Co vám nejvíc ulevilo při prořezávání zoubků?

3006
9.3.08 15:07

Co Vám nejvíc ulevilo při prořezávání zoubků?

Ahoj, prořezává se nám druhý zoubek, takže toho máme ještě dost před sebou a malej prořezávání hůř snáší. Zkoušeli jsme Calgel, Kamistad, ale nic moc. Přes den ještě trochu zaberou kousátka, takové ty kukuřičné žížaly na hryzání a žužlání, ale přes noc snad nepatrně zabere jen Paralenový čípek. Nemáte nějaké další osvěčené rady? Nezkoušel někdo Citrogrep gel na zoubky nebo jaké máte zkušenosti s Mundisalem? Díky. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
9.3.08 15:46

Tento týden se nám prořezali dva zoubky. Zabral nám na noc paralenový čípek. Z těch gelů já osobně mám docela strach … po přečtení na netu kolem Calgelu … no asi bych to Honzíkovi nedala. Nám doktorka doporučila homeopatikum Chamimilla vulgraris 9ch. Mrkni se do nějkých diskuzí na netu. My máme relativně teď klid, tak to máme zatím schované ve skříni.

• Nahlásit
  • Citovat
5353
9.3.08 16:11

Tak jsem si dala do vyhledávače CALGEL a teda nic hroznýho jsem nenašla…tak to by mě zajímalo, co jsi anonymní našla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
9.3.08 18:06

Používáme Babydent, Calgel jsme měli taky a nepozorovala jsem žádný problém :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
9.3.08 18:26

ted jsem nedavno cetla ze se ma zmrazit kousek bananu a dat diteti na cucani. Sice bude jako prasatko, ale urcite mu to ulevi, jinak u nas na noc nurofen a dudlik - smejdi sitam s nim, je takovej velkej, kulatej a silikonovej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
9.3.08 20:07

ahoj,Tomikovi je 8 mesicu pryc a ma 8 zubu 8O.Prijde mi,ze mu nepomaha nic!!! Jedine snad nurofen cipek.Ten zabere vzdycky.Tomik nastesti je v noci v klidu.Je protivny jen pres den.Ale nevim,proc calgel ne :?: Nesmi se pouzivat vic jak 6× denne,ale jinak neni zadne nebezpeci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5252
9.3.08 21:35

Ahojky,tak nám zabírají tak do půl hodiny taky ty homeopatika z heřmánků(Chamomilla vulgraris ), z uřvánka je rázem usměvavý chlapeček a je po bolístce! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
9.3.08 21:42

Evikule: já mazala Citrogrep, a bylo to v pohodě. Nejsem si ale jistá, že to bylo jen jím, holka obecně všechno snášela dost v pohodě, i očkování apod.,,,,,,,,, ale každopádně ho zkusit můžeš, malá ho měla ráda, dost jí chutnat :) Tak ať to dobře zvládnete. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
9.3.08 22:43

Díky, zítra koupím Citrogrep i Chamomillu (tu 9CH?) a jak ji dávkujete?
O špatném působení Calgelu taky nic nevím. :wink: Snad jen ty náhradní sladidla…ale sabíka spolykal malej mnohem víc. 8O 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.3.08 07:17

Nepomáhalo nic:-( teda kromě prsa do pusy, takže můžu říct, že se syn produdlal prořezáním všech zubů…). Jsem odstrašující případ:-)))
Et

• Nahlásit
  • Citovat
2318
10.3.08 07:42

Ad Chamomilla - nám homeopat řekl, ať nechám volně rozpustit 3 kuličky v deci dobré vody a pak po lžičkách dávám synovi do pusinky (několikrát za den). Přechovává se v lednici a dělá se každej den nová dávka. Zatím jsme to nezkoušeli, ale zubů už máme 12 a hlavně 4 nám daly dost zabrat. Příznaky pro užití Chamomilly jsou červené tváře, slinění, podrážděnost až brek.

Lasička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
10.3.08 08:35

Ahojky,

nám pomohl Mundisalgel, je o kapku silnější než ten calgel. Jinak na noc sme dávali čípek (paralen, nurofen) na zmírnění bolesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
10.3.08 08:43

Ahoj,
klukům teď rostou špičáky a stoličky. Zvládají to vcelku statečně, ale v noci je potřeba jim někdy ulevit a máme velmi dobrou zkušenost s Mundisalem. Namažu a během deseti minut spí. Používám jej od prvních zoubků a vždy dobře zabral.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.3.08 09:01

Ahoj, taky to zrovna řeším. Roste první stolička a trošku bojujeme. Dávám Chamomillu a Mundisal.

Ad Lasička: Díky za radu ohledně odsávání, kterou jsi mi dala jinde. Fakt jsem odsávání nosu tím chvatem zvládla sama. Je to jedna z nejlepších rad, jakou jsem za poslední dobu dostala.

Nepřihlášená Markyz

• Nahlásit
  • Citovat
5252
10.3.08 12:58

ad chamomilla:hlavně by homeopatikum nemělo přijít do styku z rukama a kovovou lžičkou,nevím ale proč. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama