Co Vám pomohlo na průjmy po operaci žlučníku

Anonymní
21.6.20 17:42

Co Vám pomohlo na průjmy po operaci žlučníku

Jsem 5 dnů po laparoskopii žlučníku. Co vám pomohlo na nadýmání a průjmy? Zatím jím jen piškoty, rohlík, krůtí šunku, suchary, rýži a mrkev na vodě a dnes jsem zkoušela brambory. Mám, ale šílené nadýmání a hlavně průjem. Chápu, že je asi ještě brzy, ale bojím se přidávat jídlo, když mám pořád průjem. Bolest ramenou co jsem měla je už lepší. Moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
850
21.6.20 19:12

Bohuzel, ja jsem po operaci zlucniku 2 roky a prujmy mam porad. Jim dietu, netucnou, nenadymavou, ale kdyz jdu ven, radsi nejim. Byla jsem s tim na gastroenterologii, tam mi lekarka rekla, ze se s tim musim smirit. Lituju, ze jsem na operaci sla. Trochu mi pomaha Duspatalin, je ale na predpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
21.6.20 19:27

Já jsem po operaci pět let a záleží co sním… Když mám někam vyrazit tak si dam něco dietniho a když jsem doma tak si dam řízek a pak to odsedím na záchodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14366
21.6.20 19:42

Začni k tomu užívat trávicí enzymy a nějaká probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.20 21:19
@Ou píše:

Jj chci si koupit pangrol a probiotika

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.20 21:27
@Ba412 píše:
Bohuzel, ja jsem po operaci zlucniku 2 roky a prujmy mam porad. Jim dietu, netucnou, nenadymavou, ale kdyz jdu ven, radsi nejim. Byla jsem s tim na gastroenterologii, tam mi lekarka rekla, ze se s tim musim smirit. Lituju, ze jsem na operaci sla. Trochu mi pomaha Duspatalin, je ale na predpis.

Ono bohužel někdy není volby. Já jsem po porodu dcerky měla žlučník plný malých kamínků a koliky a ležela jsem i v nemocnici kvůli vysokým jaterním testům a lehkému zánětu slinivky. Odkládala jsem to 2.5 roku a nakonec se rozhodla pro operaci. Měla jsem z toho akorát nervy, aby se mě kamínek neuvolnil a neucpal někde něco nebo jsem neměla zánět atd. Zažívání jsem neměla nikdy úplně v pořádku, ale průjmy jen občas. Na laparu semnou byla holčina co měla chronický zánět a od toho srůsty a vysoké jaterní testy pořád. Člověk si musí říkat, že jsou na světě horší věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.20 21:28
@Anonymní píše:
Jj chci si koupit pangrol a probiotika
@Ou píše:

A mohu začít hned s užíváním?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.20 15:10
@Anonymní píše:
Jsem 5 dnů po laparoskopii žlučníku. Co vám pomohlo na nadýmání a průjmy? Zatím jím jen piškoty, rohlík, krůtí šunku, suchary, rýži a mrkev na vodě a dnes jsem zkoušela brambory. Mám, ale šílené nadýmání a hlavně průjem. Chápu, že je asi ještě brzy, ale bojím se přidávat jídlo, když mám pořád průjem. Bolest ramenou co jsem měla je už lepší. Moc děkuji za odpověď

Já byla na operaci žlučníku v 11 letech, měla jsem tak strašné kolíky, že jsem končila v nemocnici a pro poslední na Aru.. Nicméně po laparoskopii jsem sice bez kolik, ale zato mám už 20 let průjem.. A to je to poslední dva roky nějaké lepší, ale těch prvních pět, šest let jsem musela chodit i během jídla. Tak ti přeji pevné nervy.. Jo a nepomohlo nic, ani dieta, ani probiotika, prostě nic!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.20 15:54
@Anonymní píše:
Já byla na operaci žlučníku v 11 letech, měla jsem tak strašné kolíky, že jsem končila v nemocnici a pro poslední na Aru.. Nicméně po laparoskopii jsem sice bez kolik, ale zato mám už 20 let průjem.. A to je to poslední dva roky nějaké lepší, ale těch prvních pět, šest let jsem musela chodit i během jídla. Tak ti přeji pevné nervy.. Jo a nepomohlo nic, ani dieta, ani probiotika, prostě nic!

Je to bohužel něco za něco. Člověk se musí říkat, že může být i hůře. Moje sestra trpí od mládí na zácpu. Člověk si nevybere a hodně také v dnešní době dělá stres

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama