Co to znamená? Prohlížel

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24.10.21 19:40

Co to znamená? Prohlížel

Dobrý večer,
co byste si o tom myslely? Nebo co to znamená? :think: Řešila jsem dnes něco ohledně domactnosti. Bydlim sama. Věc jsem měla řešit se sousedem. Tak jsem u něj zaklepala, otevřel, něco jsme řešili. Dál jsem tu věc řešila a byla jsem u sousedky. Potom ještě u dalšího souseda. A tomu sousedovi jsem řekla hned, aby si nemyslel, že jdu jen a jen za ním. Tak jsem mu řekla co řeším. A na něco se ho zeptala.
A ted to hlavní… Než jsme se rozloučili, než jsem odešla.. "nedíval se mi do očí, nedíval se jinam. Prohlížel si moji postavu.
Měla jsem kalhoty, tričko. Díval se na vršek i nohy.

Co to u chlapa znamená, když ženské na něco odpovídá a zároveň si prohlíží její postavu?
1.no měla by zhubnout
2.ježiši ta je oblečená
3.ta zase vyvádí
Nebo všechny tři dohromady.

Je mi trapné se ho zeptat, proč sis prohlížel tak moji postavu?
On už na to ani nemysli určitě co bylo. Takže by se jistě zeptal :kdy jsem si prohlížel tvoji postavu? 8o já ani nevím, že jsem si prohlížel postavu :nevim:
To by mohl říct
Takže co to u chlapa znamená, když si prohlíží vrchni čas i spodní při rozhovoru? :think:
A nejsem troll. Kdyby to nebylo trapné tak k němu jdu teď znovu se zeptat proč, alw už by si řekl:co zas chce? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1248
24.10.21 19:42
8o
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 19:43
@Zeoli píše:
8o :lol: :lol: :lol:

Nedělám si srandu. Myslím to vážně. Ten už to neřeší a me zajímá co si myslel, co se mu honilo hlavou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
24.10.21 19:43
@Zeoli píše:
8o :lol: :lol: :lol:
:palec: koukám úplně stejně.. :lol: :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
24.10.21 19:45
@TakovaJolča píše:
Dobrý večer,
co byste si o tom myslely? Nebo co to znamená? :think: Řešila jsem dnes něco ohledně domactnosti. Bydlim sama. Věc jsem měla řešit se sousedem. Tak jsem u něj zaklepala, otevřel, něco jsme řešili. Dál jsem tu věc řešila a byla jsem u sousedky. Potom ještě u dalšího souseda. A tomu sousedovi jsem řekla hned, aby si nemyslel, že jdu jen a jen za ním. Tak jsem mu řekla co řeším. A na něco se ho zeptala.
A ted to hlavní… Než jsme se rozloučili, než jsem odešla.. "nedíval se mi do očí, nedíval se jinam. Prohlížel si moji postavu.

Co to u chlapa znamená, když ženské na něco odpovídá a zároveň si prohlíží její postavu?
1.no měla by zhubnout
2.ježiši ta je oblečená
3.ta zase vyvádí

On už na to ani nemysli určitě co bylo. Takže by se jistě zeptal :kdy jsem si prohlížel tvoji postavu? 8o já ani nevím, že jsem si prohlížel postavu :nevim:
To by mohl říct
Takže co to u chlapa znamená, když si prohlíží vrchni čas i spodní při rozhovoru? :think:
A nejsem troll. Kdyby to nebylo trapné tak k němu jdu teď znovu se zeptat proč, alw už by si řekl:co zas chce? 8o

Ale to neres, taky teď řeší něco ohledně domácností a jen přemýšlel, jestli by to to s tím bouracim kladivem slo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 19:46

Třeba se zeptejte svých mužů co znamená, když chlap si ženskou při rozhovoru prohlíží vrchní čas i nohy. :think: takovým bočním ukosem pohledem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5393

Měla jsi se ho zeptat: “Co čumíš?” :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
@TakovaJolča píše:
Dobrý večer,

1.no měla by zhubnout
2.ježiši ta je oblečená
3.ta zase vyvádí

To by mohl říct
A nejsem troll. Kdyby to nebylo trapné tak k němu jdu teď znovu se zeptat proč, alw už by si řekl:co zas chce? 8o

Vzpamatuj se :roll: :roll: :roll:
A hlavně za ním nechoď, nebo si bude /naprosto pochopitelně/ myslet, že Ti hrabe :pankac:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
24.10.21 19:47
@TakovaJolča píše:
Nedělám si srandu. Myslím to vážně. Ten už to neřeší a me zajímá co si myslel, co se mu honilo hlavou :think:

No právě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 19:47
@Elishka1 píše:
Ale to neres, taky teď řeší něco ohledně domácností a jen přemýšlel, jestli by to to s tím bouracim kladivem slo

Ale když se tak díval prohlížel si vrchní čas i nohy tak úkosem bokem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3327
24.10.21 19:48

To jsem se tedy od srdce zasmála!!!

je to chlap! tak si tě prohlíží. a myslí si : „Hele, ženská“… to je tak celé. určitě si nemyslí za 3. ani za 2. a už vubec ne za 1.!!!

to vymyslíme jen my ženský:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
24.10.21 19:48
@TakovaJolča píše:
Ale když se tak díval prohlížel si vrchní čas i nohy tak úkosem bokem

A vypadal spokojeně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 19:49
@vendulaaa píše:
Měla jsi se ho zeptat: “Co čumíš?” :mrgreen: :mrgreen:

Ano, ale napadlo mě to až později se ho zeptat : teď mě řekni, proč si mě tak přihlížíš? :think: jenže to už jsem byla doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.21 19:51
@Elishka1 píše:
A vypadal spokojeně?

Spíše nechápavě díval se tak bokem ukosem.
Jestli no děvče měla bys zhubnout
Ježíš jak je oblečená
Nebo ta zase vyvádí.
Tak jako by řeči těla očima hodnotil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16768
24.10.21 19:52
@TakovaJolča píše:
Ale když se tak díval prohlížel si vrchní čas i nohy tak úkosem bokem

Co to je ten vrchní čas? :think: :think: Jinak, kdybych se měla ptát každého chlapa, co to znamená, když mi kouká na zadek, prsa a pod., nedělala bych nic jiného…chlapi prostě koukají, mají to od přírody. Nic to znamenat nemusí a opravdu o tom už za chvíli neví, protože prohlížejí další objekt… :P

Příspěvek upraven 24.10.21 v 19:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat