Co umí vaše mimi v cca 3,5 měsících?

16.3.16 14:24

Co umi vase mimi v cca 3,5 mesicich?

Dobry den,
Pochlubte se, prosim, co umi vase mimi ve 3,5 mesicich? My se zaciname pretacet na bok, zvatla si, krasne drzi hlavicku.
Akorat kdyz je na brisku, dava si rucicky podel tela, je to ok? Zezacatku to nedelala, az ted posledni mesic..
Dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

252
16.3.16 14:26

@veselagab Moje v tom věku už dávno chodila, bežně používala nočník, protože se o tom dočetla v jedné knížce pro dopěláky. :mrgreen: není to trochu zbytečné téma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
16.3.16 14:29
@sparaxis píše:
@veselagab Moje v tom věku už dávno chodila, bežně používala nočník, protože se o tom dočetla v jedné knížce pro dopěláky. :mrgreen: není to trochu zbytečné téma?

Nebyly jste pozadu? :think: Syn už dávno přečetl F. L. Věka a metal jedno salto za druhým. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 14:32

Tak diky no, super odpovedi..
Vim, ze kazdy dite je jiny, taky nechci srovnavat, proto jsem jen chtela, abyste se pochlubily!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3418
16.3.16 14:37

@veselagab Ok,normální odpověď. :) Syn v tomhle věku pásl koně, jinak ležel jak pecka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
16.3.16 14:38

@veselagab ležet, heč :mrgreen: chechtat se nahlas a tím to haslo :mrgreen: mám líné děti a vůbec mi to neva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
16.3.16 14:47

@veselagab v tomhle veku pomerne dost kecal, i několik minut. Držel hlavu, pasl, sem tam letadlo. Zajímal se o hracky. Jinak nic.
A co se tyce tech rucicek podel tela - ukaz to doktorce, ale podle me je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 14:47

Diky.. dublinNo je to vtipny, mne uz rikala doktorka pred dvema tydny, ze je naka lina, ze se neotaci na bricho.. asi zmenim doktorku.. bude chtit, aby v pul roce chodila :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
16.3.16 14:53

@veselagab mne se otočil presne v 6 mesicich. Ale musime cvicit, tak na nas se moc neohlížej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
16.3.16 14:54
@sparaxis píše:
@veselagab Moje v tom věku už dávno chodila, bežně používala nočník, protože se o tom dočetla v jedné knížce pro dopěláky. :mrgreen: není to trochu zbytečné téma?

Jenom? Bridilove. Muj už dělal řidičak. A :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
223
16.3.16 14:57

Ahoj, malá má teď 3,5 měsíce. Žvatlá, řehtá se. Leží jen na zádech jak placka a nepřetáčí se (Pavlíkovy třmínky). Když ji dám na bříško, docela hezky drží hlavičku, když chce :D, když se jí nechce, vzteká se, nebo si cpe do pusy ručičky až skoro po lokte :lol: :P Taky už si sama bere do ruček hračky a dává si je do pusy když je na zádech. To dělá od minulého víkendu, kdy jsem jí pořídila hrazdičku. Jinak zbytečné téma to asi bude pro ty, které nemají takto staré dítě. Já jsem za téma ráda :potlesk:, neb vykládat to nemám komu a jsou to drobnosti, o kterých se ráda pobavím s někým, kdo to aktuálně řeší taky. Bohužel jsem mezi kamarádkama první mamča, takže vykládat jim, jak je úžasné, že si malá poprvé strčila do pusy chrastítko můžu, ale většinou to nepadne na úrodnou půdu :roll:
díky za téma, pa :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
16.3.16 14:58

Ležet :lol: :lol: :lol: :lol: max něco žvatlal a pásl koně (od 3,5měsíčního mimina toho snad ani víc chtít nemůžeš ne??) :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
16.3.16 15:05

Ja mam ted cersrve 4 mesice. V tech 3,5 se taky tocila na boky(ted se mi uz i otoci na koniky).koniky pase podle nalady ale hlavu udrzi. Uddrzi i sama flasku a celou ji vypiji. Vsima si hracek. Chyta do obou rukou. Docela dost zvatla a rechta se. Delame letadlo. A kdyz si ji posadim na sebe tak hlavickou uz neni oprena a hezky ji drzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
16.3.16 15:15

Obě děti pásly koníky, smály se, povídaly. Stačilo nám to, víc jsme po nich nechtěli!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 15:28

@Misheli ja jsem na tom prave stejne, prvni mamina a myslim, ze uz nektere kamaradky nebavi poslouchat, co zrovna vyvedla :). A je to moje prvni, tak nemam s cim srovnavat.
Jinak, opravdu nechci srovnavat, jen me to zajima..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama