Co udělat z jahod na chuť :-)

1424
12.3.17 13:15

Co udelat z jahod na chut:-)

Ahoj holky, potrbovala bych nejaky napad co udelat na nedelni chut, v lenici mam 500g jahod, tak bych toho mohla vyuzit. Napadlo me (to delame klasicky) jahody jakkoliv a3 zakys. smetanou, ale tu nemam a navic jsme toho uz prejezeni, takze to vylucuji. Dal me napadla bublanina nebo piskot, to chlap neji a pak teda treba puding, to zas je takova blbina..tak nevim, rada bych nejaky napad co my vubec nezname, asi klidne i jinym smerem. Kdyz nad tim premyslim z dalky, tak klidne treba nejaky jahodovy preliv na palacinky, nebo co delate vy? Treba rolada by byla dobra, ale napln jen z masla nemam rada a na tu tvarohovou taky nemam ten tvaroh..jedine zajet do obchodu, ale to by se me muselo chtit 8) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1424
12.3.17 13:17

Jo a jeste me napadlo jahody s cukrem. Decka to maji zakazene, jsou naucene na ovoce bez niceho, tak mozna ze tim bych je potěšila nejvic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2512
12.3.17 13:17

Horký jahody, pokud máš vanilkovou zmrzku. Nebo je zamraz a udělej pomocí tyčovýho mixéru domácí zmrzku - vymixovat se šlehačkou ke šlehání, můžeš trochu cukru přidat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1424
12.3.17 13:22

@Nowuka2 taky dobrej napad, to by byla urcite dobrota:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11646
12.3.17 13:25

Milkshake, smoothie…nebo zmrzka z jogurtem, to frci u nas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2512
12.3.17 13:26
@beruska9 píše:
Milkshake, smoothie…nebo zmrzka z jogurtem, to frci u nas

Jj, zdravější varianta, tu jsem ani nevím proč vynechala :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2512
12.3.17 13:27

Jinak já osobně bych s nima nedělala nic a zprasila je jen tak na prase :mrgreen: Jsem včera koupila kilo a nemám nic :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
12.3.17 13:43

Já bych si k nim dala jen šampus :).
Jinak kokteil, knedlíky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
12.3.17 13:44

Jahody v cokolade jeste obalene v kokosu nebo oriskach, to je uplne pecka(ale chce to kvalitni cokoladu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
12.3.17 13:47

Jo to u nás bych nic z česrtvých jahod udělat nemohla, protože syn je spráská sám a na nás nic nezbyde :D

Ale udělala bych třeba rozvar na ovocné knedlíky nebo rovnou plněné jahodové knedlíky, koláče, buchtu, zákusek, ale to nechceš. Pak třeba ještě rozmixovat s cukrem a dát zamrazit, to dělám v létě často (nebo zmrzlinu se smetanou), nepečený dort, jahodový koktejl, želé s jahodami, jahody v čokoládě,..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 13:53

@soleile Snědla bych je, nic bych z nich nedělala :D Nebo rozmixovala, trochu přisladila a dala si s palaćinkama nebo se zmrzlinou. Taky jahodový knedlíky jsou dobrý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13652
12.3.17 15:51

Já bych udělala tvarohové knedlíky s jahodovou omáčkou (rozmixuješ jahody, moučkový cukr a smetanu). Jen bys musela do obchodu pro ten tvaroh (knedlíky, pokud neznáš, jsou:mouka, tvaroh, trochu vody a špetka soli, uděláš z nich špalíčky a uvaříš).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama