203
Kecalka 379 příspěvků 09.01.17 19:01

Proč máš na profilu že čekáš dítě, když je ti 12? :D

madička13
Povídálka 31 příspěvků 09.01.17 21:29
@zoeee203 píše:
Proč máš na profilu že čekáš dítě, když je ti 12? :D

Jinak to nešlo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama