Co nepěkného vám kdy ženy a muži udělali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:09
Co vám kdy nepěkného ženy a muži udělali?

Dobrý den, žádám o zachování anonymu nebo smazání diskuse, jde o citlivé téma.
Chodí zde známí a neví o tomto mém stále nezpracovaném problému.
Bývalý přítel měl statisícové dluhy, o kterých mi neřekl, potom si zakládal falešné profily na seznamkách a lákal ženy na sex, občas mě podvedl, což jsem se dozvěděla po letech.
Co vám kdy, milé ženy provedli muži a naopak muži, co vám kdy provedly ženy?
Klidně i anonymně.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
KalamityJohn
Kelišová 6383 příspěvků 16.09.18 14:16

Bejvalka, kdyz se ode mne vystehovala, napsala na dvere hajzlu zevnitr: uzij si tu :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:26

Hrál automaty, karty, utíkal do hospody, líbal se s jinou, křičel na mě, vyhazoval mě z hospody, když jsem tam byla s ním. Po třech letech jsem ho podvedla a opustila. A za tři měsíce jsem se po prosbach vrátila zpět. Už je to 9 let, máme dvě děti a plánujeme svatbu. Do hospody zajdeme občas spolu, hraje už si jen s dětmi a doufám, že líbá jen mě. Už na mě nikdy nezvýšil hlas. Clovek se dokáže změnit, když chce…

Uživatel je onlineBandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 16.09.18 14:32
@Anonymní píše:
Hrál automaty, karty, utíkal do hospody, líbal se s jinou, křičel na mě, vyhazoval mě z hospody, když jsem tam byla s ním. Po třech letech jsem ho podvedla a opustila. A za tři měsíce jsem se po prosbach vrátila zpět. Už je to 9 let, máme dvě děti a plánujeme svatbu. Do hospody zajdeme občas spolu, hraje už si jen s dětmi a doufám, že líbá jen mě. Už na mě nikdy nezvýšil hlas. Clovek se dokáže změnit, když chce…

Naivita je krásná věc… 8)

chs.jasmin
Echt Kelišová 7903 příspěvků 16.09.18 14:37
@KalamityJohn píše:
Bejvalka, kdyz se ode mne vystehovala, napsala na dvere hajzlu zevnitr: uzij si tu :mrgreen:

Tak jestli tohle je to nejhorší, tak to je super, ne? :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:38

Nepěkné věci. No tak podvádění, to bylo asi u všech partnerů. Měla jsem mezi 18 a 30 lety 6 vztahů (včetně stávajícího vztahu), které byly delší než rok, všichni mě podvedli. (Jsem atraktivní, VŠ, aktivní v sexu, moji partneři měli vždy vyšší vzdělání, byli starší a v kariéře byli dál než já.) I když možná ten první ne, ale ten zase miloval svou ex, takže ten možná jen neměl příležitost. Takže 5 partneři z 6. (V okolí znám jen čtyři páry, kde muž nepodvádí. U ostatních jsem se to vždycky nějak nechtěně dozvěděla, ale to je mimo téma.) A poslední ex, když jsem ho vyhodila po tom, co jsem ho přistihla přímo při, tak ten odnesl úplně vše z bytu, co jsme tam měli, včetně mých věcí. Nechal jen koberec a vestavěnou skříň a mně nechal dluh, co jsem musela zaplatit.
Prosím o zanechání anonymu, jinak prosím smazat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:38

Byvaly pritel chlastal, bil me jak psa- jednou me malem zabil a 2× se me pokusil znasilnit. Az teprve pul roku po rozchodu jsem pochopila, tohle vsechno moje chyba nebyla..anonym z pochopitelnych du­vodu

teerax
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 16.09.18 14:52
@Anonymní píše:
Nepěkné věci. No tak podvádění, to bylo asi u všech partnerů. Měla jsem mezi 18 a 30 lety 6 vztahů (včetně stávajícího vztahu), které byly delší než rok, všichni mě podvedli. (Jsem atraktivní, VŠ, aktivní v sexu, moji partneři měli vždy vyšší vzdělání, byli starší a v kariéře byli dál než já.) I když možná ten první ne, ale ten zase miloval svou ex, takže ten možná jen neměl příležitost. Takže 5 partneři z 6. (V okolí znám jen čtyři páry, kde muž nepodvádí. U ostatních jsem se to vždycky nějak nechtěně dozvěděla, ale to je mimo téma.) A poslední ex, když jsem ho vyhodila po tom, co jsem ho přistihla přímo při, tak ten odnesl úplně vše z bytu, co jsme tam měli, včetně mých věcí. Nechal jen koberec a vestavěnou skříň a mně nechal dluh, co jsem musela zaplatit.
Prosím o zanechání anonymu, jinak prosím smazat.

jo, je fakt, že plno vztahů dnes je dost fraška, hraní si na upřímný hezký vztah, který takový ve skutečnosti není. Nevěra je opravdu hrozně častá.

Ale jinak bych řekla u tebe, že si asi špatně vybíráš..všichni zas takoví nejsou..ale jestli koukáš hlavně na takové zabezpečené atraktivní chlapy na vysokých postech, tak tam moc velká pravděpodobnost věrnosti nebude.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:59

@Bandii Proč myslíš, že naivita? Asi ho znáš líp, než já?!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 15:04

Řekl mi v posteli, že miluje jinou holku a lhal o sexuální minulosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 15:07

Bývalá mi řekla, když odcházela za svým bývalým že se mnou byla 6 let a zplodila 3 děti jen proto že jsem to po ní chtěl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 15:14

Chodili jsme spolu skoro dva roky, jeho rodiče o mě věděli, normálně jsme se zdravili. Když nebyla jeho máma doma a on mě k nim pozval se jednou nečekaně vrátila. A ten ma.gor, aby mě u nich neviděla mě přinutil vlézt do postele do úložného prostoru kde mě zavřel. Byla jsem tam zkroucená jak paragraf, na frňáku naplácnuté nějaké lyžáky a co chvíli akorát přišel, nadzvedl to, ať mi tam jde vzduch a neudusím se a pořád opakoval buď ticho a hlavně nevylézej ven dokud neodejde. Byla jsem tam tak víc jak dvě hodiny. A když jsem jak odešla totálně vytočená práskla dveřmi a pěkně od plic mu vynadala, tak mi řekl jako o co mi jde a když jsem mu řekla, že není normální a jde se léčit mi řekl, že jsem akorát zkur…děv… Magor no :zed:

divine woman
Echt Kelišová 9132 příspěvků 16.09.18 15:17

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sorry karafiáte, ale pobavilo mě to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 15:29
@divine woman píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sorry karafiáte, ale pobavilo mě to.

Ono to pobavilo každého komu jsem to řekla. Doma se tenkrát tak smáli, až brečeli a ještě si ze mě dělali srandu, že jsem měla začít něčím šustit nebo klepat a jak by jeho máti přišla do pokoje tak vyskočit a bafnout na ní nebo zavolat policajty, že mě unesli a drží mě zavřenou v úložném prostoru postele, aby za to mělo to pako aspoň ostudu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 15:36

Kdyz jsem se stehovala od byvaleho ze statku, tak mi na cestu rekl, ze za praci sice vzit umim, ale jako zenska stojim za ho.vno.
Sice vim, ze to jen kopal kolem sebe v dusledku ublizenosti, ale stejne se to zarizlo hodne hluboko do duse.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >