Co učit děti v 9. měsíci?

1938
24.8.08 19:49

Co učit děti v 9. měsíci?

Ahoj, chci se zeptat, co učíte děti za takové ty „blbosti“, jako je pápá, paci paci, berany duc… Nechodím do žádného cvičení nebo centra, tak nevím. Podělte se o své zkušenosti. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6149
24.8.08 20:20

dělali jsme ještě: Jak jsi velikej? tááááhle, udělej mamince „malá“ …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
24.8.08 20:34

Ahoj Alenko,
já dělám s malým: Šije šije švec, zlámal kopytec, zlámal kopyto, odpusťme mu to.(přitom si hrajeme s ručičkami)
Kopy kopy nožičky, nebojte se vodičky, která by se bála, nebyla by zdráva.(kopeme nožičkama)
Hopsasa, hopsasa koza nemá ocasa, má jen malý kousínek, co přikryje komínek.(sedíme spolu na baloně a hopsame)- tohle se mu moc líbí :D

Je toho spoustu, hodně jsem našla na netu. A něco umíme ze cvičení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.8.08 21:00

S malou jsem hrala na schovku - davala ji plínku přes obličej a pomalu stahovala dolu a říkala baf. Časem ji stahovala sama.

Pak ještě - jak se máš ? tak tak všelijak (kroutí se při tom oběma rukama v zápěstí).

Máme v předsíne vestavěnou skríň se zrcadlem až na zem, často jsem jí tam pokládala - koukala na sebe, moc se jí to libilo.

• Nahlásit
  • Citovat
75
25.8.08 11:47

My zkoušíme paci, paci, Jak se máš - tak tak všelijak, dej mi pusinku - to je roztomilé, když se to povede, pá, pá, berany, berany duc, cvičení s nožičkama, tancujeme spolu a tak různě. Většinu se rychle naučí a stejně rychle zapomene. Pak jí dávám kroužky na hlavu a ona je hledá a taky se jí líbí, když na sebe dělá baf do zrcadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
25.8.08 12:54

Jo jo,to jsou krásné hry…

My dělaly a děláme:

Kovej, kovej kováříčku okovej mi mou nožičku, okovej mi obě zaplatím já tobě (a tlučeme rukou do chodidla)…

Šiju boty do roboty,(meleme rukama)
aby byly do soboty,
nemám chleba ani sýra,
kočka mi to všechno snědla,
udělala kšic (rozmáchneme rukama)…

Kutálí se ze dvora,(rolujeme rukama)
takhle velká brambora(ukážeme rukama jak veliká)
neviděla(zakrujeme oči),neslyšela(zakryjeme uši), že na ní padá závora(prásknem rukou dolu)
kam koukáš ty závoro(děláme tytyty)
no na tebe ty bramboro (ukážeme na sebe)
kdyby tudy projel vlak(zase rolujeme rukama)
byl by z tebe bramborák (spráskneme ruce)…

Tohle mělo a má svůj veeeliký úspěch.

No a pak ještě takový ty známý, jako Jede, jede poštovský panáček…,Takhle jedou páni…,Paci paci …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
27.8.08 22:39

Mrkni tady na webík naší Markétky, úplně vespod jsou takové ty blbinky ala paci paci. http://marketa.txt.cz/…4957/souhrn/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama