Co vám pomohlo na bolesti?

290
23.8.20 08:01

Co vám pomohlo na bolesti

Co vám pomohlo na vecny bolesti bricha kvuli endometrioze a nepravidelne menstruaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.8.20 08:18

Lékař Ti nedal žádnou léčbu?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
23.8.20 08:18

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
23.8.20 08:19

A na doktory se uz ani nespoleham. Stoji vsichni za…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
23.8.20 08:21

Kdysi na tu nepravidelnost mi dal prasky. To samozrejme nepomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13591
23.8.20 10:25

@Len123l na endo jsem podstoupila několik laparek, endo 4.stupne v celé dutině břišní, srusty atd, pak nastoupila hormonální léčba. Potom těhotenství.
Ted jsem po porodu a endo je zpět, hormony nechci, zkouším endo dietu, cystu mám, zatím neroste, ms uz je v klidu, vezmu max jeden prášek na bolest a jinak v měsíci jsem bez bolestí. Ale začátek byl že to doktoři vyčistili. U tebe tezko říct, jaky mas stupeň, co mas za sebou atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14379
23.8.20 12:22

Tak především změna gynekologa.

Jinak k tomu přidej buď cvičení podle mojžíšové a nebo hormonální jogu, ale v opravdu si najdi lékaře/ku, který o tvoje zdraví bude pečovat.

Argument že všinchi jsou na nic je naprosto mimo a jedinné k čemu to povede, že svoje problémy zanebdáš, budeš to pytlikovat nějakou „alternativou“ a posléze skončíš na aktuní operaci a případně neplodná. Vlastí vinou, protože ignoruješ reálnou léčbu, i když ti holt dá práci se k ní dostat.

A zrovna hormonální léčba v tomto případě je skutečně léčba. Vyhýbat se jí je hloupost. Srovnání dysbalancí a pravidelné cvičeí je jen podpůrná záležitost, primární je najít doktora, co tě bude léčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
23.8.20 18:33

Jen mam s doktory sparnou zkusenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu