Těhotenský test pozitivní po limitu 5 minut

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 22:26
Co to znamena? Tehotensky test

Ahoj holky. Ve stredu jsem si delala test ktery byl negativni. Ze zvedavosti jsem zkusila dneska v patek… Nic tam nebylo, koukala sem asi 5 minut a nic… Dala jsem test pod polstar a sla ven, vratila se vecer a bylo tam toto viz foto.. Je to spatny test? Nebo se vam to taky stalo, ze to trvalo dyl jak 5 minut? Diky :nevim:

Reakce:
Jindrova25
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 26.07.19 22:28

Dle mého pozitivní :potlesk:

Janli
Echt Kelišová 9907 příspěvků 26.07.19 22:32

Po limitu se testy nikdy neodečítají. Můžou být falešně pozitivní. Udělej si test za dva dny a uvidíš.

Kriss Tina
Extra třída :D 11743 příspěvků 26.07.19 22:40

Udělej znova třeba jiný, ale jestli je to po limitu tak se to nepočítá.

Shari81
Kelišová 6168 příspěvků 26.07.19 22:47

Dle mého si udělej test znovu a přečti si návod. To, co se objeví po limitu není platný. Takže tohle je negativní, pokud se čárka objevila až po limitu

Lumax88
Nováček 1 příspěvek 26.07.19 23:12

Podle mých už dvou zkušeností je test pozitivní :palec: :kytka:
Ono kdybys nebyla těhotná, tak se tam na 99% neobjeví duch ani po 5 minutách, ani po 5 dnech ;) Takže potichu držim pěsti ať čárka sílí…a kup si GS mammatest…ten je super :kytka:

Janita3
Závislačka 3404 příspěvků 26.07.19 23:21

Podle mého je také test pozitivní :kytka: Já si druhý den zpoždění dělala test, nic nenabíhalo, tak jsem ho brala za negativní. Test jsem položila na pračku a šla si vypucovat zuby, pak jsem málem spolkla kartáček, když jsem koukla znova a byl tam duch :mrgreen: Držím palce, ať pěkně sílí :mavam:

ivašot.
Echt Kelišová 8440 příspěvků 26.07.19 23:32
@Lumax88 píše:
Podle mých už dvou zkušeností je test pozitivní :palec: :kytka:
Ono kdybys nebyla těhotná, tak se tam na 99% neobjeví duch ani po 5 minutách, ani po 5 dnech ;) Takže potichu držim pěsti ať čárka sílí…a kup si GS mammatest…ten je super :kytka:

Mě se jednou objevil zřetelný duch na mammatestu po cca půl hodině, těhotná jsem nebyla

Janli
Echt Kelišová 9907 příspěvků 26.07.19 23:46

@Janita3 Tohle se mi stalo taky jako přes kopírák :mrgreen: Celkem dlouho bílý a až jsem ho spustila z očí tak najednou druhá. Ten spolknutej kartáček znám důvěrně taky :mrgreen:. Nicméně u zakladatelky je ta druhá čárka hoooodně po limitu a to, dle mých zkušeností, je fakt negativní.

Janita3
Závislačka 3404 příspěvků 27.07.19 08:26

@Janli :mrgreen: :mrgreen: Ono záleží, kdy se ta čárka objevila, jestli pět minut koukala a pak test odložila (tak nějak to bylo u mě) mohla se přeci jen do deseti minut objevit :nevim:

Každopádně další test bude jistější, ale mě prostě tahle čárka přijde dost silná na to, aby byla falešně pozitivní :think:

Sona73
Kecalka 238 příspěvků 27.07.19 09:31

Mě se to stalo, po delší době krásná druhá čárka a těhotná jsem nebyla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 08:40

Tak holky, delala sem dva dalsi testy a oba negativni :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 08:43

Ukaz

Váš příspěvek
Reklama