Co vám pomohlo na otěhotnění? Aktuálně

Anonymní
11.11.20 13:09

Co vám pomohlo na otěhotnění? Aktuálně

Předem se omlouvám za anonym, nechci aby známy vedeli ze jsme se rozhodli pro mimco, chceme to mít jako překvapeni.
A teď k dotazu, minuly mesic jsme se rozhodli ze se budeme snažit o miminko, menstruaci mám pravidelnou ale nikdy jsme si nedělala ovulacni testy atd. Takže netuším kdy mám vlastně ovulaci, řekla jsem si ze k tomu necháme volný prubeh, tento mesic dorazila menstruace. Nechci hysteracit a nebo padat do stresu ze to nejde, vím ze se někteří snaží i rok. Ale chtěla bych znát co vám pomohlo. Má teda smysl koupit ovulacni testy a testovat abych věděla kdy ovulace přijde? Hodně doporučuji brát kyselinu listovou, takže taky přemýšlím ze koupím. Je něco co by jste doporučili nebo co vám pomohlo? Děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14228
11.11.20 13:13

Po jednom cyklu, kdy to nevyšlo uz chceš kupovat testy? Ne, uzij si sex, ideálně obden a neřeš to hned první měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6824
11.11.20 13:22

Hlavně to chce čas a klid, pro klid duše můžeš začít sledovat ovulaci, ať víš zda opravdu probíhá a cca kdy. Pokud se chceš připravit zkus si koupit vytaminy na podporu poceti a i gel na podporu poceti. Ale nic víc bych neřešila a hlavně si sex užívala bez myšlenek „jo tak teď to bude ten pravý“. U mě dva roky bez úspěchu, pak jsem právě zkusila ty vitamíny a gel no už jsem 16tt😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 13:24

@brumi mohu se zeptat které vitaminy?

• Citovat
  • Nahlásit
1244
11.11.20 13:39

Čím víc to budeš řešit, tím dýl to bude trvat. Sex si máš užívat ne na to vletět, protože máš zrovna ovulační dny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22238
11.11.20 13:42
@Anonymní píše:
Předem se omlouvám za anonym, nechci aby známy vedeli ze jsme se rozhodli pro mimco, chceme to mít jako překvapeni.
A teď k dotazu, minuly mesic jsme se rozhodli ze se budeme snažit o miminko, menstruaci mám pravidelnou ale nikdy jsme si nedělala ovulacni testy atd. Takže netuším kdy mám vlastně ovulaci, řekla jsem si ze k tomu necháme volný prubeh, tento mesic dorazila menstruace. Nechci hysteracit a nebo padat do stresu ze to nejde, vím ze se někteří snaží i rok. Ale chtěla bych znát co vám pomohlo. Má teda smysl koupit ovulacni testy a testovat abych věděla kdy ovulace přijde? Hodně doporučuji brát kyselinu listovou, takže taky přemýšlím ze koupím. Je něco co by jste doporučili nebo co vám pomohlo? Děkuji za odpověď :srdce:

Nemá :P vydrž aspoň půl roku…a užívej si!! I klidu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17510
11.11.20 13:44

Hodně se osvědčil pravidelný sex… ;) Mě navíc flaška Jégra… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
11.11.20 13:45

Ano, sex si mas sice uzivat, ale na druhou stranu muzes mit anovulacni cykly a to pak muzes cekat treba i rok a budme k sobe uprimne, kdo to vydrzi rok neresit, ze…

muzes si merit bazalni teplotu nebo koupt ovulacni testy… zalezi, jak dlouhy mas cyklus, ale v podstate hned po MS muzes zacit kazdy den, cca ve stejnou hodinu, testovat, abys zjistila, kdy zhruba u tebe ovulace je… nekdo ji muze mit hned par dni po MS (zvlast pokud jsou cykly kratsi nez 28 dni), nekdo ji ma zase pozdeji… a nebo treba vubec, pak by to chtelo zajit si na gyndu a nechat si to potvrdit

doporucuje se hodne inositol a kyselina listova (vetsinou koupis v jednom, napr. inofolic, fertiprona apod.), pak taky kontryhelovy caj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
11.11.20 13:45

Já jsem brala gynex, četla jsem na ně vynikající recenze…

Zatím jsem tedy v 5tt + 3 takže hrozně brzy na nějaké závěry, ale testy pozitivní jsou, tak držím palce. V srpnu jsem po 15 letech vysadil antikoncepci, takže jsem to upřímně takhle rychle vůbec nečekala.

Samozřejmě jsem si hlídala ovulaci, pokud máš nepravidelnou MS, tak si kup ovulační testy, ale jde o to se s tím nestresovat, nejlépe myslet na něco jiného, já jsem dala výpověď v práci a ejhle.. Bylo to…

Kdyby jsi chtěla, je tu skupina snažení o první miminko 2020a jsou tam samé super baby!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 13:56

@Bajina.P https://www.drmax.cz/…y-koncentrat tento gynex? @JitulkaJ děkuji za odpověď holky :srdce: kouknu na to a nastuduju vse ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
222
11.11.20 14:01
@Anonymní píše:
@Bajina.P https://www.drmax.cz/…y-koncentrat tento gynex? @JitulkaJ děkuji za odpověď holky :srdce: kouknu na to a nastuduju vse ❤️

Přesně ten, nejprve jsem si ho koupila na urovnání menstruačního cyklu právě po vysazení prášků, ale na netu se dočteš, že má blahodárné účinky i na otěhotnění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
671
11.11.20 14:09

Hlavně nestresuj. Hodně problémů bývá v hlavě a čím víc budeš chtít, tím hůře to může jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17510
11.11.20 14:09
@Anonymní píše:

Pokud más pravidelný cykly a nemáš žádný problémy, tak to neber. Může ti to naopak cyklus rozhodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
11.11.20 14:11
@Janli píše:
Pokud más pravidelný cykly a nemáš žádný problémy, tak to neber. Může ti to naopak cyklus rozhodit.

souhlasim, gynex je zradny… pokud nemas problem s cyklem, neni treba dodavat fytoestrogeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.20 16:48

@Janli @JitulkaJ a tou kyselinou listovou nemůžu nic zkazit ne?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama