Co vám pomohlo vyrovnat se s rozvodem

51
11.1.21 11:34

Co vám pomohlo vyrovnat se s rozvodem

Ahoj holky, poraďte co vám pomohlo vyrovnat se s rozvodem? Jak dlouho trvalo, než vám bylo lépe?
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
11.1.21 11:43

Hodně mi pomohla rodina, moje dlouholeté kamarádky a moje dvě děti. Ty mě vysekaly úplně ze všeho. Důležitý je, aby byl člověk pořád něčím zaměstnán, protože pak není čas na negativní myšlenky. Choď běhat, ven se psem, pozvi si domů kamarádky, jeď navštívit rodinu, zpívej, maluj, buď kreativní a svá. Ono to časem přebolí, tak jako vše. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65856
11.1.21 11:47

Co je vyrovnat? Podle mě to nemá osstré hranice. ve své podstatě nejsem vyrovnaná " ani po 5ti letech. Ale že bych se nějk extra trápila.
Hlavní bylo se zbavait. Pomohla rodina, kamarádky. No a nějaká zábava - sport, chodila jsem plavat, běhat. Pak jsem si našla takového chlapa na zábavu ( sex, sport, výlety).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15351
11.1.21 11:50

Byl jsem s tím vyrovnaný 2 sekundy po přečtení rozsudku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19320
11.1.21 12:03
@zoidberg píše:
Byl jsem s tím vyrovnaný 2 sekundy po přečtení rozsudku.

Tomu se říká šťastné rozhodnutí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
980
11.1.21 12:13

Akutní fáze trvala tak tři měsíce, úplně ok to ale nebylo ještě celkem dlouhou dobu potom, byla jsem zrazená, naštvaná. Teď to jsou tři roky a na exmanžela už si skoro nevzpomenu, a když, tak s neutrálními pocity. Pomohla v akutní fázi rodina, kamarádka, které jsem se mohla vypovídat, spousta aktivit, parta přátel. Pak už to chtělo jenom čas, odžít si to, zapomenout, přebít to novými zážitky a zkušenostmi. Částečně následkem rozvodu jsem pak měla ještě jeden podivný, toxický vztah, teď jsem půl roku snad ve vztahu, co se konečně zdá stabilní a perspektivní. Držím palce, s manželem nás rozvedli za jedno stání, děti jsme spolu neměli, ale byl tam dlouhodobý paralelní vztah manžela, hodně lží, házení chyb na mě a tak dál. Než se z toho člověk vyhrabe, prostě to trvá, no :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3716
11.1.21 12:23

Záleží, jaký ten rozvod byl..
my neměli děti, rozvedení jsme byli za 4 minuty, pak šli spolu na oběd :-) a dva měsíce spolu ještě žili se vším všudy ;) než se naše cesty zcela rozdělily a já si našla novou lásku..

Mně prostě z rozchodu vždy pomohl jen nový vztah, nic jiného ;) ale to je má povaha.. jsem v tomhle dost odvážná :lol: :mrgreen: a moc se s tím nepářu..
pokud jsou v tom děti a zlomené srdce, tak to může být pro tebe klidně otázka půl roku, než přejde to nejhorší… ale já bych se v životě takto netrápila ;) i když to někdy bylo jen nové tělo a převozník, no a co.. moje volba… a svých rozhodnutí opravdu nelituji. Aspoň budu mít v důchoďáku na co vzpomínat :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
11.1.21 12:48
@slunicko117 píše:
Ahoj holky, poraďte co vám pomohlo vyrovnat se s rozvodem? Jak dlouho trvalo, než vám bylo lépe?
Díky!

Co se chces s tim vyrovnavat? Asi byl nejaky duvod proc jste se rozvedli, tak si na nej vzpomen a budes vyrovnana hned. Jo a zacni neco delat konicky a nauc se fungovat sama se sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16641
11.1.21 15:46
@slunicko117 píše:
Díky!

Tak já jsem tak nějak na začátku, ale mě by Teda nejvíc teď pomohlo kdybych ho ani neviděla, nic o něm nevěděla, prostě kdyby mi zmizel že života. Ale skrz dítě to prostě nejde. Tak cekam co se bude dít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
11.1.21 16:41

Ja s tim byla vyrovnana uz v dobe zadosti o rozvod a jen jsem vypadla od soudu, skakala jsem radosti. Pro me byl rozvod vysvobozeni z pekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
13.1.21 17:32

Tezko rict

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu