Co to znamená? Ma zajem?

Anonymní
2.2.21 20:11

Co to znamená? Ma zajem?

Ahojte, zajímal by mě prosim váš názor. Začala jsem si psát s jedním klukem první dny byly, ze jsme si psali od rana do večera, pak měl nějakou blbou naladu a byl unaveny, coz mi sam rekl a tak to postupně upadlo, ze uz to nebylo tak jak predtim, psali jsme si uz jen párkrát za den, už mu bylo jedno, ze jsem prvni nenapsala. Pak jsme strávili spolu vecer, došlo na vše :oops: bylo to hezký i on to priznal, doprovodil me, dal pusu, počkal az odjedu. Pak napsal jestli jsem uz doma a chvilku si zase psali. No a další dny už psani úplně upadlo, napsal treba jen jednou, ja se vyptavala jak se mel, tak odpovedel, pak treba uz neodpověděl a cely druhy den se taky neozval. Teď jsem teda první napsala ja jak se mel, tak jsme se chvilku bavili a pak se zase odmlčel.. Myslite ze to znamena uz nezájem? Když sam napsal ze byl spokojený, tak ze by i presto nemel zajem? Jen nevím co si o tom myslet..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PaníKadrnožková
2.2.21 20:18

Hele, tezko rict. Je mozne, ze uz te ma sbalenou, takze intenzita opadla, ale zajem ma porad. Ale taky je mozne, ze uz zajem ztraci :nevim:

Myslim, ze cgyba byla se s nim vyspat ve chvili, kdy prestaval psat, to pak pripomina zajistovaci sex a oni to poznaj a neni to moc imponujici. Bud driv, tak rikajic v nejlepsim nebo pak uz asi ne a cekat, jestli neni jenom urazenej/unavenej…

Hlavne se ho neptej, o co jde, a ted drz nervy na uzde a nevypisuj. Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
326
2.2.21 20:20

No dostal tě kam chtěl (lóže) a tím je hotovo.
Promiň za upřímnost, ale z toho mi to tak přijde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
2.2.21 20:22

Jak by řekl klasik. Když má protějšek zájem (ať mužský či ženský), poznáš to.
Pokud jsi na vážkách, zeptej se ho. Pokud odpověď bude neslaná nemastná, nebo hůř, tak je to jasné 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
2.2.21 20:23

Kdyby mel zajem tak ti napise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
2.2.21 20:23

Jsi urputná a on už nemá oč bojovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
2.2.21 20:24

No upřímně co chtěl asi dostal. Zájem by měl vypadat jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
2.2.21 20:33

Asi by si neměla hned lézt klukům do postele. Asi je všem jasné o co chlapcovi šlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 20:37

No já ho hlavne nikam netlačím, jen jednou jsem mu napsala první a to dnes po denní odmlce, jinak napsal první, chvilemi mam pocit ze ma zajem a chvilemi ze ne.Vim ze toho ma hodně a psychicky a fycizky náročné, ale i pred tim si cas udelal a psal. Ted jednou za cas a pak najednou i pauza úplně. Nechci ho uhanet, tak taky nepíšu az dnes, ale zase jsem si rikala co kdyz jen zkouší, jestl8 mi na něm záleží :think: prostě nevim co si o tom myslet.. Asi ho mám nechat že..

• Citovat
  • Nahlásit
11775
2.2.21 20:37

Příště více offline bych doporučila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 20:38

@PeBa12 nelezu chlapum hned do postele :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11775
2.2.21 20:44
@Anonymní píše:
No já ho hlavne nikam netlačím, jen jednou jsem mu napsala první a to dnes po denní odmlce, jinak napsal první, chvilemi mam pocit ze ma zajem a chvilemi ze ne.Vim ze toho ma hodně a psychicky a fycizky náročné, ale i pred tim si cas udelal a psal. Ted jednou za cas a pak najednou i pauza úplně. Nechci ho uhanet, tak taky nepíšu az dnes, ale zase jsem si rikala co kdyz jen zkouší, jestl8 mi na něm záleží :think: prostě nevim co si o tom myslet.. Asi ho mám nechat že..

Navhrni výlet, procházku, kafe z okýnka… a uvidíš, jak bude reagovat.

Příspěvek upraven 02.02.21 v 20:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230

Tak není to asi o tom, že jsi mu hned vlezla do postele, spíš to nebylo ono…nebo je na obzoru někdo jiný. Každopádně se na něj moc neupínej, velký zájem v tom bohužel nevidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
@PeBa12 píše:
Asi by si neměla hned lézt klukům do postele. Asi je všem jasné o co chlapcovi šlo…

Prosim te, to je kravina :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2042
2.2.21 20:46
@PaníKadrnožková píše:
Prosim te, to je kravina :roll:

Ještě mi řekni, že klukovi nešlo o to dostat ji do postele a teď už pro něj prostě není tak atraktivní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat