Co uvařit místo mozečku, když nejsou vejce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20222 příspěvků 10.10.14 11:20
Co uvarit misto mozecku kdyz nejsou vejce

Uvarila jsem kvetak a brambor a zjistila, ze ty vejce co mame doma jsou natvrdo :zed: Co ted z toho vymyslet? Budu jist ja a 14m dcera.

Reakce:
Adona-i
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 10.10.14 11:23

Květák omastit máslem a posypat opraženou strouhankou. Můj syn to jako batole miloval.

Krakatice88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 11:23

Zapéct na chvíli v troubě s nastrouhaným sýrem..

evill
Závislačka 3775 příspěvků 10.10.14 11:23
@pikola píše:
Uvarila jsem kvetak a brambor a zjistila, ze ty vejce co mame doma jsou natvrdo :zed: Co ted z toho vymyslet? Budu jist ja a 14m dcera.

Sobě obalit, dceři jen tak s bramborem. Já bych si to dala taky jen tak, obaluju jen chlapovi. Na obaleni se dá nahradit vajíčko mlikem.

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 10.10.14 11:26

Zapéct s bešamelem okořeněným muškátovým květem, bešamel možno zjemnit trochou smetany. A ta vejce na tvrdo se můžou na vrch nakrájená položit taky.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20222 příspěvků 10.10.14 11:29

Jo a abych uz moc nemusela varit, zvire bude za chvili vzhuru ;)

hehehe
Extra třída :D 11594 příspěvků 10.10.14 11:32

@pikola
Já myslím, že už máš uvařeno, však takto se to dá normálně sníst, jen na brambor trochu másla, pažitku… :)

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 10.10.14 11:35

Muskat je pro deti jedovaty, co vim.

Ja delam polevku, uvarim s bramborem, koreni kmin, majoranka, cesnek, cast odendam, zbytek rozmixuji, pridam smetanu, když je potreba zasmazim.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20222 příspěvků 10.10.14 11:37

@LadyTommy diky, polivku jsme meli z prvni pulky kvetaku :mrgreen:
asi tam dam maslo syr a strouhanku

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 51246 příspěvků 3 inzeráty 10.10.14 11:41

Polívku - část mixnout, část nechat. zjemnit smetou, jestli máš, když ne, tak to neva… vejce k večeři na chleba

puntice
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 10.10.14 12:03

Udělala bych květákový nákyp 8)

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 10.10.14 12:08

Kvetakovou polevku :)

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 10.10.14 12:56
@LadyTommy píše:
Muskat je pro deti jedovaty, co vim.

Ne, není. Je hodně aromatický. Ani muškátový oříšek není, jen ve velkých dávkách je halucinogenní. Je to užitečná voňavá a prospěšná bylina ten muškát. Nasládle pálivé aroma, ke květáku skvělý.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >