Co vám pomáhalo zvládnout rozvod?

Anonymní
5.1.21 06:33

Co vám pomáhalo zvládnout rozvod

Ahoj,
máte nějaké rady co vám pomáhalo zvladnout rozvod? Mám malé mimčo, strašně málo se vyspím a do toho tohle náročné období. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.1.21 06:51

Prochazim tim akorat. Mam tedy uz vetsi dite. S rozvodem jsem se nejak smirila ale zase bojuji s tim, ze je mi lito dcery i kdyz s manzelem delame co muzeme.

• Citovat
  • Nahlásit
61660
5.1.21 07:02

Mě se ulevilo, takže úplně řadu nemám. Pokud máš malé mimčo, dej ho někomu na vození a odpocivej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
5.1.21 07:50

Já si prošla rozvodem teď v listopadu. Někdy mi příjde že už jsem z toho venku, ale pak na mě příjde taková depka a prožívám to v hlavě znovu. Někdy se člověku i stýská i když racionalně přišel k tomuto rozhodnutí a stojí si za nim. Je to těžký no. 🙂 Mě pomáhá společnost nejlépe jedné blízké osoby, koníčky, práce. Ale to je u vás s malým prckem těžko realizovatelné. Jediné co můž napsat je - nebojte, nejste v tom sama. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 20:16

Ahojky,
já jím zrovna procházím. Pomáhá mi to, že můj manžel je neskutečný mstivý kretén, takže mě to ještě více utvrzuje v tom, že jsem uělala správné rozhodnutí. A tím pádem nepochybuji. Mrzí mě děti - máme dvě. A bohužel je používá jako zbrań proti mě a jsou až moc do toho vtažené. To mě hodně bolí.
Děti mám u sebe, nedává mi žádné peníze, na všechno má odpověď, že rozhodne soud. Dřív jsem se ze všeho složila, dnes už ne. Sice mě neustle zastrašuje, zatlačuje nebo se snaží mě tlačit do kouta, ale už umím vše brát s nadhledem a jeho to o to víc štve. Takže dneska jsem já, ketrá se jemu směje do obličeje a on je ten, ketrej vzteky skřípe zubama.
Ale chybí mi ta rodina, to ano. Společné chvíle, momenty…dochází mi, že už nikdy nebudeme rodina. Ale on jako chlap mii nechybí vůbec.
Momentálně jsem ve fázi, kdy chlapa asi už ani nikdy nechci.

• Citovat
  • Nahlásit
576
5.1.21 21:24
@Anonymní píše:
Ahojky,
já jím zrovna procházím. Pomáhá mi to, že můj manžel je neskutečný mstivý kretén, takže mě to ještě více utvrzuje v tom, že jsem uělala správné rozhodnutí. A tím pádem nepochybuji. Mrzí mě děti - máme dvě. A bohužel je používá jako zbrań proti mě a jsou až moc do toho vtažené. To mě hodně bolí.
Děti mám u sebe, nedává mi žádné peníze, na všechno má odpověď, že rozhodne soud. Dřív jsem se ze všeho složila, dnes už ne. Sice mě neustle zastrašuje, zatlačuje nebo se snaží mě tlačit do kouta, ale už umím vše brát s nadhledem a jeho to o to víc štve. Takže dneska jsem já, ketrá se jemu směje do obličeje a on je ten, ketrej vzteky skřípe zubama.
Ale chybí mi ta rodina, to ano. Společné chvíle, momenty…dochází mi, že už nikdy nebudeme rodina. Ale on jako chlap mii nechybí vůbec.

mam to podobne, zrovna resim rozvod, dite mam jedno. Klidne mi napis sz, muzem se podporit :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 01:31
@Anonymní píše:
Ahojky,

Ahoj, máme to dost podobne, taky vyhrožuje, že když nesouhlasím s penězi, vezme mi dítě, dost se toho bojím, on je psychopat k dítěti nemá žádný vztah, dřív mu prekazelo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 08:23
@Anonymní píše:
Ahoj, máme to dost podobne, taky vyhrožuje, že když nesouhlasím s penězi, vezme mi dítě, dost se toho bojím, on je psychopat k dítěti nemá žádný vztah, dřív mu prekazelo :roll:

Kdybych ti měla vyprávět, čím vším mě manžel zastrašoval a já mu to opravdu věřila - to všechno, tak tu budeme sedět ještě zítra. Ten začátek nebyl pro mě jednoduchý, ale pak jsem z té bubliny vyklouzla, odstěhovala se a teď vidím věco jinak. Hodně mi pomohly kamarádky, ketré si tím prošly, hodně také příspěvky tady. Taky mi vyhrožoval, že mi vezme děti. Všechno, co řeknu otočí a použije proti mě. Teď, když si předáváme děti a má zase blbý řeči, tak ho hned utnu popřeju mu pěkný den a zvírám dveře. Jeho slyším, jak tam vzteky řve. Ale to už mi je jedno. Jsou to všechno jenom kecy, nic víc, chtěj nás znejistit, to je celé. A přesně můj je taky manipulátor a psychopat, jak řekla advokátka. Dokud jsem dělala co chtěl, tak vše bylo zalité sluncem.
Každý jeho sražení mě na zem mi pomohlo znovu vstát a byla jsem zase o něco silnější. Ale taky to trvalo než jsem k tomu došla. Někde jsem četla moc pěkný příspěvek. že lidé, kteří se na nás dopouštějí zla, jsou našimi dobrymi učiteli.
Drž se :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat