Co umí vaše 7 měsíční dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 17:48
Co umí vaše Mimi a rady?

Ahoj malá má 7 měsíců a umí se jen prekulovat co umí vase Mimi kdy se začalo plazit a tak? jak na sezení a plazení??doktor už straší s rehabilitacemi poraďte pomozte…dekuji

Reakce:
Zabatko
Závislačka 4804 příspěvků 15.08.19 18:16
@Anonymní píše:
Ahoj malá má 7 měsíců a umí se jen prekulovat co umí vase Mimi kdy se začalo plazit a tak? jak na sezení a plazení??doktor už straší s rehabilitacemi poraďte pomozte…dekuji

Moje děti neuměly v 7 měsících nic a teď jsou premianty ve třídě, sportovci atd. Kašli na to, v 7 měsících stačí když se umí přetáčet.

Adelkadd
Kecalka 447 příspěvků 15.08.19 18:33

Kqzde dite se vyviji jinak, netrap se tím. Určitě vše dožene a třeba v budoucnu i předezene! Vidím to kolem sebe často. Moje dcera byla rychlík, běhá mi od devíti měsíců, ale take to někdy nebyla výhra

alilauter
Kecalka 440 příspěvků 15.08.19 18:34

Ahoj, můj v sedmi měsících už lezl. Ale pak u lezení dlouho zůstal chodil až v 15 měsících. Motoricky je ale moc šikovný. Nicméně - blbě jí, ani ve třech letech nemluví apod.. prostě něco mu jde a něco vůbec ne. Bude to i u vás, hoď se do klidu - rehabilitace klidně můžete zkusit, ale pokud nechceš, nenech se do toho natlacit. Oni ty děti začnou stejně podle sebe :mavam:

Zoe1
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 15.08.19 19:23

Ahoj, mám teď roční holčičku, plazit se začala den po jejím ukončeném osmém měsíci a plazila se tři měsíce, než začala lézt. Už jsem z toho byla taky na nervy. Přesně v den jejího ukončeného jedenácteho měsíce začala lézt a leze stále a na plazení si ani nevzpomene. Do konce toho jedenáctého měsíce neuměla nic a pak to najednou během jednoho týdne všechno dohnala, začala lézt, sedět a stoupat si okolo nábytku, teďka leze a obchází nábytek a myslím si, že budu zas další tři měsíce čekat než začne chodit. Teď už vím, že není kam spěchat, tím jak to v jednom týdnu všechno dohnala, tak to mě trochu uklidnilo :-) ale vím, že jsem byla taky nervní a říkala jsem si, že se toho snad nedočkám :-D

35ja
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 15.08.19 19:42
@Anonymní píše:

Holky to pisou hezky žádné nervy :hug:…najdou se rekordmanky co budou psát o všem možném co jejich děti zvládají v 7mesicich..
Vaše dítě je v normě…měla jsem to samé se synem…ten je linej, než začal past, otáčet se atd..Každý má své tempo
Neříkám pokud tam není zdravotní problém tak nemá cenu se trápit.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 15.08.19 20:11

Syn se začal plazit skoro v 9M, v 10M si sednul, v 11M začal lézt po čtyřech a v roce začal teprve obcházet nábytek. Teď mu nudu 14M a začíná s prvními krůčky. Takže klídek, žádné rehabky nejsou potřeba, hlavně je důležité se nehroutit, hodit se do pohody a uvidíš sama, jak to pak rozjede, ze nebudeš stíhat

oligenerallogin
Stálice 60 příspěvků 15.08.19 21:17

Presne tak - klid. Taky jsem byla nervni matka :-). U nas: 8m plazeni, 10,5 m lezeni + sezeni + obchazeni nabytku (prislo vse najednou), 13,5 m prvni krucky :-). Jste uplne v norme…:-)

dickys
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 1 inzerát 15.08.19 21:40

Dcera se začala v 7,5 měsících plazit, v 8,5 lézt a chodila od 13m. Syn se ani neplazil a rovnou začal v 7,5m po kolinkach, v zápětí si hned stoupl a obcházel nábytek.

Váš příspěvek
Reklama