Co udělat, aby mě měla víc ráda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 12:33
Co udělat aby mě měla ví ráda?

Ahoj, prosím o zachovani anonymity..

Mam teď špatné období (lečim se na psychiatrii, a chodím na psychoterapie.. uzkostní porucha)..

Mam dceru skoro 2 a ta je dost uknourané dítě, nic ji nebaví, nejí, nespí. ale když je s chůvoou je jak vyměněná, hraje si, neknoura, je štastná.. rve mi to srdce když to vidím :(

semnou se chová uplně jinak a to se snažím ji taky vymyšlet program hrát si.. ale vždy knoura.. nevím už co s tím..

očividně má ráda více jí..

Chůvá k nám chodí tak jednou za 2 dny na 2-3 hodiny.. (jdu k lékaři, nebo něco zařídit,..)

Včera mě dostalo to, že spadla.. a byly jsem tam obě a letěla se utišit za ní.. a ne zamnou.. :(

Navíc to zhoršuje i ten můj problém.. tak nevím jak to řešit.. je to normální že semnou je pořád prorot se na ni těší, a je s ní tak ráda? moc to řeším.. nebo co mam dělat…

Díky

Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 10.02.17 12:42

Hele, řekla bych, že všem matkám jejich vlastní děti kňourají, zlobí, jsou protivné…a pokud jsou s kýmkoliv jiným, stávají se z nich jako mávnutím kouzelného proutku úplně pohodové děti. Nevěřila bych, kdybych to sama tolikrát nezažila (ať už jako matka nebo tetička). :mrgreen:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 10.02.17 12:42

Takže si nemyslím, že tě dcera má málo ráda, prostě tě má ráda jako matku.

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 10.02.17 12:44

Děti jsou jak zrcadlo. To jak se cítíte uvnitř se může zrcadlit chováním Vaší dcery. Je dobře, že se léčíte. Pracujte na sobě. Až bude lépe Vám, určitě se to projeví i u dcery. Já si pamatuji, ze moje máma byla dlouhodobě nemocná. Nerada jsem se jí držela za ruku, protoze byla slabá a studená. Radeji jsem drzela tátu, protože jeho ruka byla silná a teplá. Děti potřebují cítit stabilitu a bezpečí. Já treba pred synem ani nesmím zvýšit hlas, kdybych se treba chtela nad něčím dohadovat s manželem. Syn totiz jinak hned začne kňourat a dožadovat se pozornosti. Držím Vám palce, ať je brzy líp. Zkuste i nejakou literaturu o seberozvoji. Co Vás dělá šťastnou?

Malto
Kecalka 458 příspěvků 10.02.17 12:47

Moc hezky napsáno.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 10.02.17 12:50

@sediza Tohle je sice pravda, ale není to jen tím. I vyrovnané matce dítě čas od času zlobí, kňourá a hraje plačtivé scénky. Řekla bych, že do velké míry je to ovlivněno i tím, že matka je pro dítě ten nejbližší člověk, před kterým se neostýchá své emoce projevit naplno a zároveň ví, že to u matky vždy spolehlivě funguje.

sediza
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 10.02.17 12:54

@malinika souhlasím s Vámi a souhlasím i s predchozími komentáři o tom, ze deti maminkam casto kňourají a treba s babičkou jsou jako vyměněné. Důvod může být jaký píšete.

viky23
Neúnavná pisatelka 16334 příspěvků 10.02.17 13:18

Deti kdyz spadnou tak se taky leti utisovat za tatinkem :nevim: Jsou z nej priposrani, ja uz jsem si zvykla, nemyslim si, ze by me nemely rady, jen jeho asi vice :lol: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >