Co účinného na kvasinky

19.10.19 21:11

Co účinného na kvasinky

Zdravím, prosim vás ženský, co vám opravdu zabralo na kvasinkovou infekci?? Zkoušela jsem už všechno možné a vždy mi to pomohlo jen na pár dní, nebo vůbec.. měla jsem clotrimazol krém i tablety, takové žluté gobule do pochvy (název si nepamatuji), zkoušela jsem i babské rady, jogurt, heřmánek.. s doktorem jsem to řešila mockrát, ale vždy mi nasadí to samé, bez ohledu na to, že to nefunguje..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22314
19.10.19 21:28

@Esmeralda1998 kapku tea tree oleje - opravdu jen jednu na intimku. Nevim jak dlouho, par dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 21:33

Me pomohl canesten, jezeni cesneku, fakt treba rozmackat celou palicku a jist to v pribehu dne den, pak kysane zeli.. ty zlute glubulu to je myslim macmiror, to je zlo :mrgreen: museli jsme kupovat nove matrace, pak pravidelne brat gymium nebo flor feminu… :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
19.10.19 21:43
@Anonymní píše:
Me pomohl canesten, jezeni cesneku, fakt treba rozmackat celou palicku a jist to v pribehu dne den, pak kysane zeli.. ty zlute glubulu to je myslim macmiror, to je zlo :mrgreen: museli jsme kupovat nove matrace, pak pravidelne brat gymium nebo flor feminu… :andel:

Jooo, to je ono.. no taky jsem první den koukala, že je to jak barvivo :mrgreen:
Děkuju moc holky, zkusím vše.. Uz to trvá 3 roky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26926
19.10.19 21:47

Mne zas ten Macmirror jedinej zabírá. Když ještě není tak zle, tak tea tree, ne na intimku ale pekne dovnitř, popr takový gel s tea tree pokud se bojis jít do čistého. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 21:51

@veria měla bych se bát? :think: 8o děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26926
19.10.19 21:52

@Esmeralda1998 no dost to tam pálí. Ale jen chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 21:55

@veria a sakra :mrgreen: tak to zkusím no.. jestli to zabere 8) budu moc ráda. Děkuju za radu :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4727
19.10.19 21:56

@Esmeralda1998 U mě pomohlo vysadit antikoncepci a ubrat na sladkém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 22:06

@veria jo me to taky pomohlo, ale nevedela jsem jak to vytece ven a zasvini to i luzkoviny 8o :roll: jinak jsem spis za prirodni lecbu, ale napr jofgurt na tampon mi nepomohl :nevim: jeste beru canestop, ale je to hodne citit po cesneku kdzy si krknes 8o

• Nahlásit
  • Citovat
47194
19.10.19 22:07

Mela jsem to 1× v zivote a to po ATB. Ktere do me cpali v kapackach i leky skoro dva tydny. Pomohl gel na to a nasadit lactobacily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 22:15

Protikvasinkova dieta. Nasadit lactobacily oralne a k tomu je zavadet i dolu. Bez diety to nepujde. Pak zmenit pracimprasek za nejaky nedrazdivy, spodni pradlo z bavlny a nenosit tamga.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.10.19 22:16

Jo a pouzivat kondom.
Jakmile je dole vlhko, mnozi se.

• Nahlásit
  • Citovat
204
20.10.19 00:44

Já nedám dopustit na idelyn tabl. s clotrimazol masti :pankac:

• Nahlásit