Co užitečného máte v domácnosti?

1651
19.1.21 17:55

Co užitečného máte v domácnosti?

Ahoj, zajímalo by mě, jaké pomocníky používáte, co se vám hodně osvědčilo v domácnosti?

Nemyslím zakladni věci typu pracka, vysavac apod., ale spis něco min obligatniho, co se vám ale náramně hodi :lol: Různé vaše vychytávky a zlepšováky a tak, zajímalo by mě to a třeba se inspirujem vzájemně ;)

U mě třeba se osvědčilo

• nadobka na kompostovatelny odpad s pachovym filtrem (mám v kuchyni na lince a používáme několikrát denně)
  • pak projektor (delame si kino na zdi)
  • úklidová skříň (mám tam vysavač, mop, zehlici prkno, zehlicku, smetaky, kybl, hadry a všechny možné prostředky)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2249
19.1.21 18:04

Manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
19.1.21 18:04

Krabice. Z těch kartonovych se dá vyrobit spousta věcí (máme z toho doma pocitace, telefony, auta, silnice, garáž… proste hracky pro deti). A z tech plastovych jsou bordelnadoby. V případě potřeby rychlého úklidu nahazim bordel do krabice (samozřejmě ne žádné odpadky nebo jídlo, ale třeba hračky, papíry, papuče.. ) a krabici uklidim. Až je čas, tak věci roztridim na jejich místa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
19.1.21 18:05

Pomaly hrnec- dělá luxusni vyvary a nejen to, pres noc. V podstate to tam vecer nahazu a rano mám uvareno. Vyborne pri homeoffice ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19766
19.1.21 18:09
@Rive píše:
Manžel.

Platíš pivo, BTŠ. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
19.1.21 18:12

Ty uzavírátka na pytlíky z IKEA, jsou super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6409
19.1.21 18:21

@Semtex parní trouba, sušička a robo vysavač. Asi to jsou základní věci, ale různé kravinky nemám ráda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13511
19.1.21 18:21
@Rive píše:
Manžel.

Ano, ale manzel tvrdi, ze je pro me na prvnim miste kavovar :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
19.1.21 18:31

Ted termoska na caj pro celou rodinu. Rano udelam caj a popijime ho teplej pul dne nez dojde. Kdyz prijdeme z prochazky tak se to hodi, nemusime cekat az schladne. Jinak bezne spotrebice, za me nejlepsi mycka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20662
19.1.21 18:37

Pomalý hrnec a naparovač oděvů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
19.1.21 18:40
  • tycovy aku vysavac - nemusim se otravovat se snurou, neprepojuje se pri prechodu do jine mistnosti
  • vyklapeci postel, ve ktere je hromada ulozneho prostoru. dam tam fakt neskutecny mnozstvi veci, pritom je to jedna z nejlevnejsich posteli v ikea
  • ani ne tak vec, ale me osobne pomaha zpusob skladani obleceni podle KonMari, veci se mene mackaji a mam v nich prehled
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
19.1.21 18:50

Robovysavač s mopem. Komoru na věci co nejsou potřeba denně (že tam nevyhnutelně vzniká chaos je věc druhá).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
19.1.21 19:03

Já se nemůžu nabažit své technické místnosti, kde mám pračku, sušák, výlevku, koše na prádlo, věci bna úklid a tak podobně…je velká asi jako čtvrtina našeho předchozího bytu :lol: no a dále se naprosto neočekávaně ukázala být užitečná dvě tučná morčata, batole je vydrží krmit třeba půl hodiny, takže se můžu v klidu aspoň vy…dojít na záchod ;)
Ale to nejsou úplně věci, no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
19.1.21 19:15

Robo vysavač s mopem, parní čistič, sušička, myčka.. To je základ.. Velká kuchyň na míru taky.. Velký spajz, 2 koupelny, 3 záchody.. Vše je fakt důležité a dělá to můj život jednodušší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2298
19.1.21 19:20

Jo a taky horkovzdusna friteza. Zkratilo me to dobu vareni o polovinu coz s malym ditetem ocenuju nejvic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat