Co uděláte jako první po lockdownu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23889
1.5.21 14:55
@Pantalaimon píše:
Ne, ale v pravo dole v sekci nové příspěvky vidím jak to jede, včetně nicků… :lol: ráda bych chodila, bohužel můj den nemá 25 hodin a nemám nadpřirozené schopnosti, viset půl dne na netu a zároveň řídit domácnost ve světové krizi :,(

Tak v tom pripade ale musis mit naprosto presnou predstavu, co se tam probira… ze? Nekdo holt ty schopnosti ma. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1457
1.5.21 14:59
@mroe píše:
Tak v tom pripade ale musis mit naprosto presnou predstavu, co se tam probira… ze? Nekdo holt ty schopnosti ma. :mrgreen:

Však proto jsem psala co budete dělat, až tohle skončí, jako že se budete nudit, chápeš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23889
1.5.21 15:03
@Pantalaimon píše:
Však proto jsem psala co budete dělat, až tohle skončí, jako že se budete nudit, chápeš :mrgreen:

No, neni to jedina diskuse na svete, ze… a proc by mela skoncit? Vyhradne korona ji davno nezivi… ale to nemuzes vedet, kdyz tam nechodis :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1457
1.5.21 15:05
@mroe píše:
No, neni to jedina diskuse na svete, ze… a proc by mela skoncit? Vyhradne korona ji davno nezivi… ale to nemuzes vedet, kdyz tam nechodis :jazyk:

To máš pravdu, byl to takový fórek, no, evidentně nebyl pochopen :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21979
1.5.21 18:08
@Pantalaimon píše:
To máš pravdu, byl to takový fórek, no, evidentně nebyl pochopen :)

i my, kteří chodíme do diskuse Koronavirus máte strach? si nepřejeme nic víc, než to, aby nebyl důvod do ní psát - obávám se, že to ještě brzy nebude - covid chodí neustále ve vlnách a celosvětově vůbec nemizí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat