Co vám eMimino vzalo a co vám dalo?

1.11.19 15:10

Co vám eMimino vzalo a co vám dalo?

Co vám eMimino vzalo a co vám dalo? Jak ovlivnilo vás a vaše vztahy?
Položili jste si někdy tuhle otázku? Já ano.
Emimino mi dalo nahlédnout do toho, jak rozmanité jsou osudy a vztahy ostatních lidí (snad to nejsou všechno jen trolové).
Otázka je, jestli bych nebyl šťastnější v blažené nevědomosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.11.19 15:16

Už jsem o tom přemýšlela mockrát. Potkala jsem tu spoustu zajímavých lidí. Zjistila jsem, že jsem v podstatě velmi šťastná žena, naučila jsem se jednu ne zcela obvyklou sexuální praktiku, utvrdila se v tom, že mám skvělého muže. A taky se opět přesvědčila, že lidská hloupost je nekonečná. Hodně mě baví mužský pohled na věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22634
1.11.19 15:21

Vzalo mi hodně času.
Dalo mi, že bych mohla manžela na rukou nosit, protože co jsem si tady přečetla že existuje za prototypy chlapů, tak mám doma svatého muže :mrgreen: A taky že se vyznám teď dost v sociálních dávkách a tak, i když jsem je nikdy nebrala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148

Mě dalo hodně, spoustu rad, životních příběhů, kde si kolikrát můžu říct, že jsem na tom vlastně dobře. Spoustu radosti, když sdílíme třeba vtipné zážitky. Kolikrát i podporu. Vzít mi to nevzalo nic, snad krom času co tu trávím 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922

Ja tady ztratil posledni zbytky nejakych iluzich o zenske ferovosti, rozumu a nezistnosti. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10340
1.11.19 15:23

@pouzitychlap vzalo - spoustu volného času, dalo - nové pohledy na svět, a poslední dobou si tu říkám, že ženy se dělí na dva druhy - ten první normální žena, která umí řešit problémy a nehroutí se z toho, dokáže být nad věcí a nehysterčí
druhý druh je nesmírně úzkostlivý, vyděšený, všeho se bojí, hroutí se - v těhotenství je 3× týdně bezdůvodně na pohotovosti, před porodem manžel měsíc musí sedět doma a čekat na porod, po porodu minimálně půl roku nikdo nesmí kouknout na dítě, bodejť by ho držel proboha, do 6 let života dítěte nejede na dovolenou atd. atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 15:40

Dalo mi jednu moc dobrou kamarádku, taky se více orientuji v soc. prispevcich, výživném atd…Dalo mi občas dobrou radu ohledně nemocí dětí…
Vzalo mi hodně času a taky mě to kdysi stálo pár hádek s manželem, kdy si přečetl když jsem někde psala něco citlivějšího o vztazích a jeho zmínila a pak jsem psala něco o sexu z minulosti :? Nic příjemného…
anonym děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
3189
1.11.19 15:42

Pro mě je tedy trošku patetické takto uvažovat, ale proč ne. Emimino je pro mě tak trochu psychosonda do současné společnosti (je mi jasné, že tady není zrovna reprezentativní vzorek obyvatelstva, ale to je fuk). Některé poznatky mě hodně překvapily - např. mě děsí, na co všechno se už někteří potřebují ptát anonymního davu na netu, místo aby si to udělali podle sebe. Člověk by i řekl, že se tady může leckdo vykecat, když ho něco trápí, ale to už teď moc neplatí, protože si tu dost lidí potřebuje kompenzovat nějaké své komplexy. Některé osudy tady (pokud jsou pravdivé) mi otevírají oči a člověk si pak o to víc váží toho, co má doma - rodiny, milujícího manžela, zdravých dětí. Někdy cítím při čtení některých příspěvků bezmoc - je tolik lidí, kteří vyrůstali bez lásky, neumí si vážit sami sebe a následně trpně snášejí strašná příkoří ze strany manžela, rodiny.
Hodně mi tu pomohly praktické rady ohledně dětí apod. Čas emimino žere, ale je na každém, jak si tohle ošéfuje. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3982
1.11.19 15:45

Zajimave tema :potlesk:
Vzalo mi pomerne hodne casu. Na druhou stranu mi dost rozsirilo obzory, ze ne kazdy kdo nezije stejne jako ja a me nejblizsi okoli musi byt uplne spatnej nebo marnej clovek. Takze me naucilo byt trochu tolerantnejsi a min soudit hloupost ostatnich, protoze v realu bych do kontaktu s takovymi jake pisou tady neprisel. A taky, ze si ziju jako kral (i kdyz samo resim taky spoustu tezkosti jako uplne kazdy) a resim defacto uplne prkotiny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
1.11.19 15:57

Emimino mě naučilo prokrastinovat. :mrgreen:
Jinak věřím, že v některých situacích může pomoci si utřídit myšlenky v případech, kdy se z nějakého důvodu nemáme komu svěřit s problémy. Emimino je sice nevyřeší, ale někdy stačí se o problémy jenom s někým podělit a člověku to ulehčí.
Zajímavé mi také přijde, jak široký okruh lidí se sem dostane, jsou tu lidi z různých společenských vrstev a zájmů, takže člověk trochu nahlédne do jiné sociální bubliny.
K těm negativním věcem řadím hlavně to, že některá témata zde mě občas docela rozhodí…Hlavně ty o nevěrách, to mám pak pocit, že jsem asi z jiné planety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3571
1.11.19 16:04

EM posilnilo me politovanihodne sklony ke proskratinaci. :mrgreen:

A co mi EM dalo? Je to exotickej vylet do jinych mentalnich bublin a taky mi obcas pripomene, ze muj chlap je neskutecna „vzacnost a hodnota“, jak se rika u Ontarovych :mrgreen:. Protoze to co tady ctu o chlapech, to jsou takove hruzy, ze cloveku to opetovne pripomene, ze mit skveleho chlapa a vztah, neni az takova samozrejmost.

A taky me emimino naucilo neco nove a to, jak se vyporadat se zlobou cizich lidi, nikdy v realu jsem se s takovou zlobou a zasti nepotkala a proto to bylo pro mne neco nove, naucila jsem se tady, jak si z takovych lidi nic nedelat, jak to od sebe odseparovat, jak odignorovat jejich zlo tak, aby se me to nijak nedotykalo.
Amen :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 16:04

Mě vzalo emimco spoustu volnyho času, ktery jsem mohl věnovat ucitecnejsim činnostem, třeba masturbaci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10308
1.11.19 16:20

@pohledzdruhestrany to je tím, že nedokážeš dělat 2 věci najednou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2986
1.11.19 16:21
@pouzitychlap píše:
Co vám eMimino vzalo a co vám dalo? Jak ovlivnilo vás a vaše vztahy?
Položili jste si někdy tuhle otázku? Já ano.
Emimino mi dalo nahlédnout do toho, jak rozmanité jsou osudy a vztahy ostatních lidí (snad to nejsou všechno jen trolové).
Otázka je, jestli bych nebyl šťastnější v blažené nevědomosti.

Občas mi bere čas, ale hlavně mi dalo kopec tolerance a trpělivosti, co se týče manželových prohřešků :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 16:21

Ja si myslela, ze se tu schazi jenom blbeny a mysogyni a ona je to smeska s hvezdama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama