Co vám nadělil letos Ježíšek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ketris
Echt Kelišová 9768 příspěvků 25.12.17 20:42
Co vam nadelil letos Jezisek?

Ahoj holky. Pochlubte se holky, co jste letos dostaly :andel: :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 25.12.17 20:47
@Ketris píše:
Ahoj holky. Pochlubte se holky, co jste letos dostaly :andel: :andel:

pastelky - velikou profi sadu a ručně vyráběný šperk a knížku a kosmetiku :)

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.17 20:51

To je už třicátá diskuze ne :mrgreen:

Anna766
Hvězda diskuse 73393 příspěvků 25.12.17 20:52
@Doe_Jane píše:
To je už třicátá diskuze ne :mrgreen:

Teprve druhá, nebuď ošklivá :mrgreen:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 25.12.17 20:53
@Ketris píše:
Ahoj holky. Pochlubte se holky, co jste letos dostaly :andel: :andel:

Nic…

Lychee13
Závislačka 3112 příspěvků 25.12.17 20:59

Chytré hodinky, telefon, sonický kartáček, parfém, oblečení, fusky. Asi jsem byla hodná. :)

Petulle4
Kecalka 197 příspěvků 25.12.17 21:03

MP4, parfém, peněženka, dálniční známka, krém a sérum na drštičku :mrgreen:

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 25.12.17 21:28

Maska pilaten, křídy na vlasy, zápisník, žárovku, kosmetiku, fusky, bundu, přívěsek na řetízek, skoricove vložky do bot, boxy na kosmetiku, nějaké maličkosti a myčku na nádobí 8o :mrgreen: byla jsem asi hodně hodná :pankac:

pikola
Neúnavná pisatelka 19712 příspěvků 25.12.17 21:30

Sonos one

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 25.12.17 22:00

Parfém, elektrický dámský holicí strojek, spodní prádlo, kabelku, funkční tričko, lístek na divadelní představení, kolekci čajů.

Kajak18
Kecalka 322 příspěvků 25.12.17 22:01
@Lychee13 píše:
Chytré hodinky, telefon, sonický kartáček, parfém, oblečení, fusky. Asi jsem byla hodná. :)

:lol: tak to já byla taky hodná, až na ty hodinky jsem dostala všechno co si napsala + kosmetiku.

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 25.12.17 22:15

Letošní Vánoce mě hodně překvapili 8o musela jsem být asi hodně hodná :lol:
Telefon, věci, svíčky, konvici, lávovou lampu, sadu čaju s hrnečkem a skleničkou, dřevěnou dózu na čaje, led pásky, plno kosmetiky, fén a už ani nevím:)

A pak společný dárky s přítelem jako peníze, skleničky, rámeček až se nám narodí miminko :)

nikinnna
Kecalka 237 příspěvků 25.12.17 22:16

Náušnice, náramek, čepici + nákrčník, knížku, voucher na večeři pro dva s hlídáním našeho batolete, elektrický kartáček na zuby, dormeo deku + polštářek, vánoční vonnou svíčku, šminky, 4 parfémy, 3 sprcháče, 2 pěny do koupele, olejíčky do koupele, sůl do koupele, ručníky a peníze :-)

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 25.12.17 22:26

Letenku a zamluvený hotel - valentýnský víkend v Budapešti :dance: pak živý dárek - potkana i s klecí, sklenky na šampus, knížku, peníze, jídlo :mrgreen: byla jsem hodná :andel:

tini
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 25.12.17 22:33

Dve knizky, kabelu do prace, kabelku spolecenskou, penezenku, masazni stroj na chodidla, a podsedak na problemy s kostrci+beder­ni operku

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >