Co vám pomohlo na lupénku v těhotenství?

9
1.4.16 15:43

Co vám pomohlo na lupenku v Těhotenství ?

Zdravím chtěla bych se zeptat. Co jste použivali na Lupenku v Těhotenství? :? Mám ji teď zhoršenou Dr. mi napsala Sírovou mast která absolutně nezabíra… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7538
1.4.16 16:40

@Janissek ja používala infadolan. Nezlepšilo se to nějak ale rozhodně se nerozšiřovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
1.4.16 16:44

Používala jsem (i před těhu) sadu od dr. Michaels, sice je to drahý, ale na kůži nemám po týdenním používání nic :nevim: k dr. už ani nechodím, ty jejich rádoby léčivý srajdy + kortikoidy ať si patlají na sebe :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7538
1.4.16 16:48

@Aldinka můžeš napsat jak se přesně jmenuje ta sada?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
1.4.16 17:10

Ahoj, já teda co mi nejvíce pomohlo byla sůl od mrtvého moře zn. Ahava pytlík stojí 100 korun. Dala jsem si do misky s vodou a dělala obklady. Jinak cele balení je možné dát i do koupele. Objednala jsem se na kliniku Achillea a mám první termin na konci cervna :) Když tak budu ráda za rady, co všechno si na jejich doporučení nemám kupovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
1.4.16 17:40

@zuzanka003 je to tohle: http://www.samoleceni.cz/…vy-olej-krem vydrží to strašně dlouho, já to už mám 2 roky a furt mi toho hodně zbývá, mažu jen ři problémech a než jsem otěhotněla tak se mi rok a půl neudělal ani flíček…teď mě to dostihlo zas v 6měsíci a po týdnu to zas zmizlo, šla jsem do toho jako poslední možnost, už jsem byla po všech mastičkách zoufalá a jediný tohle mi pomohlo…krásně to voní a je to bez kortikoidů což pro mě bylo zásadní a můžu mazat i teď v těhu, což je úplně super!!! :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
1.4.16 17:55

No nezbývá nic jiného než to vyzkoušet tu kosmetiku dr. Michael's je to sice drahé ale. Hodně diskuzi na netu to chválí je strašná škoda že zp nepřispívá ani korunu… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
8.4.16 11:11

S Michael´s mám taky dobrou zkušenost, je fakt, že je to dražší, ale přesně, vydrží dlouho a není nepříjemná jako jiné mastičky… Já tedy musím říct, že teď už v druhém těhotenství mi lupénka úplně zmizela. Takže já asi budu pořád těhotná :lol: Ale já naštěstí nemám žádnou ošklivou formu, jen kolena, lokty a někdy ani to ne… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat