Co vám pomohlo k hubnutí?

350
16.4.18 15:15

Co vám pomohlo k hubnutí?

Ahoj,

asi každá z nás někdy řešila svou váhu, obzvlášť v létě kdy je čas dovolených a kraťasů. Mně by zajímalo, jak se ty z vás které měly z váhou OPRAVDOVÝ problém (myslím tím i psychický, špeky kam se podíváš, celulitida, strie -jako já, k tomu mám navíc ještě zpomalenou štítnou žlázu) dokopaly k hubnutí. Jak rychle jste hubly a jakým způsobem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1255
16.4.18 15:20

Návštěva výživové poradkyně a chutný jídelníček na míru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212
16.4.18 15:37

Ahoj, já teď chodím na H. E.A. T. a je to super. Prostě chůze po pásu, rychle, pomalu, kopec, atd. Potíš se jak blázen, ale nic tě nebolí. Doporučuju!!! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
16.4.18 15:40

@el.leanor21
Donutila mě svatba, příští rok se máme brát a nechci být tlustá nevěsta.
Jedu podle kalorických tabulek. Od začátku února mám dole 8kg. Teď potřebuji zavést i pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16796
16.4.18 15:41

Stejně jako @dana.dv … jídelníček na míru s tím, co mě chutná a přiměřený pohyb - nordic walking a jóga… 10kg/ 6 měsíců.. rapidní snížení tuků v těle a zvýšení svalové hmoty
A váhu nemám problém udržet i teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
16.4.18 15:45

Mám hypofunkci š. ž., zhubla jsem od loňského února do srpna 31 kg - cvičení (doma) a úprava jídelníčku (sama jsem si ho nastavila). Ale pravdou je, že to chce mít opravdu nějaký cíl, který moc chceš a který tě táhne dopředu. Přeju, ať se ti to podaří.

Z velikosti 50, někdy 52 jsem teď na 42.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.18 15:55

Jeden čas mi blízcí opakovane naznačovali, že jsem jak buřtíček, no na úrodnou půdu to moc nepadlo… Prozřela jsem až tehdy, když na me v jednom obchode nemeli kalhoty a pořádne jsem se na sebe podívala v kabince do zrcadla.

Zhubla jsem skoro 15 kg pomocí kalorických tabulek - úprava jídelníčku (hlavne velikosti porcí) a příležitostný pohyb - procházka, joga…

Docela jsem to i držela. Pak jsem mela stres, polevila jsem, rozežrala se… Ted jsem byla v tom samém obchode, a skoro jsem se lekla. Ty špekatý stehna, zadek, hrozný strie, celulitida, neatraktivní spodní prádlo. Přitom na svojí puvodní váze ješte zdaleka nejsem a je mi pouhých 25. Už nekolik dní se odhodlávám k další hubnoucí akci.

Omlouvám se za anonym, ale strašne se za sebe stydím, že jsem to zas takhle vymnoukla, když me okolí po zhubnutí chválilo, jak mi to sluší :-(

L.

• Citovat
  • Nahlásit
350
16.4.18 15:56

Gratuluju a děkuji, taky se teď snažím sestavit si jídelníček převážně se zeleniny a proteinů, tak snad se podaří :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11718
16.4.18 16:03

Zdravě se na sebe nas*at :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
16.4.18 16:04

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
16.4.18 16:05
@Anonymní píše:
Jeden čas mi blízcí opakovane naznačovali, že jsem jak buřtíček, no na úrodnou půdu to moc nepadlo… Prozřela jsem až tehdy, když na me v jednom obchode nemeli kalhoty a pořádne jsem se na sebe podívala v kabince do zrcadla.

Zhubla jsem skoro 15 kg pomocí kalorických tabulek - úprava jídelníčku (hlavne velikosti porcí) a příležitostný pohyb - procházka, joga…

Docela jsem to i držela. Pak jsem mela stres, polevila jsem, rozežrala se… Ted jsem byla v tom samém obchode, a skoro jsem se lekla. Ty špekatý stehna, zadek, hrozný strie, celulitida, neatraktivní spodní prádlo. Přitom na svojí puvodní váze ješte zdaleka nejsem a je mi pouhých 25. Už nekolik dní se odhodlávám k další hubnoucí akci.

Omlouvám se za anonym, ale strašne se za sebe stydím, že jsem to zas takhle vymnoukla, když me okolí po zhubnutí chválilo, jak mi to sluší :-(

L.

To si na tom stejně jak já, máme k sobě i věkově blízko, mě je 23. DO obchodů s hadrama zásadně nechodím, ne že bych se do ničeho nenacpala ale nejhorší je ten pocit že jsem před 3 lety měla o 17 kilo míň… Jestli si o tom chceš promluvit, klidně napiš soukromě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.18 16:05

Od začátku unora 7kg dole zatim…zrusila jsem pecivo a jim hlavne kvalitni bílkoviny, zeleninu…pocitam si kalorie-driv jsem jedla malo..
Anonym B.

• Citovat
  • Nahlásit
4263
16.4.18 16:06

Beh… Uz po 14ti dnech jsem mela hubenejsi stehna. Začala jsem na rovince po 2km rano a pak vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
16.4.18 16:34

Zdravě se naštvat. Ale hlavně veškeré změny dělat postupně.

Dlouho jsem snídala až v práci, takže kolem dvou hodin po probuzení. To je prý špatně, takže jsem začala snídat doma.
V práci jsem se snažila vybrat nejmenší zlo, k tomu jsem si nabrala zeleninový salát. Dneska už se mám tak ráda, že si chystám obědy vlastní, ale trvalo mi ctvrt roku, než jsem si sama v sobě srovnala, že doma uvařené podle doporučení bude pro mě nejlepší.
Přidala jsem svačiny. Omezila colu light a začala pít hodně čisté vody. Snažím se více chodit, měřím si denně kroky.
Všechno, co sním a vypiju si zapisuju do diáře.

Všechny změny jsem udělala pomalu, nenásilně, postupně asi během 3 měsíců a od té doby mám dole 5 kg a ještě 13 mi chybí, abych podle bmi neměla nadváhu (tzn. pod 25). Je to i váha, při které se cítím dobře a měla jsem ji před otěhotněním.
Hodně jsem se tím hubnutím trápila, chodila jsem cvičit, hlidala si jidlo a dole ani kilo. Pak jsem u nutriční prozřela a postupně se vracím ke stravování, které jsem kdysi sama od sebe měla nastavené, aniž bych nad tím přemýšlela. Hubnu sice pomalu, ale konečně po roce snažení to klesá!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2226
16.4.18 16:35

Teprve začínám, ale zašlá jsem k vyživové poradkyni, změřila mě na inbody, řekla co je špatně a i když jsem jedla na první pohled zdravě jedla jdem špatné kombinace potravin, ve špatný čas, ne úplně pravidelně, velké množství. Tak mi to překopala a zatím to vypadá, že by to mohlo fungovat, minimálně mi splasklo věčně nafouklé břicho. Tak snad to klapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama