Facebook - návrh na přátelství, co to znamená?

Anonymní
12.1.20 19:11

Co to znamená. Facebook

Chci se zeptat já a internet nejde dohromady. Ale založila jsem si Facebook a prohlizela jsem si ho s našla jsem tam tohle. Nevím co to znamená že mě ten člověk chce sledovat nebo co? Omlouvám se za tak blbý dotaz ale fakt nevím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
876
12.1.20 19:14

Je to pouze návrh, nic co byste musela udělat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29365
@Anonymní píše:
Chci se zeptat já a internet nejde dohromady. Ale založila jsem si Facebook a prohlizela jsem si ho s našla jsem tam tohle. Nevím co to znamená že mě ten člověk chce sledovat nebo co? Omlouvám se za tak blbý dotaz ale fakt nevím

no znamená to, že si tě chce přidat do přátel…
Edit: oprava, je to návrh, čili někdo, kdo je třeba tvůj známý, bydlí ve stejném městě nebo má stejné zájmy, jako jsi odklikla ty… nemusíš na to reagovat vůbec…

Příspěvek upraven 12.01.20 v 19:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7201

To ti FB navrhuje lidi, které bys mohla znát. Asi máte nějaké společné kamarády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
12.1.20 19:15

Že si tě nějaký člověk chce prodat na FB do přátel aby mohl vidět co sdilis popřípadě co dáváš na FB za fotky a taky aby si s tebou mohl psat. Je pouze na tobě zda žádost prijmes nebo odmitnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4020
12.1.20 19:23

@Leo44 tohle neni zadost o pratelstvi.Je to jen navrh. V navrhu se ukazujou treba libi ktery ma stejny pratele, nebo treba pokud mas fb v mobilu, tak i lidi ktery casto potkavas a oni maji taky fb v mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
12.1.20 19:41

To ti jen fb automaticky navrhuje lidi, ktere bys mohla znat. Vetsinou proto, ze mate nejake stejne pratele, studovali jste stejnou skolu, atd. Je to jen navrh od fb. Ten clovek s tim nema nic spolecneho. Stejne tak ted fb navrhuje tebe jinym uzivatelum fb, se kterymi mate treba stejne pratele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9457
12.1.20 20:15

@Leo44 tohle není žádost o přátelství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
12.1.20 21:57

@Ivana 85 aha tak pardon