Co to znamená/výrok policisty

Anonymní
29.5.17 15:00

co to znamená/výrok policisty

Dnes jsem byla na výslechu u policie a policista řekl něco ve smyslu : to bude tak na měsíc až dva roční podmínka. Zapomněla jsem se zeptat a moc to nechápu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16408
29.5.17 15:05

Ja zas moc nechapu tvůj dotaz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17256
29.5.17 15:07

Já to chápu tak, že se vyjádřil, co by mohlo být za trest. 2 měsíce, podmíněně odložené na rok. ale nevím, jestli se u nás tak malé tresty dávají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
29.5.17 15:08
@Anonymní píše:
Dnes jsem byla na výslechu u policie a policista řekl něco ve smyslu : to bude tak na měsíc až dva roční podmínka. Zapomněla jsem se zeptat a moc to nechápu

Jakože když do roka něco provede, půjde si na měsíc či dva sednout. Snad to chápu dobře. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 15:14

Minimální délka vězení je 1 den, takže klidně to může být tak jak řiká vokishka. ;-)že to je trest vězení (správně teda odnětí svobody) na 1-2 měsíce s roční podmínkou.

Každopádně o tom musí rozhodnout soud, takže to dotyčný/dotyčná uslyší minimálně ještě jednou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15349
29.5.17 16:44
@Anonymní píše:

e půjde o trest odnětí svobody ve výměře 1-2měsíce se zkušební dobou na rok. Ale přemýšlím, u čeho by to bylo tak nízko -) neplatič alimentů? drobná krádež? Ale jinak je celkem odvážný pan policista, snad se to nedozví jeho dozor, že takto sám rozhoduje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.17 17:47

@Keyllah pokud by se za ten rok něco stalo tak je odnětí svobody na 1-2 měsíce?

• Nahlásit
  • Citovat
15349
29.5.17 21:44
@Anonymní píše:
@Keyllah pokud by se za ten rok něco stalo tak je odnětí svobody na 1-2 měsíce?

záleželo by co, jestli trestný čin nebo přestupek…a pak jsou varianty buď další natažení zkušební doby nebo to přemění na odnětí svobody 1-2měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama