Co vám nejvíc vadí v MHD?

205
7.4.17 16:05

Co vám nejvíc vadí v MHD?

Ahoj všem :mrgreen:, poslední dobou úplně nesnáším MHD… :mrgreen:…nesnáším narvané metro, autobusy… Když vlezu do metra, tak tam skoro pokaždé někdo smrdí… Minule si ke mně přisedla paní, co vypadala normálně, ale jak si sedla, tak byla cítit jak když se po…, (pomalu každodenní záležitost), dnes jsem jela v metru a chlápek vedle mě se o mě tak opíral, že jsem mu řekla jestli si jako nechce rovnou lehnout… Minule jsem nejela ani tak pozdě a v metru byli samý ožralí pobudové a otravovali tam ostatní lidi blbými řečmi.. V autobuse ještě hůř, alkoholici, co z nich táhne chlast, lidi co mají kecy na druhé, pořád se tam někdo dohaduje a lidi co se neznají si navzájem nadávají, nervní důchodci… Je to pro mě poslední dobou opravdu zážitek :roll: Asi je to tím, že jsem těhotná a na všechno teď reaguji přecitlivěle, ale stejně :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2611
7.4.17 16:07

Já teda MHD jela naposledy než jsem udělala řidičák, takže někdy na střední škole ve třetím ročníku, pak už jen veeeeelmi výjimečně, nicméně nejvíc mi vadili smradlavci, krom toho že se muselo čekat než přijede spoj atd… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 16:09

Mám to podobně, co jsem používala MHD v Ostravě, tak mi hodně vadili spocení a smradlaví chlapi - kor, když se drželi za madlo a z pod rukávu pod paží jím trčela slepená brokolice. :poblion:
Opilce jsem extra nepotkávala. Teď, co jsem se přestěhovala do Přerova, je MHD zatím fajn, bez smradu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
7.4.17 16:12

Tak to mi ani nemluv, ty smrady jsou hrozný. Kor jak jsem těhotná. MHDéčka vždycky narvaný, ani sednout si člověk nemůže, je mi z toho pak akorát mdlo. :D Ale zas je tam někdy sranda, zrovna nedávno jsem nasedla omylem na špatnej spoj a jela s náma nějaká podivná existence. Když k němu přišly revizoři, otevřel okýnko a vyskočil za jízdy :D :D :D Dodneška nechápu, jak se tam vešel :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18257
7.4.17 16:15

@Patie jezis,vzdyt to muselo trvat, nez se tam nasoukal ne? To ho netahali za nohy zpet?

Nejhorsi jsou smrady z ust po ranu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3128

@hudečice, jj, to je chutné, ty solné jeskyně z těch tílek v létě… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974

@Sofi87 MHD jezdím výjměčně ale nesnáším smradlavce. Opilce nepotkávám, když už jedu autobusem nebo vlakem, jedu s dětmi brzo odpoledne. Taky mi vadí (no vadí :think: ) důchodci, kteří se vždy tlačí do autobusu i z autobusu, vstávají o jednu až dvě zastávky dřív. Pak mě štvou lidi, kteří vidí, že mám dvě děti a nepustí je sednout, vždycky musím někomu říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7675
@Sofi87 píše:
Ahoj všem :mrgreen:, poslední dobou úplně nesnáším MHD… :mrgreen:…nesnáším narvané metro, autobusy… Když vlezu do metra, tak tam skoro pokaždé někdo smrdí… Minule si ke mně přisedla paní, co vypadala normálně, ale jak si sedla, tak byla cítit jak když se po…, (pomalu každodenní záležitost), dnes jsem jela v metru a chlápek vedle mě se o mě tak opíral, že jsem mu řekla jestli si jako nechce rovnou lehnout… Minule jsem nejela ani tak pozdě a v metru byli samý ožralí pobudové a otravovali tam ostatní lidi blbými řečmi.. V autobuse ještě hůř, alkoholici, co z nich táhne chlast, lidi co mají kecy na druhé, pořád se tam někdo dohaduje a lidi co se neznají si navzájem nadávají, nervní důchodci… Je to pro mě poslední dobou opravdu zážitek :roll: Asi je to tím, že jsem těhotná a na všechno teď reaguji přecitlivěle, ale stejně :zed:

Tak jezdi autem, nebo choď pěšky :roll:

Na MHD mi nevadí nic, nejezdím tím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3840
7.4.17 16:16
@hudečice píše:
Mám to podobně, co jsem používala MHD v Ostravě, tak mi hodně vadili spocení a smradlaví chlapi - kor, když se drželi za madlo a z pod rukávu pod paží jím trčela slepená brokolice. :poblion:Opilce jsem extra nepotkávala. Teď, co jsem se přestěhovala do Přerova, je MHD zatím fajn, bez smradu. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: luxusní výraz :potlesk: :palec: Jinak vítej ve Vepřově a zatím nejásej, léto teprve příjde :P
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
7.4.17 16:19

@Eemii On šel po nohou, ruku měl zlomenou :lol: Jojo, ten jeden ho chytnul za bundu, ale vyklouzl z ní, takže revizorům zůstala bunda a týpek venku na ně řval, že jsou č**áci :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
7.4.17 16:20

@Šmoulice Btw., ne každej může jezdit autem nebo chodit pěšky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
7.4.17 16:20

Bydlím na samotě, takže každý zážitek z civilizace je pro mne zážitek. Nejvíc mi vadí ta uspěchanost. Mám to ze statku 5 km pěšky na autobus, který jezdí 4× denně. Někdy mne někdo vezme po cestě autem a já tam čekám třeba hodinu. V Praze jezdí metro snad každé 4 minuty a stejně všichni letí po eskalátorech, jakoby bylo ten den poslední. Naposled málem nějaký kluk srazil maminu s cca tříletým klučinou.
Smrad mi nevadí, i když mám nos jak policejní pes, jsem zvyklá kydat hnůj :D Opilcům se občas zasměju nebo dělám, že je nevidím a neslyším.
Nejvíc mi ale vadí narušení osobní zóny, ale to holt k přeplněnému MHD patří.
Taky mám „blbý ksicht“, tak si se mnou často pohovoří bezdomovci, ale to mi nevadí, pokud neprudí. Když prudí, slušně je odpálkuji (že musím něco napsat apod.) a nebo vystoupím a počkám na další.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
7.4.17 16:22
@Patie píše:
@Eemii On šel po nohou, ruku měl zlomenou :lol: Jojo, ten jeden ho chytnul za bundu, ale vyklouzl z ní, takže revizorům zůstala bunda a týpek venku na ně řval, že jsou č**áci :D
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
7.4.17 16:23
@kuchle píše:
@Sofi87 MHD jezdím výjměčně ale nesnáším smradlavce. Opilce nepotkávám, když už jedu autobusem nebo vlakem, jedu s dětmi brzo odpoledne. Taky mi vadí (no vadí :think: ) důchodci, kteří se vždy tlačí do autobusu i z autobusu, vstávají o jednu až dvě zastávky dřív. Pak mě štvou lidi, kteří vidí, že mám dvě děti a nepustí je sednout, vždycky musím někomu říct

třeba mají vlastní důvod, proč sedět. Ne automaticky vyskočit ze sedadla a nabízet do dětem. Že otevřeš pusu a někoho slušně požádáš, je samozřejmá zdvořilost. Jinak máš smůlu a postoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 16:24

V MHD mi vadí bezdomovci, lidi co neznají deodorant a maminky co neumí ani poděkovat za pomoc s kocarkem, derou to jako samozřejmost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama