Co vám nasadil psychiatr, když AD Escitalopram nesedl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kote
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 06.03.17 12:11
Co vám nasadil psychiatr, když AD Escitalopram nesedl?

Ahoj, ve středu jdu na kontrolu k psychiatričce, budeme řešit změnu AD, protože Escitalopram (Itakem) mi nesedí. Beru více než tři měsíce a nic moc extra zlepšení, navíc veliké nechutenství a úbytek na váze. Co vám lékaři předepsali, když vám Escitalopram neseděl? Díky

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 06.03.17 12:19

Asentru, ale po ty mi bylo jeste daleko hur. Nakonec sem skoncila u Sertralinu a ten byl fajn…ikdyz po tech ko skych davkach by bylo dobre asi kazdymu :pankac:

Lisdoonvarna
Stálice 68 příspěvků 06.03.17 13:10

Ani mně Cipralex před mnoha lety vůbec nesedl, tak mi psychiatrička po půl roce od vysazení (nějakou dobu jsem nebrala nic) napsala Coaxil, to je AD III. generace a dobrý. Ale výběr dalších léků imho spíš záleží, na co tě léčí, podle toho se rozhoduje, z jaké skupiny bude AD vybírat.

bobuška1
Nováček 5 příspěvků 17.06.18 17:07

paroxetin, výrazná úleva po 14 dnech, cipralex jsem taky brala víc jak 3 měsíce a nezabíral

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >