Reklama

Co vám pomohlo na červenání / hektické skvrny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 18:15
Co vám pomohlo na červenání / hektické skvrny?

Ahoj, mám takový problém, který se stále zhoršuje. Na základce a střední jsem v klidu vystupovala na veřejnosti (pěvecké soutěže atd.) Na vejšce se to ale zlomilo a třeba prezentace pro mě byly problém, rudla jsem a nemohla se nadechnout. Teď je to ale extrém - rudnu, jen když mě osloví třeba prodavačka a když je to muž, co se mi líbí, tak mi naskáčou fleky na krku, do toho rudnu, mám pocit, že mi snad shoří kůže a nejradši bych utekla. Dokážu se bavit normálně, ale ty fleky vždy prozradí, že v pohodě nejsem. Už nevím, co s tím mám dělat, asi je to nízkým sebevědomím (opustil mě teď dlouholetý přítel). Pracuji sama v kanceláři, s lidmi moc v kontaktu nejsem, mám pár kamarádek, ale před těmi rudnu taky, když se mě zeptají na něco osobního. Bojím se, že je to snad nějaká sociální fobie, ale doktorům moc nevěřím. Nejradši bych zkusila něco přírodního, homeopatika, akupunktura atd. Nemáte nějaký tip / zkušenost, co pomohlo?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5002 příspěvků 28.03.18 18:26

Já tohle měla na základce, bylo to hodně nízkým sebevědomím, co sem se začla brát taková jaká jsem a přestalo mi bejt jedno co si kdo mysli tak rudnuti zmizelo, prostě to mělo psychickou příčinu, která zmizela když se mi sebevědomí zvýšilo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 18:30
@Kriss Tina píše:
Já tohle měla na základce, bylo to hodně nízkým sebevědomím, co sem se začla brát taková jaká jsem a přestalo mi bejt jedno co si kdo mysli tak rudnuti zmizelo, prostě to mělo psychickou příčinu, která zmizela když se mi sebevědomí zvýšilo

Je pravda, že přítel mi to sebevědomí hodně podupal, ale jak ho zvýšit, co ti pomohlo?

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5002 příspěvků 28.03.18 18:34
@Anonymní píše:
Je pravda, že přítel mi to sebevědomí hodně podupal, ale jak ho zvýšit, co ti pomohlo?

No pomohl mi nový vztah, změna vzhledu, a jinak sem si to sebevědomí zvyšovala postupně že sem chodila s kamarádkama ven, seznamovat se s novými lidmi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 18:39

@Kriss Tina Popravdě na chlapy teď nemám ani pomyšlení, snažím se hubnout a změnit životní styl, ale přijde mi to pořád málo a pořád se to horší. Ve vzhledu to asi není, je to něco uvnitř mě, nějaký blok:(

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 28.03.18 18:40

Porid si makeup Estée Lauder double wear

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 18:46

@zudina Děkuji, mám, ale to neřeší příčinu, jen následek, bez šátku a makeupu pak už nevyjdu z domu:(

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 28.03.18 18:49

A jeste muzes zkusit relaxu comfort, prirodni lek na uklidneni, treba pomuze

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 18:51
@zudina píše:
A jeste muzes zkusit relaxu comfort, prirodni lek na uklidneni, treba pomuze

děkuji zkusím

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 28.03.18 19:33

Já jsem měla taky takový problém, strašně jsem se červenala, sama od sebe. Nejvíc mě štvali lidi, co na to museli upozorňovat, to mi fakt pomáhalo. Blbci. Přešlo to, když se mi narodilo dítě, nějak automaticky se mi zvedlo sebevědomí, už nejednám jen za sebe, ale i za děti :-)

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 28.03.18 20:22
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový problém, který se stále zhoršuje. Na základce a střední jsem v klidu vystupovala na veřejnosti (pěvecké soutěže atd.) Na vejšce se to ale zlomilo a třeba prezentace pro mě byly problém, rudla jsem a nemohla se nadechnout. Teď je to ale extrém - rudnu, jen když mě osloví třeba prodavačka a když je to muž, co se mi líbí, tak mi naskáčou fleky na krku, do toho rudnu, mám pocit, že mi snad shoří kůže a nejradši bych utekla. Dokážu se bavit normálně, ale ty fleky vždy prozradí, že v pohodě nejsem. Už nevím, co s tím mám dělat, asi je to nízkým sebevědomím (opustil mě teď dlouholetý přítel). Pracuji sama v kanceláři, s lidmi moc v kontaktu nejsem, mám pár kamarádek, ale před těmi rudnu taky, když se mě zeptají na něco osobního. Bojím se, že je to snad nějaká sociální fobie, ale doktorům moc nevěřím. Nejradši bych zkusila něco přírodního, homeopatika, akupunktura atd. Nemáte nějaký tip / zkušenost, co pomohlo?

Já mám úplně to samé co ty, nic mi nepomáhá a nevím proc to mam, myslím že mám nějakou sociální fobií protoze nemam pocit ze bych mela nízke sebevědomí :nevim: nejsem nejkrásnější, mam chyby ale beru se takova jaka jsem (jsem se sebou docela spokojena ) ale jakmile se s někým bavím hned cela červenam a Hořím pak mi z toho naskacou pupinky :lol: no hrůza :mavam: takže taky budu ráda za nějaké rady

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:13

@Kalbe Možná to není ve vzhledu, ani v sebevědomí. Když někam občas vyrazím, o muže nemám nouzi, ale to mi zvýší sebevědomí jen na chvíli a pak se to zase vrátí do „normálu“. Měla jsem teda pár zážitků na veřejnosti, co byly trapné a můj ex to dorazil, tak to bude možná něco nevyřešeného z minulosti, ale jak se toho zbavit, to netuším.

Kalbe
Kecalka 328 příspěvků 28.03.18 21:16
@Anonymní píše:
@Kalbe Možná to není ve vzhledu, ani v sebevědomí. Když někam občas vyrazím, o muže nemám nouzi, ale to mi zvýší sebevědomí jen na chvíli a pak se to zase vrátí do „normálu“. Měla jsem teda pár zážitků na veřejnosti, co byly trapné a můj ex to dorazil, tak to bude možná něco nevyřešeného z minulosti, ale jak se toho zbavit, to netuším.

Taky nevím jak se toho zbavit, prostě budeme cervene a flekate a co jako :lol: budme rady ze nemáme nějakou vaznou nemoc :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >