Co Vám pomohlo na růst zoubku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kikeciperka
Stálice 97 příspěvků 3 inzeráty 19.07.18 12:44
Co Vám pomohlo na růst zoubku

Zdravím maminky :*
Pomalu a jistě budeme mít na světě zoubek, všechno strká do pusinky a slintá, co Vám pomohlo aby ji to tak nebolelo.
Děkuji za každou radu :srdce:

Přečtěte si článek: Růst zubů u kojenců, jak ulevit od bolesti?

Reakce:

Keyllah
Echt Kelišová 9498 příspěvků 19.07.18 12:46

@kikeciperka z lékárny Calgel ;)

Elishka1
Závislačka 2738 příspěvků 19.07.18 12:56

Aloclairem namazat

cookies321
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 19.07.18 13:01

Vibucol :palec:

iwa83
Kelišová 6534 příspěvků 19.07.18 13:08

já jsem měla dojem, že nezabíralo nic. Jen chladit kousátka a vydržet to. Calgel měl tenkrát nějaký výpadek a nebyl k sehnání. Dcera nejhůř snášela ty první 4 zuby, pak už byla jen míň jedlá, ale už to snášela líp.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 19.07.18 13:09

Homeopatika kuličky chamomila vulgaris nebo viburcol čípky.

luca241
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 19.07.18 13:10

Nurofen.jedine nurofen.jinak peklo :zed: je

Pimperelle
Kecalka 178 příspěvků 19.07.18 13:10

Dologel, při nanášení prstem masírovat dásně. Vyzkoušeno u obou dětí

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 19.07.18 13:12

@kikeciperka Jo a náš půl roční taky slintá a vše dává do pusy a vzteká se u toho až je celý červený, ale zuby nikde, dělá to tak 2 měsíce. Zatím jsem ale nic na to nedávala, v noi spí zatím dobře.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 19.07.18 13:32

kamarádka má třeba vyzkoušené na zoubky https://detska-kosmetika.heureka.cz/…specifikace/#…

sepru
Kecalka 229 příspěvků 19.07.18 13:37

@kikeciperka
Zdravim, na potírání calgel a při nanášení jemně masírovat.
Na noc, když bolelo tak, aby se vyspal on i já, jsem davala sirup nurofen ( lepší než ho nechat trapit)
Co nám pomohlo, byl takový ten silikonový kartáček na prst, kterým se čistí zoubky malym prckum, já tím malému masirovala dásně přes den. Pak jsem pořídila silikonový masážní kartáček a on ho zuzlal a pomáhal si tím, aby co nejdříve prorazily
Kousatka nás nezajimaly vůbec :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >