Co vám pomáhá na bolest křečových žil?

1382
20.5.16 20:24

Co vam pomáhá na bolest křečových žil?

Maminky, dneska me boli krecaky fakt hodně, mam je na lytku, za kolenem i na stehne (ty velke zily). Na konzultaci na operaci jdu az v červenci. Zajímá me, co vám pomáhá od bolesti a křečí. Denne si sprchuju nohy teplou a studenou vodou, nosim punčochy, mažu vším moznym, beru Detralex a nohy mam i celkem často nahoře. Co pomáhá vam? Co používáte na mazání vy? Co pomáhá?
Díky za všechny reakce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1382
20.5.16 20:49

Neříkejte, že tu nikdo nemate krecaky a nic vám nepomáhá… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4272
20.5.16 20:54

Ahojky :mavam: Neboj nejsi sama kdo má křečáky. :(Já mám stejný problém jako ty. :( A bohužel nic moc nepomáhá. Také mažu, beru detralex a piji čaje, ale nic moc výsledek. :( A ty máš děti? Kolkik ti je? A kolik bereš toho detralexu denně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1382
20.5.16 21:00

@mimi2017 ahojky :mavam: beru 2 prášky ráno a ty? Je mi 31 a mam dvě deti, co ty? A ty se chystáš na operaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4272
20.5.16 21:18

Já brala ze začátku 2-2-2 teď beru 1-1-1.Jinak můj věk je 30 a děti ještě nemám. :( Doktor říkál, ať počkám na operaci po dětech, jelikož se mi to ještě zhorší. :lol: Takže se tedy mám na co těšit, ale osobně nechci vidět tedy kam a jak se to zhorší. :( :lol: Jinak ten doplatek za ten detralex je taky super co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1382
20.5.16 21:48

@mimi2017 to teda jo, ja už přemýšlím, že ho vyměním za Mobivenal, má prakticky stejne složení plus aescin (kaštan), je volne prodejny a levnější :think: a říkal ti dr, jestli to mas brát v kuse nebo po pár měsících přestávku? Mne neříkali nic, ale někde jsem četla, že by se mela dělat pauza :nevim: Jinak je pravda, že po dětech se mi to dost zhoršilo :( a tebe to taky boli? Kdyby nebolely, ať si tam klidne jsou, ale takto je to peklo. A čim se mazes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4272
20.5.16 22:03

Jo ten jsem taky měla před tím Detralexem stojí necelé 300 kč bez pár drobných. Ale pak jsem byla u doktora a ten doporučil Detralex.Jo mám ho brát pořád. Akorád teď menší dávku a kdyby se to zlepšilo tak ubírat tablety denně. O pauze nic nevím. :,( Tak to neříkej, že se to zhoršilo. :( Jo hlavně když mám volno a pak jdu do práce a stojím na nohou 12 hodin tak, pak mám pocit takového plnutí v lýtkách. :( To souhlasím, kdyby nebolely tak mě také nevadí i když nejsou moc pěkné. :,( Jinak mažu vším možným(Lioton, Priessnitz, Varixinal gel, Gel s kaštanem).Já beru hodně hormonů a pak to mám ještě horší. :( Ty bereš ještě nějaké jiné léky? Jak dlouho ho už bereš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1382
20.5.16 22:41

@mimi2017 z léků beru jen ten Detralex. Plus nějaký doplňky typu Pangamin a tak :) Beru ho 3 mesice, ale zlepseni nevidim, naopak se mi to zhorsuje. Jak dlouho ty? Máme krecaky v rodině, takže genetika :( na co bereš hormony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4272
21.5.16 00:41

Taky to má dědičné, bohužel :(.Má to babička i mamka. Já ho beru už přes rok. :( A ty už jsi byla na nějakém vyšetření? Tu operaci budeš platit či ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.16 09:31

Mě pomáhá ledová sprcha, žádné střídání teplé a studené, ale jen ledová voda. A ráno se mažu mentolovým gelem http://www.herbavera.cz/…_eisgel.html - kupuju ho v kauflandu v akci za 50 Kč, je to celkem velká pixla a vydrží dlouho a to jediné má zatím dostatečný chladivý efekt. Vyzkoušela jsem varixinal, lioton atd, moc nepomáhaly. Brala jsem detralex a u toho jsem měla pocit, že mě žíly bolí více a celkově mi po něm bylo nějak zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.18 07:39

Neví někdo něco nového?

Neví někdo něco nového na tohle starší tema??? Bolí mi křečák kolem kolen :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2360
1.8.18 08:39

Slaviton. Je sice dražší ale pomohl i na zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.18 15:05

děkuji..

@Akras2 děkuji moc, najdu-leky brát nechci když kojím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
16.7.20 23:42

Prosím, chci se zeptat, nevíte někdo, zda babičce, která trpí bolesti nohou a má křečové žíly, celé dny nosí stahovací punčochy, zda by jí pomohly masážní nohavice, nebo by se jí to tímhle mohlo zhoršit, moc děkuju za odpoved :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17659
17.7.20 05:44

@elineckam A vi se pricina tech bolesti? At to konzultuje s lekarem. Muze to pomoct, ale muze to i uskodit :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat