Reklama

Co udělalo s vaším vztahem zrušení svatby?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sasankasissy
Stálice 96 příspěvků 21.12.17 11:45
Co udělalo s vaším vztahem zrušení svatby?

Ahoj, je tu někdo kdo zrušil svatbu, ale s partnerem pořád je? Bojím se, co to s naším vztahem udělá. Svatbu jsme zrušili, protože jsme se zasnoubili, pak jsme ale kupovali a rekonstruovali byt, což stálo víc než jsme čekali. Tak jsme svatbu o rok odložili, další rok jsme pořád neměli dost našetřeno, tak jsme ji odložili znovu. Když už se peníze začali rýsovat, ukázalo se, že partner si svatbu představuje úplně jinak než já. Jeho představa je jít to podepsat v džínách na úřad a večer se sejít s kamarádama a koupit sud piva, žádné hezké oblečení, kytky, hudba, výzdoba, nic..Pokoušela jsem se mu vysvětlit, že svatba je pro mě důležitá a těším se na ni od dětství, ale nemůže to pochopit..Řekla jsem mu, že než takovou odfláklou hrůzu na úřadě, to radši nic a sundala jsem prstýnek a svatbu zrušila..
Co myslíte že teď bude? Já myslím, že jsem mu udělala radost, že nemusí „šaškovat“ na normální svatbě a nic se pro něj nemění :-( ale mě to mrzí, protože se mi příčí žít s ním neprovdaná..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Reakce:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 21.12.17 11:48

Nechapu, proc jste tolik let resili penize na svatbu, kdyz partner chce stejne nakonec svatbu, ktera “nic” nestoji. Zduvodnil ti to nejak? Pusobi to na me tak, ze obratil z niceho nic, jinak si vas postup neumim vysvetlit.

@sasankasissy píše:
Ahoj, je tu někdo kdo zrušil svatbu, ale s partnerem pořád je? Bojím se, co to s naším vztahem udělá. Svatbu jsme zrušili, protože jsme se zasnoubili, pak jsme ale kupovali a rekonstruovali byt, což stálo víc než jsme čekali. Tak jsme svatbu o rok odložili, další rok jsme pořád neměli dost našetřeno, tak jsme ji odložili znovu. Když už se peníze začali rýsovat, ukázalo se, že partner si svatbu představuje úplně jinak než já. Jeho představa je jít to podepsat v džínách na úřad a večer se sejít s kamarádama a koupit sud piva, žádné hezké oblečení, kytky, hudba, výzdoba, nic..Pokoušela jsem se mu vysvětlit, že svatba je pro mě důležitá a těším se na ni od dětství, ale nemůže to pochopit..Řekla jsem mu, že než takovou odfláklou hrůzu na úřadě, to radši nic a sundala jsem prstýnek a svatbu zrušila..
Co myslíte že teď bude? Já myslím, že jsem mu udělala radost, že nemusí „šaškovat“ na normální svatbě a nic se pro něj nemění :-( ale mě to mrzí, protože se mi příčí žít s ním neprovdaná..

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10048 příspěvků 21.12.17 11:52

Nebude nic. Svatbu jsi zrušila ty, takže on bude spokojene žít na hromadce. Jinak si pamatuji tvou podobnou diskuzi na toto tema. Skoda, ze jste oba aspoň trochu neustoupili

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 21.12.17 11:52

@sasankasissy v minulé diskuzi to ale vypadalo jinak ne ty finance :mrgreen: Já se mu nedivím, několik let šetřit a pak to nechat za jeden den. Nejspíš to vztah nabourá, u vás se kompromis bude hledat těžko pokud každý z Vás o velký kus neustoupí ;). Vidíš zrušila jsi svatbu ale neprovdaná být enchceš. Čekala jsi že řekne nic neruš bude to jak chceš ty? Finančně asi tak za vodou nejste pokud šetříte roky :?

marin
Echt Kelišová 9105 příspěvků 21.12.17 11:53

Nevidím to moc dobře. On tu svatbu nepotřebuje, takže jste mu svým krokem asi udělala radost. Pro něj by se svatbou nic nezměnilo, byt máte, jste spolu. Svatbu nepotřebuje. Vy budete nespokojená, takže je otázka, jak dlouho to vydržíte Vy.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 21.12.17 11:55

Vidim problem ne ve svatbe samotne, ale predevsim ve faktu, ze nejste schopni dojit ke kompromisu. A to je v obecne rovine pro vztah determinujici.

Popokatepetla
Závislačka 3072 příspěvků 21.12.17 11:57

KOMPROMIS - hodně důležité ve vztahu. Ty chceš svatbu načančanou se vší pompou, přítel komorní oddání na úřadě a grilovačku s přáteli. Rozumní lidé by si sedli a pokusili se najít společné řešení, aby byli oba spokojení. Vy jste se oba zabejčili, že to chcete po svém, navíc tobě se příčí s ním žít neprovdaná. Pokud společný kompromis nenajdete, řekla bych že je celkem pravděpodobné že vztah půjde do kytek. Ale cesta ven z toho je přitom celkem snadná :)

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 21.12.17 12:02

@sasankasissy Tím že jsi sundala prstýnek a svatbu zrušila jsi mu jasně dala nejevo že buď bude svatba podle tebe a nebo vůbec. V minulé diskusi jsi měla tolik rad jak by to šlo vyřešit, udělat kompromis aby byla spokojenost na obou stranách. Fakt si z toho nevybrala ani jednu možnost?

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 21.12.17 12:05

Zase? Kolik těch diskusí potřebuješ, abys zjistila, jak se máš zachovat?
Když půjde tvůj snoubenec do divadla, tak taky půjde v džínách? To je to takový buran?
Vy dva se můžete jedině domluvit na tom, že každý slevíte ze svých nároků. Ty přestaneš bazírovat na věcech, které jsou (ve vaší situaci) jen vyhozené peníze a on přistoupí na to, že aspoň ve váš den D bude za galantního gentlemana. Nebo je ti snad dvanáct, že tomu nedokážeš porozumět??? :zed: :zed: :zed:

samá práce
Ukecaná baba ;) 1998 příspěvků 21.12.17 12:07

Hmmm, více jak dva roky šetříte, abys to mohla za jeden den pr…mrhat. Ten, ten bude rád, až mu uděláš navíc ještě pá pá. ;)

káťa
Extra třída :D 12791 příspěvků 21.12.17 12:07

V minulé diskusi jsi psala, jak jste hrozně finančně za vodou a že peníze budou a my nebudeme a šetření jako důvod skromnější svatby rezolutně popírala. ty dvě tebou založené diskuse ti dost protiřečí :think:

Uživatel je onlineGorlami
Závislačka 3204 příspěvků 3 inzeráty 21.12.17 12:08

No ja nevim, ale to vypada, jak kdyby si te ani nikdy nechtel vzit. Nejdriv nebyly penize, coz pro nej byla dobra vymluva. A kdyz penize jsou, vyleze z nej, ze chce svatbu, na kterou nejsou potreba zadny extra penize a kterou tedy ty za zadnou cenu nechces. Tkz ji sama zrusis. Sikovnej.

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 21.12.17 12:08

Chtela jsem ti napsat, ze mam okoli zname, kteri ruseni svatby ustali.Ona to zrusila, protoze vcas nezakrocili, nechali do toho prilis kecat rodiny, az z toho mela byt svatba, ktera se bude libit vsem, jen ne jim dvema. Vzali se pak asi po 3letech podle sveho. Jenze tohle je jine. protoze tady je problem mezi vami-vy dva mate rozdilne predstavy a nejste schopni se domluvit a udelat kompromis. Nevidim to moc pozitivne…

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 21.12.17 12:10
@Gorlami píše:
No ja nevim, ale to vypada, jak kdyby si te ani nikdy nechtel vzit. Nejdriv nebyly penize, coz pro nej byla dobra vymluva. A kdyz penize jsou, vyleze z nej, ze chce svatbu, na kterou nejsou potreba zadny extra penize a kterou tedy ty za zadnou cenu nechces. Tkz ji sama zrusis. Sikovnej.

Přesně můj dojem, ale nečetla jsem předchozí diskuzi zakladatelky :nevim:

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 21.12.17 12:11

No svatbu si zrušila ty. Takže ty budeš muset být ta co udělal první ústupky. Ale na velkou svatbu ho stejně nepřekecáš. Max, že se hodí do gala a na obřad pozve rodiče a ty pak na oběd

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >