Co vám nasadil psychiatr, když AD Escitalopram nesedl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kote
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 06.03.17 12:11
Co vám nasadil psychiatr, když AD Escitalopram nesedl?

Ahoj, ve středu jdu na kontrolu k psychiatričce, budeme řešit změnu AD, protože Escitalopram (Itakem) mi nesedí. Beru více než tři měsíce a nic moc extra zlepšení, navíc veliké nechutenství a úbytek na váze. Co vám lékaři předepsali, když vám Escitalopram neseděl? Díky

Reakce:
Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 06.03.17 12:19

Asentru, ale po ty mi bylo jeste daleko hur. Nakonec sem skoncila u Sertralinu a ten byl fajn…ikdyz po tech ko skych davkach by bylo dobre asi kazdymu :pankac:

Lisdoonvarna
Stálice 68 příspěvků 06.03.17 13:10

Ani mně Cipralex před mnoha lety vůbec nesedl, tak mi psychiatrička po půl roce od vysazení (nějakou dobu jsem nebrala nic) napsala Coaxil, to je AD III. generace a dobrý. Ale výběr dalších léků imho spíš záleží, na co tě léčí, podle toho se rozhoduje, z jaké skupiny bude AD vybírat.

bobuška1
Nováček 5 příspěvků 17.06.18 17:07

paroxetin, výrazná úleva po 14 dnech, cipralex jsem taky brala víc jak 3 měsíce a nezabíral

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >