Co vám pomohlo k hubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 16.04.18 15:15
Co vám pomohlo k hubnutí?

Ahoj,

asi každá z nás někdy řešila svou váhu, obzvlášť v létě kdy je čas dovolených a kraťasů. Mně by zajímalo, jak se ty z vás které měly z váhou OPRAVDOVÝ problém (myslím tím i psychický, špeky kam se podíváš, celulitida, strie -jako já, k tomu mám navíc ještě zpomalenou štítnou žlázu) dokopaly k hubnutí. Jak rychle jste hubly a jakým způsobem?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 16.04.18 15:20

Návštěva výživové poradkyně a chutný jídelníček na míru

Saffiraa
Závislačka 3821 příspěvků 11 inzerátů 16.04.18 15:37

Ahoj, já teď chodím na H. E.A. T. a je to super. Prostě chůze po pásu, rychle, pomalu, kopec, atd. Potíš se jak blázen, ale nic tě nebolí. Doporučuju!!! :mavam:

ElisC
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 111 inzerátů 16.04.18 15:40

@el.leanor21
Donutila mě svatba, příští rok se máme brát a nechci být tlustá nevěsta.
Jedu podle kalorických tabulek. Od začátku února mám dole 8kg. Teď potřebuji zavést i pohyb.

P4ja
Kelišová 6631 příspěvků 16.04.18 15:41

Stejně jako @dana.dv … jídelníček na míru s tím, co mě chutná a přiměřený pohyb - nordic walking a jóga… 10kg/ 6 měsíců.. rapidní snížení tuků v těle a zvýšení svalové hmoty
A váhu nemám problém udržet i teď.

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 16.04.18 15:45

Mám hypofunkci š. ž., zhubla jsem od loňského února do srpna 31 kg - cvičení (doma) a úprava jídelníčku (sama jsem si ho nastavila). Ale pravdou je, že to chce mít opravdu nějaký cíl, který moc chceš a který tě táhne dopředu. Přeju, ať se ti to podaří.

Z velikosti 50, někdy 52 jsem teď na 42.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 15:55

Jeden čas mi blízcí opakovane naznačovali, že jsem jak buřtíček, no na úrodnou půdu to moc nepadlo… Prozřela jsem až tehdy, když na me v jednom obchode nemeli kalhoty a pořádne jsem se na sebe podívala v kabince do zrcadla.

Zhubla jsem skoro 15 kg pomocí kalorických tabulek - úprava jídelníčku (hlavne velikosti porcí) a příležitostný pohyb - procházka, joga…

Docela jsem to i držela. Pak jsem mela stres, polevila jsem, rozežrala se… Ted jsem byla v tom samém obchode, a skoro jsem se lekla. Ty špekatý stehna, zadek, hrozný strie, celulitida, neatraktivní spodní prádlo. Přitom na svojí puvodní váze ješte zdaleka nejsem a je mi pouhých 25. Už nekolik dní se odhodlávám k další hubnoucí akci.

Omlouvám se za anonym, ale strašne se za sebe stydím, že jsem to zas takhle vymnoukla, když me okolí po zhubnutí chválilo, jak mi to sluší :-(

L.

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 16.04.18 15:56

Gratuluju a děkuji, taky se teď snažím sestavit si jídelníček převážně se zeleniny a proteinů, tak snad se podaří :)

jessikka
Extra třída :D 10832 příspěvků 16.04.18 16:03

Zdravě se na sebe nas*at :-D

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 16.04.18 16:04

.

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 16.04.18 16:05
@Anonymní píše:
Jeden čas mi blízcí opakovane naznačovali, že jsem jak buřtíček, no na úrodnou půdu to moc nepadlo… Prozřela jsem až tehdy, když na me v jednom obchode nemeli kalhoty a pořádne jsem se na sebe podívala v kabince do zrcadla.

Zhubla jsem skoro 15 kg pomocí kalorických tabulek - úprava jídelníčku (hlavne velikosti porcí) a příležitostný pohyb - procházka, joga…

Docela jsem to i držela. Pak jsem mela stres, polevila jsem, rozežrala se… Ted jsem byla v tom samém obchode, a skoro jsem se lekla. Ty špekatý stehna, zadek, hrozný strie, celulitida, neatraktivní spodní prádlo. Přitom na svojí puvodní váze ješte zdaleka nejsem a je mi pouhých 25. Už nekolik dní se odhodlávám k další hubnoucí akci.

Omlouvám se za anonym, ale strašne se za sebe stydím, že jsem to zas takhle vymnoukla, když me okolí po zhubnutí chválilo, jak mi to sluší :-(

L.

To si na tom stejně jak já, máme k sobě i věkově blízko, mě je 23. DO obchodů s hadrama zásadně nechodím, ne že bych se do ničeho nenacpala ale nejhorší je ten pocit že jsem před 3 lety měla o 17 kilo míň… Jestli si o tom chceš promluvit, klidně napiš soukromě :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.18 16:05

Od začátku unora 7kg dole zatim…zrusila jsem pecivo a jim hlavne kvalitni bílkoviny, zeleninu…pocitam si kalorie-driv jsem jedla malo..
Anonym B.

lampicka11
Závislačka 3442 příspěvků 5 inzerátů 16.04.18 16:06

Beh… Uz po 14ti dnech jsem mela hubenejsi stehna. Začala jsem na rovince po 2km rano a pak vecer.

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 16.04.18 16:34

Zdravě se naštvat. Ale hlavně veškeré změny dělat postupně.

Dlouho jsem snídala až v práci, takže kolem dvou hodin po probuzení. To je prý špatně, takže jsem začala snídat doma.
V práci jsem se snažila vybrat nejmenší zlo, k tomu jsem si nabrala zeleninový salát. Dneska už se mám tak ráda, že si chystám obědy vlastní, ale trvalo mi ctvrt roku, než jsem si sama v sobě srovnala, že doma uvařené podle doporučení bude pro mě nejlepší.
Přidala jsem svačiny. Omezila colu light a začala pít hodně čisté vody. Snažím se více chodit, měřím si denně kroky.
Všechno, co sním a vypiju si zapisuju do diáře.

Všechny změny jsem udělala pomalu, nenásilně, postupně asi během 3 měsíců a od té doby mám dole 5 kg a ještě 13 mi chybí, abych podle bmi neměla nadváhu (tzn. pod 25). Je to i váha, při které se cítím dobře a měla jsem ji před otěhotněním.
Hodně jsem se tím hubnutím trápila, chodila jsem cvičit, hlidala si jidlo a dole ani kilo. Pak jsem u nutriční prozřela a postupně se vracím ke stravování, které jsem kdysi sama od sebe měla nastavené, aniž bych nad tím přemýšlela. Hubnu sice pomalu, ale konečně po roce snažení to klesá!

IvaX
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 16.04.18 16:35

Teprve začínám, ale zašlá jsem k vyživové poradkyni, změřila mě na inbody, řekla co je špatně a i když jsem jedla na první pohled zdravě jedla jdem špatné kombinace potravin, ve špatný čas, ne úplně pravidelně, velké množství. Tak mi to překopala a zatím to vypadá, že by to mohlo fungovat, minimálně mi splasklo věčně nafouklé břicho. Tak snad to klapne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >