Co účinně zabírá na akné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smilegirl7
Povídálka 28 příspěvků 09.08.19 10:45
Co účinně zabírá na akné?

Ahoj holky, nevíte co prosím použít proti akné? Něco co je opravdu účinné a pleť budu mít hezkou. Už si nevím rady.. Moc děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kopretina90
Kecalka 245 příspěvků 09.08.19 10:56

Záleží na tom, co je pro tebe akné. Pro někoho to je pupínek, pro někoho problematická pleť :nevim: Pokud se jedná a sem tam pupínky, mě na ně pomáhá AkneLot. A jinak, co fakt zabírá, je nejíst nezdravá jídla :lol: :lol: :lol:

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 09.08.19 10:56

No tak především otřebuješ porozumět co vede kt omu, že se ti pleť zaněcuje - tam můžou spolupůsobit vlivy hormonální, stravovací, hygienické (cím pleť čistíš ), to čím se líčíš (ať už přípravky a nebo péče třeba o štětce), jak si na tom zdravotně, jak se hýbeš a kde atd.

Neexistuje jeden zázrančý prostředek, který použiješ a stane se zázrak.

Natož ti něco poradit když ani nenapíšeš kolik ti je let, jakou máš pleť a co konkrétně myslíš tím akné. To totiž zahnuje dost širokou škálu možností.

Pokud si s tím ještě nikde nebyla, tak zajdi za kosmetičkou, která pracuje s přírodní kosmetikou, nech si udělat analýzu pleti a zkus dva, tři měsíce pečovat o pleť podle jejího dopručení.

Pokud to nezabere, zajdi na kožní a alergologii.

Pokud se bavíme o hlubokých bolácích ne jen na obličeji ale třeba i na ramenou, tak jdi na to kožní rovnou.

Bromelia
Povídálka 37 příspěvků 09.08.19 10:56

Na opravdu nehezké a bolestivé akné (boláky) synovi zabrala až lokálně černá mast (Ichtoxyl), pravidelně 2× denně pleť čistit a nejíst mléčné výrobky (krom čistého bílého jogurtu a kefíru) a vyřadit rafinovaný cukr. Ale i tak to chtělo čas. :)

Příspěvek upraven 09.08.19 v 10:57

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18199 příspěvků 09.08.19 10:56

Ja nedam dopustit na kvasnice i kdyz z toho okoli ma srandu :mrgreen:.Dokonce je i piju, kdyz si vzpomenu. a casto pouzivam domaci med. A kdyz si udelam kafe, vytahnu namlety bobek ze zasobniku a udelam si peeling smichany taky s medem

Kukacka123
Závislačka 3967 příspěvků 09.08.19 10:57

@smilegirl7 tohle ma bohuzel kazdy jinak :nevim: nekdo to ma hormonalni, nekomu staci vysadit sladke, nekomu vadi treba vylozene cokolada, nekomu nedelaji dobre mlecne vyrobky…ja kdyz neco mam, tak na noc potru Sudocremem a je to rano mnohem lepsi :palec: jeden cas jsem pouzivala i Tea tree olej a taky fajn…dobre mi dela prirodnejsi kosmetika - napr. Lavera, Renovality,… obecne ale moc poradit nejde, bohuzel :nevim:

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18199 příspěvků 09.08.19 10:59

Ale samozrejme jak pisou holky, jidelnicek je dulezity. A dalsi fakrory take, jako je mene stresu, kvalitni malovani, nedotykat se porad rukama obliceje, dezinfikovat tel atd atd…

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15556 příspěvků 09.08.19 11:02

Skakni na kožní. Mne se dělali takové velké plochy zanícených pupinku a nešlo se toho zbavit - kožní mi udělala stery, dala antibiotika a od té doby už mám pat let klid.

Agáta 84
Kecalka 452 příspěvků 09.08.19 11:26

Mě se poprvé v životě objevilo akné ve 30ti a nepomáhalo vůbec nic..Ani všelijaké mastičky od kožní..Někdo mi tehdy poradil mýdlo s bílým ichtamolem, koupíš ho v lékárně cca za 60kč a tím si myju obličej každý večer. Trvalo asi měsíc, než to zmizelo a od té doby se mi neudělal ani jedinej pupínek :palec:

azaleila
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 41 inzerátů 09.08.19 11:30

Taková babská rada, ale spoustě kamarádek (já na akné netrpěla) pomohla… lžíci jablečného octa do cca litru vody a potírat s tím pleť cca 2× denně… krásně se po tom vše zahojí, ale ocet musí být jablečný…

Banane18
Kecalka 258 příspěvků 09.08.19 16:40

Mě pomohla Zinková mastička.

VilaAnalka
Povídálka 33 příspěvků 09.08.19 17:11

Ja mela v puberte bedary na zadech, od lopatek vys. Kdyz jsem to pravidelne natirala lihem, mizelo to rychle. Kdyz jsem prestala, rychle se to zas vracelo. Takze za me lih :)

dafííí
Povídálka 48 příspěvků 09.08.19 17:57

Trpěla jsem na akné od puberty až téměř do soucasnosti - je mi 30. Za tu dobu jsem vyzkoušela všechno možný, ale nepomáhalo nic. Letos na jaře jsem objevila kosmetiku řady Sebionex. Používám krém a pleťovou vodu a mám konečně pokoj.

Kukacka123
Závislačka 3967 příspěvků 09.08.19 20:13
@dafííí píše:
Trpěla jsem na akné od puberty až téměř do soucasnosti - je mi 30. Za tu dobu jsem vyzkoušela všechno možný, ale nepomáhalo nic. Letos na jaře jsem objevila kosmetiku řady Sebionex. Používám krém a pleťovou vodu a mám konečně pokoj.

A jakou mas plet? Ja nekdy uplne jak susenka, nekdy zas mastnou, nekdy uplne normalni :roll: ale taky se toho nejak dlouhodobejc nemuzu zbavit…

levnedoasie
Nováček 7 příspěvků 2 inzeráty 15.08.19 19:09
Olej

@smilegirl7 muj sezamovy olej a to myslim vážně za vysledek ručím

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama