Co vám dává milenecký vztah?

1365
28.4.20 21:29

Co vám dává milenecký vztah?

Otázka je jasná, prosím ty, co k tomu nemají co říct, ať nepřispívají.
Vy, co máte, nebo jste někdy měly milenecký vztah, popř. někdo z vašeho blízkého okolí. Milenecký vztah je pro mě ten, že jste zadaná a k tomu máte ještě nějaké potěšení bokem (většinou taky zadaného), ne to, že jste nezadaná a máte zadaného chlapa.
Proč to děláte a co od toho očekáváte?
Je mi jasné, že sex. Ale zajímá mě, jestli jen ten sex sám o sobě stačí. Co vám to dává navíc, že to děláte?
Např. zvyšuje mi to sebevědomí, říká mi že jsem krásná, věnuje mi pozornost, kterou mi nedává můj partner (manžel), utrácí za mě peníze, zve mě na večeře, obdivuje mě, denně mi píše, kupuje mi dárky, je pozorný a zajímám ho atd. atd.
Co je na tom to vzrušující?
Nebo vám stačí pouze ten sex, kdy on má na vás třeba čas a nic k tomu?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17785
28.4.20 21:35

Zajimave okenko do smysleni jinych…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 12:05

Na večeře nechodíme, běžně s nepíšeme, sex dobrý a je to zpestření, ale hlavně mě nebere jako samozřejmost, něco jako inventář bytu. I když spolu nejsme v úzkém kontaktu, když se jednou za čas vidíme, těší se na mě jak malé dítě na dárky. Lichotí mi, což už jsem doma neslyšela roky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 12:37

Dává mi to sex (který doma nemám asi už vůbec) a dává mi to pocit, že se ještě někomu líbím, že se na mě někdo těší, ale i to, že já způsobuji někomu radost a potěšení a zpestření a dávám mu ten samý pocit žádoucnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
1967
29.4.20 13:10

Potěšení alias pokušení.

@hanyny píše:
Vy, co máte, nebo jste někdy měly milenecký vztah, popř. někdo z vašeho blízkého okolí. Milenecký vztah je pro mě ten, že jste zadaná a k tomu máte ještě nějaké potěšení bokem (většinou taky zadaného), ne to, že jste nezadaná a máte zadaného chlapa.
Je mi jasné, že sex. Ale zajímá mě, jestli jen ten sex sám o sobě stačí. Co vám to dává navíc, že to děláte?
Např. zvyšuje mi to sebevědomí, říká mi že jsem krásná, věnuje mi pozornost, kterou mi nedává můj partner (manžel), utrácí za mě peníze, zve mě na večeře, obdivuje mě, denně mi píše, kupuje mi dárky, je pozorný a zajímám ho atd. atd.
Děkuji
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29760
29.4.20 13:51
@hanyny píše:
Děkuji

Tady je jedna starší diskuse - můžeš se inspirovat
https://www.emimino.cz/…ence-360514/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4134
29.4.20 16:43

Nejhorší je, když si z mileneckého vztahu odneseš návštěvu venerologie…

Ale na druhou stranu může být zkušenost, poležet pár dní na pokoji s lehkými ženami, inspirující :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29760
29.4.20 16:56
@Josef_t píše:
Nejhorší je, když si z mileneckého vztahu odneseš návštěvu venerologie…Ale na druhou stranu může být zkušenost, poležet pár dní na pokoji s lehkými ženami, inspirující :-)

Aneb to máš jako výborný relax, když ti manželství trochu hapruje, že jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4134
29.4.20 17:07
@Mango_Lassi píše:
Aneb to máš jako výborný relax, když ti manželství trochu hapruje, že jo

Dovedu si představit lepší relax :-)
Pro ty sociální pracovnice by se to dalo brát jako nemoc z povolání, ale nevím co to je pro ty šťastně - vícenásobně zadané :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65951
29.4.20 23:21
@hanyny píše:
Děkuji

Myslím, že to všechno v různých kombinacích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 23:46

Nevím, jak to mají ostatní… ale… Nikdy jsem milence nehledala, nechtěla. Nikdy jsem nebyla ten typ. A už vůbec ne kvůli sexu. Jestli nám doma něco klape, tak je to sex. Jaksi jsem potkala někoho, kdo se stal mým kamarádem. Absolutní spřízněná duše. Po dvou letech přátelství a bránění si cítit něco víc, se to prostě stalo. Je to člověk, který mi čte myšlenky, druhá půlka mého já ve všech směrech. Kdybychom neměli malé děti s ofiko partnery, jsme spolu. Proč s ním jsem (kromě hlubokého citu)? Možná to bude znít divně - léčí mě. Nevědomky mi léčí duši i tělo, děje se to přirozeně. Víme o sobě všechno, i to, co nikdo jiný. A přesto, nebo možná právě proto, se milujeme. Pro naši divnost, kterou máme stejnou jen my dva. Kterou chápeme jen my dva. Nejsem si jistá, jestli někomu tady dá smysl to, co píšu…

• Citovat
  • Nahlásit
11983
29.4.20 23:55
@hanyny píše:
Děkuji

a co ti to dává dál?…myslím, až po těch dárcích, na jakým levlu v tu chvíli vlastně jsi,?…když láska až je to nepodstatný. ;)…takže klasická mechanika…k tomu tě potřebuje…to ti k životu stačí? ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11983
29.4.20 23:57
@Anonymní píše:
Nevím, jak to mají ostatní… ale… Nikdy jsem milence nehledala, nechtěla. Nikdy jsem nebyla ten typ. A už vůbec ne kvůli sexu. Jestli nám doma něco klape, tak je to sex. Jaksi jsem potkala někoho, kdo se stal mým kamarádem. Absolutní spřízněná duše. Po dvou letech přátelství a bránění si cítit něco víc, se to prostě stalo. Je to člověk, který mi čte myšlenky, druhá půlka mého já ve všech směrech. Kdybychom neměli malé děti s ofiko partnery, jsme spolu. Proč s ním jsem (kromě hlubokého citu)? Možná to bude znít divně - léčí mě. Nevědomky mi léčí duši i tělo, děje se to přirozeně. Víme o sobě všechno, i to, co nikdo jiný. A přesto, nebo možná právě proto, se milujeme. Pro naši divnost, kterou máme stejnou jen my dva. Kterou chápeme jen my dva. Nejsem si jistá, jestli někomu tady dá smysl to, co píšu…

jasan.,jakožto tisíce tu již duší poznaných, protože každý z nás miluje jen tou nejupřímnější láskou a vlastně nic jinýho nezná. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
30.4.20 02:11
@Josef_t píše:
Nejhorší je, když si z mileneckého vztahu odneseš návštěvu venerologie…Ale na druhou stranu může být zkušenost, poležet pár dní na pokoji s lehkými ženami, inspirující :-)
…a teď si představte, že tam dotyčnou přijde navštívit manžel. Otevře dveře, vstoupí do pokoje a všechny ženy unisono: „Nazdar Vojto!“ :mrgreen: :lol: :D :pankac: :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4134
30.4.20 07:48
@roothaan píše: …a teď si představte, že tam dotyčnou přijde navštívit manžel. Otevře dveře, vstoupí do pokoje a všechny ženy unisono: „Nazdar Vojto!“ :mrgreen: :lol: :D :pankac: :mavam:

Třeba by dámy byly diskrétní :lol:

Ono to sice vypadá jako legrace, ale bohužel je to jak ze života :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat