Reklama

Co vám pomohlo na akné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Embý
Kecalka 154 příspěvků 13.01.17 19:34
Co vám pomohlo na akné?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, co vám opravdu pomohlo na akné? Nějaký osvědčený přípravek, který vám hodně pomohl? Byla bych moc vděčná za jakýkoli typ, mně už snad nic nepomůže…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

fifinka609
Kelišová 6915 příspěvků 13.01.17 19:37

Jde o to, z jaké příčiny ho máš. Mně se to rozjelo po vysazení antikoncepce.

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 13.01.17 19:37

Ja zasla do bylinne lekarny a dali mi konopne mydlo, zabralo uzasne, nabizeli mi este dalsi bylinne pripravky, ale ty uz jsem nemusela zkouset :)

Martis83
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 19:38

@Embý Mně pleť hodně zlepšila přírodní kosmetika Manna, ale trvalo to asi čtyři měsíce.

Namby
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 13.01.17 20:08

Mastička se zinkem. Opravdu zázrak! Pak jsem ho ještě brala jako pilulky, ale mastička podle mě byla lepší. Už nevím za jak dlouho zabrala, ale cca 2-3 týdny? Hlavně stojí do 100,–

Embý
Kecalka 154 příspěvků 13.01.17 20:13

Děkuju za rady, něco z toho určitě vyzkouším. Zinek jsem taky měla ve formě mastičky, ale nic moc. Pak jsem teda zašla na kožní a napsala mi Acnatac po dobu tří měsíců a teď koncem ledna jdu na kontrolu. Podle mě se to moc nezlepšilo. Upravila jsem i jídelníček. Už jsem z toho zoufalá :(

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 13.01.17 20:29

Zkuste bylinkove tabletky na akne z patentnimedi­cina.cz Musi se brat 3mesicni kura, aby to melo efekt.

nico2
Kecalka 370 příspěvků 13.01.17 20:32

Záleží opravdu na příčině akné. Mne je 36 let, vyzkoušela jsem kde co…od kozi kosmetiky, bylinek přes líh, konopí až po dehtove mýdlo. Vzhledem k tomu, ze u mne je problém v hormonech, tak mi pomohlo jedine těhotenství a kojení. To jsem měla pleť relativně pěknou. Bohužel po ubývání kojení se pleť zhoršovala a po úplném ukončení se vrátilo úplně i akné :zed: takže teď si znovu užívám relativně pěknou pleť, protože jsem čerstve po porodu a kojim :mrgreen:

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 13.01.17 20:38

Ráno a večer důkladně čistit pleť a poté použít krém na akné. A jinak to většinou něco způsobuje, tak zkus vypozorovat, jestli to nemáš z nějaké potraviny - mléko, čokoláda,..

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 20:40

@Embý Mně pomohlo vysazení antikoncepce, k dokonalosti se pleť dostala v těhotenství :mavam: Citlivou ji mám pořád, stačí nepoužívat šminky (a když, tak jen na nejnutnější dobu a po příchodu domů hned umýt a ošetřit - ale méně je více)

Příspěvek upraven 13.01.17 v 20:41

Kelsey
Hvězda diskuse 44207 příspěvků 13.01.17 20:41

Nemam vyzkouseno takhle, ale pry funguje do vody dat kurkumu (koupis v regalu s korenim) a tim pravidelne umyvat oblicej.
Ja si to, ale davam do piti a je fakt, ze nemivam pri ms tolik hajzliku na obliceji, jak driv.

Dana V
Kecalka 448 příspěvků 8 inzerátů 13.01.17 20:43

Taky jsem se s akné trápila dlouhá léta (hlavně kolem pusy a na bradě) a vlastně mi nepomohlo nic moc. Nejdřív mi zabírala rada Vichy Normaderm, zlepšení bylo vidět téměř okamžitě, ale jak to tak bývá, u dlouhodobého používání se účinek oslabi. Zkoušela jsem opravdu kde co, ale nic s nějakým extra účinkem. Nejlepší pleť jsem měla v těhotenství a pricitam to tomu, ze už jsem nechodila moc do práce a tak nesedela cely den pod klimatizací, nepoužívala každý den makeup, nejezdila jsem tak často do Prahy, nestresovala se, nekourila, nepila :D navíc jsem měla tehu cukrovku, tak jsem byla nucena změnit jídelníček a myslím, ze tohle všechno zafungovalo a asi i hormony :D no ale druhy den po porodu jsem se opět osypala :zed: a bojuji opět nanovo. Ale zkusím tu zinkovou mast, třeba pomůže. Ale teď se snažím o pleť opravdu starat, pravidelně si dávám pleťové masky, používám hodně hydratační krémy a momentálně to docela jde. Tak uvidíme, kdy to zase přijde

Embý
Kecalka 154 příspěvků 13.01.17 20:47

S tím akné je to fakt boj, je nás poměrně dost s tímhle problémem. Taky každýmu zabere něco jinýho, že jo. Už jsem z toho fakt na švestku. Jedna známá říkala, že je teď trend ta maska „PILATEN“, taková ta černá, tak bych to chtěla zkusit, máte někdo zkušenost?

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 13.01.17 20:52

Vypozorovat, co mi to zhoršuje za jídlo, se mi nepodařilo, jen alkohol je jistota. Řekla bych, že to mám hormonálně. Hodně mi pomohl Skinoren. Nejsem sice úplně bez pupínků, ale je to dlouhodobě o poznání lepší.

Příspěvek upraven 13.01.17 v 21:05

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 13.01.17 20:58

Já jsem měla od mládí akné z hormonálních příčin, nepřešlo to ani v dospělosti, byla jsem osypaná i na ramenou. Zlepšilo mi to používání speciální HA, která vylepšuje pleť (především Diane, dnes ty modernější jako Yadine apod.) Po dvou měsících braní HA akné úplně zmizelo. Před lety jsem s HA skončila kvůli snaze otěhotnět a ihned se to vrátilo. Nepomáhá absolutně nic, po dětech se vrátím opět k HA.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama